výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva - finále

Trutnov (16. 9. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.16 11.00
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.44 9.00
3 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.49 8.00
4 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.65 6.50
Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.65 6.50
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.82 5.00
2 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.12 3.00
3 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.41 2.00
4 Filip VlčekFilip Vlček 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.51 1.00
Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.55
2 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.72
3 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.73
4 Jan JarolímJan Jarolím 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.75
5 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.33
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias LemeerTobias Lemeer 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.87 4.00
2 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.63
3 Tomáš KačerTomáš Kačer 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.67
4 Jan KrištofJan Krištof 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.23
5 Viktor SchmidtViktor Schmidt 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10.55
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.55 11.00
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.58 9.00
3 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.65 8.00
4 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 08.97 7.00
5 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.11 5.00
6 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.17 4.00
7 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.20 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ČížkováMagdaléna Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.10 6.00
2 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.23 2.00
3 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.32 1.00
4 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.37
5 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.42
6 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.64
MB Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.18
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla MánkováPavla Mánková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.40
2 Vendula PavelkováVendula Pavelková 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.42
3 Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.70
4 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.72
5 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.76
6 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.80
7 Vanessa ŠormováVanessa Šormová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.94
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 16.9.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.66
2 Lucie ErlebachováLucie Erlebachová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.74
3 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.96
4 Nikola UherkováNikola Uherková 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.18
5 Dagmar MaláDagmar Malá 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.91
Karolína ČižinskáKarolína Čižinská 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana SoukupováHana Soukupová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.35
2 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.87
3 Bára SodomkováBára Sodomková 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.99
4 Elen ZlámalováElen Zlámalová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.14
5 Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.26
6 Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.49
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 19.90 11.00
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20.38 9.00
3 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.58 8.00
4 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 20.85 7.00
5 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 21.39 6.00
6 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 21.79 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 22.04 4.00
2 David FiebingerDavid Fiebinger 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22.34 3.00
3 Ondřej PalanOndřej Palan 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 22.36 2.00
4 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 22.84
5 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 23.28
6 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25.19
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24.00
2 Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 24.41
3 Michal MatoulekMichal Matoulek 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25.12
4 Oliver DavídekOliver Davídek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 25.72
5 Jan KrištofJan Krištof 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26.33
Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.64 1.00
2 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.62
3 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 24.20
4 Petr ČápPetr Čáp 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 24.48
5 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 24.63
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.09 11.00
2 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 21.73 9.00
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.91 8.00
4 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 22.11 7.00
5 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.81 3.00
6 Eva PatočkováEva Patočková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.12
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ČížkováMagdaléna Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22.43 5.00
2 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.99 1.00
3 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 23.12
4 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.20
5 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.78
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 23.98
2 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24.11
3 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 24.27
4 Vanessa ŠormováVanessa Šormová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 24.80
Karolína ČižinskáKarolína Čižinská 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.46 4.00
2 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22.93 2.00
3 Lucie ErlebachováLucie Erlebachová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 25.10
4 Lucie HábováLucie Hábová 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 26.09
5 Dagmar MaláDagmar Malá 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 27.43
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela MacnarováDaniela Macnarová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22.38 6.00
2 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.22
3 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 23.97
4 Adéla LapáčkováAdéla Lapáčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.42
5 Elen ZlámalováElen Zlámalová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 25.12
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:36.54 11.00
2 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:37.06 9.00
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:39.83 8.00
4 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:44.00 7.00
5 Julie MatulováJulie Matulová 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:44.91 6.00
6 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:45.27 5.00
7 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:45.40 4.00
8 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:50.14 3.00
9 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:57.45
Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:50.96 2.00
2 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:54.65 1.00
3 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2:57.24
4 Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:00.28
5 Justýna HalajováJustýna Halajová 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3:00.75
6 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3:00.88
7 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3:02.36
8 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3:06.82
9 Adéla LapáčkováAdéla Lapáčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:08.55
MB Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:36.65
Celkem 10 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3:06.84 11.00
2 Dan SalabaDan Salaba 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3:12.61 9.00
3 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:17.63 8.00
4 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:17.64 7.00
5 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:24.01 6.00
6 Pavel DědekPavel Dědek 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:24.72 4.00
7 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:30.38 1.00
8 Michal MatoulekMichal Matoulek 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:48.45
9 Aleš KábrtAleš Kábrt 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3:49.48
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3:24.28 5.00
2 Jakub SalabaJakub Salaba 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3:25.79 3.00
3 Oliver DavídekOliver Davídek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3:28.51 2.00
4 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3:35.15
5 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3:41.42
6 Michael HájekMichael Hájek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:44.72
7 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:47.97
MB Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3:22.84
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.47 11.00
2 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.68 9.00
3 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.14 7.00
4 Mikuláš JežekMikuláš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12.21 6.00
5 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.53 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.10 8.00
2 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12.85 4.00
3 David FiebingerDavid Fiebinger 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13.08 3.00
4 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.23 2.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Štefko, 2. Petržela, 3. Kohl
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.16 11.00
2 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.38 9.00
3 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.52 8.00
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10.74 7.00
5 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12.60 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KubínováKateřina Kubínová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.93 6.00
2 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11.96 5.00
3 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12.22 4.00
4 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 14.21
5 Lucie HábováLucie Hábová 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 15.90
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 16.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.65 2.00
2 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.97 1.00
3 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.41
MB Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Šarounová, 2. Hloucalová, 3. Matoušová
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Štefko, Trampota, Lemeer, Kotík A - Štefko, Trampota, Lemeer, Kotík TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.69 11.00
2 A - Dítě, Čech, Potoček, Kvapil A - Dítě, Čech, Potoček, Kvapil TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 34.53 9.00
3 A - Svoboda, Salaba D., Ježek J., Ježek M. A - Svoboda, Salaba D., Ježek J., Ježek M. TJ JilemniceTJ Jilemnice 35.24 8.00
4 A - Žačok, Šrejber, Fiebinger, Melichar A - Žačok, Šrejber, Fiebinger, Melichar TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 35.44 7.00
5 A - Grus, Schreier, Palan, Hojný A - Grus, Schreier, Palan, Hojný TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 35.52 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Malý, Repaský, Salaba J., Szabo B - Malý, Repaský, Salaba J., Szabo TJ JilemniceTJ Jilemnice 35.51 6.00
2 A - Hladík, Zahrádka, Čermák, Kloutvor A - Hladík, Zahrádka, Čermák, Kloutvor Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 35.77 4.00
3 A - Bláha, Dědek, Vlček, Kohl A - Bláha, Dědek, Vlček, Kohl SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 36.10 3.00
4 B - Tejc, Mrha, Rejsek, Petržela B - Tejc, Mrha, Rejsek, Petržela TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 37.16 2.00
5 B - Havelka, Davídek, Fátor, Kábrt B - Havelka, Davídek, Fátor, Kábrt TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 39.99 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Havlíčková, Kubínová, Pražáková, Šarounová A - Havlíčková, Kubínová, Pražáková, Šarounová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.50 11.00
2 A - Hochsteigerová, Jakubská, Patočková, Voborníková A - Hochsteigerová, Jakubská, Patočková, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 34.27 9.00
3 A - Soukupová, Strnádková, Macnarová, Holubcová A - Soukupová, Strnádková, Macnarová, Holubcová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 34.69 8.00
4 A - Frejvaldová, Matyášová, Uhlíková, Štětinová A - Frejvaldová, Matyášová, Uhlíková, Štětinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 35.28 5.00
5 A - Rutrlová, Kubíčková, Sedláčková, Síbrová A - Rutrlová, Kubíčková, Sedláčková, Síbrová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 35.42 4.00
6 A - Kunertová, Mánková, Seifertová, Vaňková A - Kunertová, Mánková, Seifertová, Vaňková TJ JilemniceTJ Jilemnice 36.27 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Čížková, Roštlapilová, Venclová, Petruželková A - Čížková, Roštlapilová, Venclová, Petruželková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 35.14 7.00
2 B - Marková, Myšková, Malinová, Hloucalová B - Marková, Myšková, Malinová, Hloucalová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 35.25 6.00
3 A - Homberg, Horníková, Bašová, Andrejsová A - Homberg, Horníková, Bašová, Andrejsová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 35.85 3.00
4 B - Stejskalová T., Dvořáková, Václavková, Matulová B - Stejskalová T., Dvořáková, Václavková, Matulová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 37.04 1.00
5 C - Rychterová, Lapáčková, Blatníková, Hejsková C - Rychterová, Lapáčková, Blatníková, Hejsková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 37.05
6 A - Hejzlarová, Malá, Sodomková, Zlámalová A - Hejzlarová, Malá, Sodomková, Zlámalová SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 40.31
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.40 11.00
2 Marek FátorMarek Fátor
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 1.33 9.00
3 Ondřej PalanOndřej Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.33 8.00
4 František HroudaFrantišek Hrouda
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 1.25 7.00
5 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.20 6.00
6 Attila SzabóAttila Szabó
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 1.15 5.00
Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 NM
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.33 11.00
2 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 1.33 9.00
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.30 8.00
4 Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 1.30 7.00
5 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.30 6.00
6 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.25 5.00
7 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
04 1.20 4.00
Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 NM
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.83 11.00
2 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 4.40 9.00
3 Tobias LemeerTobias Lemeer
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.23 8.00
4 Dan SalabaDan Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 4.17 7.00
5 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 4.15 6.00
6 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.10 5.00
7 Mikuláš JežekMikuláš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.95 4.00
8 Filip VlčekFilip Vlček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.85 3.00
9 Jakub SalabaJakub Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 3.81 2.00
10 Jonáš KohlJonáš Kohl
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.72 1.00
11 Jan JarolímJan Jarolím
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.67
12 Ondřej ČechOndřej Čech
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.49
13 Michael HájekMichael Hájek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.32
14 Viktor SchmidtViktor Schmidt
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 3.03
Jan ŘehůřekJan Řehůřek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.64 11.00
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.53 9.00
3 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 4.52 8.00
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 4.52 7.00
5 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.45 6.00
6 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.26 5.00
7 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 4.22 4.00
8 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.08 3.00
9 Hana SoukupováHana Soukupová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 3.99 2.00
10 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3.91 1.00
11 Vendula PavelkováVendula Pavelková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 3.91
12 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
04 3.89
13 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.88
14 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.83
15 Pavla MánkováPavla Mánková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 3.79
16 Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3.74
17 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3.73
18 Kateřina KubínováKateřina Kubínová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.73
19 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 3.70
20 Klára UhlíkováKlára Uhlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 3.68
21 Barbora FléglováBarbora Fléglová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.60
22 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 3.58
23 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3.54
24 Nikola UherkováNikola Uherková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.49
25 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3.45
26 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.39
27 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.36
28 Elen ZlámalováElen Zlámalová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
05 3.22
29 Viktorie FejováViktorie Fejová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3.04
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 11.10 11.00
2 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 08.83 9.00
3 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 08.59 8.00
4 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 08.45 7.00
5 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 08.42 6.00
6 Adéla KilevníkováAdéla Kilevníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 08.35 5.00
7 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 08.00 4.00
8 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 07.89 3.00
9 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 07.86 2.00
10 Bára SodomkováBára Sodomková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
05 07.78 1.00
11 Magdaléna HumlováMagdaléna Humlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 07.55
12 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 07.52
13 Julie MatulováJulie Matulová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 07.36
14 Barbora ZelenáBarbora Zelená
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 07.18
15 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 06.37
16 Klára DvořákováKlára Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 06.26
17 Eliška VáclavkováEliška Václavková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 05.97
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš ČechMatyáš Čech
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 08.55 11.00
2 Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 08.53 9.00
3 Antonín ŠpačekAntonín Špaček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 08.48 8.00
4 František HroudaFrantišek Hrouda
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 08.20 7.00
5 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 07.79 6.00
6 Petr ČápPetr Čáp
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 06.88 5.00
7 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 06.65 4.00
8 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 05.86 3.00
9 Jan ŘehůřekJan Řehůřek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 05.79 2.00
10 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 05.24 1.00
MB Petr CermanPetr Cerman
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 05.05
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 11.07
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 35.02 11.00
2 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 34.61 9.00
3 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 28.09 8.00
4 Eva PatočkováEva Patočková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 26.33 7.00
5 Adéla KilevníkováAdéla Kilevníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 23.70 6.00
6 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 22.84 5.00
7 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 21.65 4.00
8 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 20.46 3.00
9 Barbora ZelenáBarbora Zelená
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 16.92 2.00
10 Tereza HejskováTereza Hejsková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 16.82 1.00
11 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 16.73
12 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 14.93
MB Aneta SolníkováAneta Solníková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
04 23.97
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Nechanická, 2. Matoušová, 3. Vašáková
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 28.32 11.00
2 Jonáš MelicharJonáš Melichar
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 27.28 9.00
3 Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 27.08 8.00
4 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 26.79 7.00
5 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 25.75 6.00
6 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 24.93 5.00
7 Aleš KloutvorAleš Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 22.66 4.00
8 Antonín ŠpačekAntonín Špaček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 21.73 3.00
9 Aleš KábrtAleš Kábrt
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 21.65 2.00
10 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 19.78 1.00
11 Attila SzabóAttila Szabó
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 19.35
12 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 19.16
13 Matyáš ČechMatyáš Čech
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 18.23
14 Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 15.73
15 Tomáš KačerTomáš Kačer
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 10.89
MB Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 22.69
MB Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 20.79
MB Petr CermanPetr Cerman
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 16.43
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Špicar, 2. Melichar, 3. Kotík
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 28.15
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 101.00
2 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 098.50
3 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 076.50
4 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 069.00
5 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 061.00
6 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 046.00
7 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 029.00
8 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 012.00
Poznámky:
Hlavní body: HKRAL 11, JILEM 10, TRUTN 9, DCOST 8, SODKR 7, JAROM 6, NMMET 5, DVKRA 4, SPAVR 0, PLHOV -1, NPAKA -1
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38
2 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 37
3 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 36
4 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 34
5 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 32
6 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 27
7 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19
8 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14
Poznámky:
9. NPAKA 4, 10. PLHOV 1, 11. SPAVR 1, Pomocné body: HKRAL 318, JILEM 325,5, TRUTN 306,5, SODKR 256, JAROM 254, DCOST 232,5, NMMET 114,5, DVKRA 51, NPAKA 38, PLHOV 14, SPAVR 10
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 143.00
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 073.00
3 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 046.00
4 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 042.00
5 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 041.00
6 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 039.00
7 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 035.00
8 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 032.00
9 DOBRU DOBRU SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 032.00
10 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 010.00
11 SPAVR SPAVR Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 004.00
12 PLHOV PLHOV SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 001.00
Poznámky:
Hlavní body: HKRAL 12, JAROM 11, TRUTN 10, NMMET 9, DCOST 8, DVKRA 7, SODKR 6, DOBRU 5, JILEM 4, SPAVR 3, PLHOV 2, NPAKA 0
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 44
3 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 35
4 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 32
5 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 28
6 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 26
7 DOBRU DOBRU SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 23
8 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 20
9 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 17
10 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 14
11 SPAVR SPAVR Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09
12 PLHOV PLHOV SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 07
Poznámky:
Pomocné body: HKRAL 527,5, JAROM 292,5, TRUTN 176, JILEM 179, SODKR 150, DVKRA 144, DOBRU 129,5, NMMET 101, DCOST 105,5, NPAKA 154, SPAVR 33,5, PLHOV 16,5
Celkem 12 závodníků