výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Eurofest 2017

Louny (9. - 9. 9. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.9.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simon DokoupilSimon Dokoupil 02 Slovensko - LučenecSlovensko - Lučenec 07.59
2 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.77
3 Max MeyerMax Meyer 03 Germany - ZschopauGermany - Zschopau 07.96
4 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA Počerady "B"ASK ELNA Počerady "B" 08.63
5 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA Počerady "B"ASK ELNA Počerady "B" 09.09
Niclas HärigNiclas Härig 02 Germany - Zschopau "B"Germany - Zschopau "B" DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.69
2 Lukas WolframLukas Wolfram 02 Germany - ZschopauGermany - Zschopau 07.73
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.75
4 Michal GulaMichal Gula 02 ASK ELNA Počerady "B"ASK ELNA Počerady "B" 07.90
5 Fynn HärigFynn Härig 02 Germany - Zschopau "B"Germany - Zschopau "B" 08.97
6 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA Počerady "B"ASK ELNA Počerady "B" 09.41
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.49 6.00
2 Simon DokoupilSimon Dokoupil 02 Slovensko - LučenecSlovensko - Lučenec 07.50 4.00
3 Lukas WolframLukas Wolfram 02 Germany - ZschopauGermany - Zschopau 07.68 3.00
4 Michal GulaMichal Gula 02 ASK ELNA Počerady "B"ASK ELNA Počerady "B" 07.89 2.00
5 Fynn HärigFynn Härig 02 Germany - Zschopau "B"Germany - Zschopau "B" 08.80 1.00
MB Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.56
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.9.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HerzogNela Herzog 03 Germany - ZschopauGermany - Zschopau 08.06
2 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.37
3 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.42
4 Barbora KrálováBarbora Králová 03 Slovensko - LučenecSlovensko - Lučenec 09.28
MB Petra ModrockáPetra Modrocká 04 AK ŽatecAK Žatec DNS
Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 ASK ELNA Počerady "B"ASK ELNA Počerady "B" DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.9.2017) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah ReinholdSarah Reinhold 02 Germany - ZschopauGermany - Zschopau 08.82
2 Yasmin ScheithauerYasmin Scheithauer 02 Germany - Zschopau "B"Germany - Zschopau "B" 08.94
3 Veronika HudekováVeronika Hudeková 03 ASK ELNA Počerady "B"ASK ELNA Počerady "B" 09.06
Petra ŠťastnáPetra Šťastná 04 ASK ELNA Počerady "B"ASK ELNA Počerady "B" DNS
MB Kateřina ŠmídováKateřina Šmídová 04 AK ŽatecAK Žatec DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 9.9.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.28
2 Charlin MeiznerCharlin Meizner 02 Germany - Zschopau "B"Germany - Zschopau "B" 08.49
3 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.80
4 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA Počerady "B"ASK ELNA Počerady "B" 09.10
5 Kristýna SásováKristýna Sásová 04 Slovensko - LučenecSlovensko - Lučenec 09.46
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HerzogNela Herzog 03 Germany - ZschopauGermany - Zschopau 08.17 6.00
2 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.32 4.00
3 Yasmin ScheithauerYasmin Scheithauer 02 Germany - Zschopau "B"Germany - Zschopau "B" 08.98 3.00
4 Veronika HudekováVeronika Hudeková 03 ASK ELNA Počerady "B"ASK ELNA Počerady "B" 09.04 2.00
5 Kristýna SásováKristýna Sásová 04 Slovensko - LučenecSlovensko - Lučenec 09.52 1.00
Celkem 5 závodníků