výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladších žáků a žákyň

Svitavy (17. 9. 2017)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.57
2 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.87
3 Štěpán DostálŠtěpán Dostál 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.89
4 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.95
5 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.19
6 Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel JůzaPavel Jůza 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.56
2 Dominik PavlataDominik Pavlata 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.60
3 Kryštof ŠulcKryštof Šulc 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.98
4 Matěj PecháčekMatěj Pecháček 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.00
5 Radek MajeraRadek Majera 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.41
6 Max MalátekMax Malátek 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.96
2 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.10
3 Michal HolýMichal Holý 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.06
4 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.19
5 Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 09.67
6 Jan KroulíkJan Kroulík 07 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 10.10
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 17.9.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.84 11.00
2 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.02 9.00
3 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.60 8.00
4 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.61 7.00
5 Dominik PavlataDominik Pavlata 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.67 5.50
6 Pavel JůzaPavel Jůza 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.67 5.50
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.9.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HolýMichal Holý 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.86 4.00
2 Kryštof ŠulcKryštof Šulc 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.93 3.00
3 Štěpán DostálŠtěpán Dostál 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.96 2.00
4 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.07 1.00
5 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.10
6 Matěj PecháčekMatěj Pecháček 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.19
7 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.56
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 17.9.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KmoškováVeronika Kmošková 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.66 11.00
2 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.67 9.00
3 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.71 8.00
4 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 08.80 7.00
5 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.85 6.00
6 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.98 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.9.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.02 4.00
2 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.11 3.00
3 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.13 2.00
4 Nela FranclováNela Franclová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.16 1.00
5 Agáta UrbancováAgáta Urbancová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.26
Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KmoškováVeronika Kmošková 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.62
2 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.74
3 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 08.78
4 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.78
5 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.85
6 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.98
7 Agáta UrbancováAgáta Urbancová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.11
8 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.35
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.09
2 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.11
3 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.17
4 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.25
5 Nikola PatákováNikola Patáková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.34
6 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.40
7 Anna ProkešováAnna Prokešová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela FranclováNela Franclová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.29
2 Ema DvořákováEma Dvořáková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 09.29
3 Romana PulpitováRomana Pulpitová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.41
4 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.71
5 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.99
MS Amélie KubíkováAmélie Kubíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.69
MS Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.68
2 Klára ŠejnohováKlára Šejnohová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.77
3 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 09.84
4 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.96
5 Justýna MaděrováJustýna Maděrová 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.97
6 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10.70
7 Natálie LimburskáNatálie Limburská 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.80
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18.67 11.00
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20.39 9.00
3 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 20.68 8.00
4 Michal HolýMichal Holý 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 21.26 6.00
Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 21.74 3.00
2 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21.84 2.00
3 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 21.89 1.00
4 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21.97
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 20.91 7.00
2 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 21.39 5.00
3 Jan PalatkaJan Palatka 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 22.02
4 Matěj PecháčekMatěj Pecháček 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 22.89
5 Michal BroklMichal Brokl 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 23.14
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel JůzaPavel Jůza 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 21.44 4.00
2 Michal VacekMichal Vacek 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 22.56
3 Radek MajeraRadek Majera 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23.08
4 Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 23.60
5 Max MalátekMax Malátek 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 23.82
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 21.57 9.00
2 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 22.14 7.00
3 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 22.31 5.50
4 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 22.41 4.00
5 Ema DvořákováEma Dvořáková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 22.71 1.00
Adéla HomolováAdéla Homolová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana PulpitováRomana Pulpitová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 22.57 3.00
2 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 23.71
3 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 23.82
4 Amélie KubíkováAmélie Kubíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 23.98
5 Klára BrychtováKlára Brychtová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 24.01
Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HejlováKateřina Hejlová 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 23.95
2 Monika JanůMonika Janů 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 24.71
3 Vanda ČapkováVanda Čapková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25.56
4 Sofie HoudkováSofie Houdková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 25.94
MS Anna FričováAnna Fričová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 26.23
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 17.9.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KmoškováVeronika Kmošková 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 21.08 11.00
2 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 21.59 8.00
3 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22.58 2.00
4 Justýna MaděrováJustýna Maděrová 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 24.35
5 Natálie LimburskáNatálie Limburská 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 30.53
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22.31 5.50
2 Kateřina SoučkováKateřina Součková 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 23.78
3 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24.29
4 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 24.85
5 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27.24
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 42.03 11.00
2 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 44.11 9.00
3 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 45.83 8.00
4 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 46.23 7.00
5 Matěj PecháčekMatěj Pecháček 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 49.78 5.00
Jan PalatkaJan Palatka 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Arsenij BobryševArsenij Bobryšev 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 47.56 6.00
2 Jan SedláčekJan Sedláček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 51.32 4.00
3 Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 51.77 3.00
4 Jan KroulíkJan Kroulík 07 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 53.16 2.00
5 Jan HolecJan Holec 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 56.96 1.00
Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 46.70 11.00
2 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 46.85 9.00
3 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 46.95 8.00
4 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 47.56 7.00
Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema DvořákováEma Dvořáková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 48.99 6.00
2 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 49.74 4.00
3 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 50.42 2.00
4 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 51.54
5 Veronika StodolováVeronika Stodolová 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 52.93
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana StupkováJolana Stupková 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 49.59 5.00
2 Barbora VytlačilováBarbora Vytlačilová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 51.03 1.00
3 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 52.62
Elen TesařováElen Tesařová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... DNS
Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 50.40 3.00
2 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 53.81
3 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 54.81
4 Vanda ČapkováVanda Čapková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 58.68
MS Anežka PecháčkováAnežka Pecháčková 06 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 55.90
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:25.50 11.00
2 Jan PalatkaJan Palatka 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:25.68 9.00
3 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:29.12 8.00
4 Adam BažoutAdam Bažout 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:31.67 7.00
5 Michal BroklMichal Brokl 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:33.87 6.00
6 Aleš KristlAleš Kristl 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:34.73 5.00
7 Michal VacekMichal Vacek 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2:39.13 4.00
8 Josef BurešJosef Bureš 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2:39.35 3.00
9 Ondřej BartošOndřej Bartoš 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:46.19 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2:28.36 11.00
2 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:42.56 9.00
3 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:47.30 8.00
4 Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:49.54 7.00
5 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2:50.52 6.00
6 Kateřina HejlováKateřina Hejlová 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2:51.48 5.00
7 Anna NěmcováAnna Němcová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:51.50 4.00
8 Jolana KolářováJolana Kolářová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3:00.93 3.00
9 Sarah MašíkováSarah Mašíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:01.59 2.00
10 Lucie ZahálkováLucie Zahálková 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 3:04.06 1.00
11 Kateřina PráškováKateřina Prášková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:05.03
Adéla HomolováAdéla Homolová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4:57.93 11.00
2 Filip HaasFilip Haas 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5:12.30 9.00
3 Antonín ZvěřinaAntonín Zvěřina 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5:23.24 8.00
4 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 5:29.40 7.00
5 Tomáš JadrnýTomáš Jadrný 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 5:35.62 6.00
6 Jan SedláčekJan Sedláček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5:42.80 5.00
7 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5:44.16 4.00
8 Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5:51.53 3.00
9 Pavel JanůPavel Janů 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6:08.82 2.00
Pavel HuangPavel Huang 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNS
Adam KubíčekAdam Kubíček 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNF
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.47 11.00
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 10.21 9.00
3 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10.35 8.00
4 Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.51 7.00
5 Matěj BednářMatěj Bednář 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12.39 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZelenýTomáš Zelený 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12.21 6.00
2 Ondřej BartošOndřej Bartoš 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 12.82 4.00
3 Pavel HuangPavel Huang 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 15.13 3.00
4 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16.31 2.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10.69 11.00
2 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.83 9.00
3 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11.35 7.50
4 Lucie HavlováLucie Havlová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11.35 7.50
5 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11.59 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 11.90 5.00
2 Pavla TicháPavla Tichá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11.96 4.00
3 Nela FranclováNela Franclová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11.97 3.00
4 Nikola BisováNikola Bisová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 16.34
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12.47 2.00
2 Monika JanůMonika Janů 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 12.70 1.00
3 Adéla JaneckáAdéla Janecká 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.93
4 Apolena LipavskáApolena Lipavská 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 13.03
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bičík, Feri, Hvězda, Janů Bičík, Feri, Hvězda, Janů 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 34.95 11.00
2 Bednář, Holý, Lorenčík, Zelený Bednář, Holý, Lorenčík, Zelený 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 36.48 7.00
3 Bureš, Jadrný, König, Štantejský Bureš, Jadrný, König, Štantejský 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 36.82 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kasal, Navrátil, Sekot, Sváček Kasal, Navrátil, Sekot, Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 35.44 9.00
2 Dostál, Háněl, Němec, Zvěřina Dostál, Háněl, Němec, Zvěřina 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 35.79 8.00
3 Haas, Kristl, Kudláček, Laco Haas, Kristl, Kudláček, Laco 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 36.77 6.00
4 Bartoš, Huang, Kroulík, Palatka Bartoš, Huang, Kroulík, Palatka 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 37.67 4.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čejková, Elčknerová, Hejtmánková, Navrátilová Čejková, Elčknerová, Hejtmánková, Navrátilová 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 35.66 8.00
2 Musílková, Němcová, Pulpitová, Tesařová Musílková, Němcová, Pulpitová, Tesařová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 35.91 7.00
3 Ďurišová, Chytilová, Patáková, Zavoralová Ďurišová, Chytilová, Patáková, Zavoralová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 36.00 6.00
4 Borková, Petrová, Vetchá, Zahálková Borková, Petrová, Vetchá, Zahálková 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 39.67
5 Kafková, Limburská, Prášková, Sekotová Kafková, Limburská, Prášková, Sekotová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 42.89
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čížková, Křivková, Kubelková, Sádovská Čížková, Křivková, Kubelková, Sádovská 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 35.43 9.00
2 Doležalová, Groulíková, Koblasová, Tichá Doležalová, Groulíková, Koblasová, Tichá 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 37.34 4.00
3 Horáková, Maděrová, Motlová, Pecháčková Horáková, Maděrová, Motlová, Pecháčková 05 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 39.34 1.00
4 Brychtová, Houdková, Kolářová, Tomšů Brychtová, Houdková, Kolářová, Tomšů 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 40.04
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havlová, Košťálová, Štosová, Urbancová Havlová, Košťálová, Štosová, Urbancová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 34.54 11.00
2 Balcarová, Houdková, Motáková, Prokešová Balcarová, Houdková, Motáková, Prokešová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 37.13 5.00
3 Bartoňová, Chlupová, Janků, Janů, Stupková Bartoňová, Chlupová, Janků, Janů, Stupková 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 37.56 3.00
4 Fričová, Lednová, Mašíková, Sekerešová Fričová, Lednová, Mašíková, Sekerešová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 39.11 2.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 1.65 11.00
2 Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.55 9.00
3= Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.43 7.50
3= Aleš KristlAleš Kristl
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.43 7.50
5 Pavel JůzaPavel Jůza
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 1.35 6.00
6 Jonáš VávraJonáš Vávra
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 1.35 5.00
7 Matěj BednářMatěj Bednář
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.35 4.00
8 Michal VacekMichal Vacek
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
04 1.35 3.00
9 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.30 2.00
10 Adam KubíčekAdam Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 1.30 1.00
11 Filip HaasFilip Haas
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.30
12 Vítek HánělVítek Háněl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 1.15
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.42 11.00
2 Lucie HavlováLucie Havlová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.36 9.00
3 Natálie MusílkováNatálie Musílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.36 8.00
4 Eliška LednováEliška Lednová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.33 7.00
5 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.33 6.00
6 Nikola PleskotováNikola Pleskotová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.30 5.00
7 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 1.30 4.00
8 Nikola PatákováNikola Patáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.25 3.00
9 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.25 2.00
10 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.25 1.00
11 Elen TesařováElen Tesařová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.20
12 Johanka BorkováJohanka Borková
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
07 1.15
13= Apolena LipavskáApolena Lipavská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 1.10
13= Barbora VytlačilováBarbora Vytlačilová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 1.10
Sofie HoudkováSofie Houdková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5.25 11.00
2 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5.10 9.00
3 Jiří HvězdaJiří Hvězda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4.47 8.00
4 Adam BažoutAdam Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4.43 7.00
5 Jan LataJan Lata
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 4.34 6.00
6 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 4.19 5.00
7 Kryštof VetchýKryštof Vetchý
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
04 3.96 4.00
8 Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3.91 3.00
9 Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3.89 2.00
10 Adam KubíčekAdam Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 3.85 1.00
11 Kryštof ŠulcKryštof Šulc
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 3.85
12 Danny BičíkDanny Bičík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3.79
13 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 3.54
14 Lukáš LacoLukáš Laco
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.48
15 Josef BurešJosef Bureš
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
06 3.44
16 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3.43
17 Jan HolecJan Holec
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
05 3.24
18 Marian MedveďMarian Medveď
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.23
19 Robert KracíkRobert Kracík
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 2.70
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KmoškováVeronika Kmošková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 4.41 11.00
2 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4.28 9.00
3 Agáta UrbancováAgáta Urbancová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.13 8.00
4 Klára BrychtováKlára Brychtová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 4.13 7.00
5 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.12 6.00
6 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4.05 5.00
7 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
05 3.99 4.00
8 Daniela VackováDaniela Vacková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 3.93 3.00
9 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 3.80 2.00
10 Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
05 3.79 1.00
11 Natálie MachováNatálie Machová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 3.78
12 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
04 3.76
13 Tereza PoláčkováTereza Poláčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3.72
14 Natálie MusílkováNatálie Musílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 3.72
15 Jolana StupkováJolana Stupková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
05 3.65
16 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 3.64
17 Elen TesařováElen Tesařová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 3.62
18 Pavla TicháPavla Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3.61
19 Kateřina SoučkováKateřina Součková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 3.55
20 Adéla HomolováAdéla Homolová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.44
21 Anna NěmcováAnna Němcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 3.43
22 Markéta MotákováMarkéta Motáková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 3.38
23 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
07 3.38
24 Šárka SmékalováŠárka Smékalová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
06 3.28
25 Anna VrbováAnna Vrbová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.26
26 Apolena LipavskáApolena Lipavská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 3.09
27 Barbora VytlačilováBarbora Vytlačilová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 3.05
MS Anežka PecháčkováAnežka Pecháčková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
06 3.14
Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 DNS
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 11.04 11.00
2 Nikola PleskotováNikola Pleskotová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 09.93 9.00
3 Soňa LeksováSoňa Leksová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 09.66 8.00
4 Adéla JaneckáAdéla Janecká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 09.52 7.00
5 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 09.48 6.00
6 Tereza SekerešováTereza Sekerešová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 09.31 5.00
7 Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 09.13 4.00
8 Sarah MašíkováSarah Mašíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 08.78 3.00
9 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 08.19 2.00
10 Kateřina ŠtosováKateřina Štosová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 08.02 1.00
11 Eliška LednováEliška Lednová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 08.00
12 Nicol DoležalováNicol Doležalová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 07.81
13 Anna VrbováAnna Vrbová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 07.51
14 Jana MačekováJana Mačeková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
05 07.47
15 Nela FranclováNela Franclová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 07.29
16 Anna ProkešováAnna Prokešová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 07.26
17 Klára ŠejnohováKlára Šejnohová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 07.25
18 Kateřina SoučkováKateřina Součková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 07.17
19 Eliška HorákováEliška Horáková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
05 06.96
20 Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
05 06.95
21 Karolína SzaboKarolína Szabo
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 06.66
22 Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 06.51
23 Markéta MarešováMarkéta Marešová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 06.41
24 Lucie ChlupováLucie Chlupová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 05.59
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 11.94 11.00
2 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 11.58 9.00
3 Jan LataJan Lata
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 10.77 8.00
4 Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 09.67 7.00
5 Kryštof VetchýKryštof Vetchý
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
04 09.49 6.00
6 Arsenij BobryševArsenij Bobryšev
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 09.25 5.00
7 Štěpán DostálŠtěpán Dostál
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 08.63 4.00
8 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 08.55 3.00
9 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 08.17 2.00
10 Martin FeriMartin Feri
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 07.94 1.00
11 Kryštof ŠulcKryštof Šulc
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 07.79
12 Jan SedláčekJan Sedláček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 07.42
13 Vojtěch FeltVojtěch Felt
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 07.36
14 Antonín KönigAntonín König
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
05 06.84
15 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 05.98
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČudaMichal Čuda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 68.33 11.00
2 Jan LataJan Lata
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 66.63 9.00
3 Martin FeriMartin Feri
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 54.60 8.00
4 Arsenij BobryševArsenij Bobryšev
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 52.54 7.00
5 Adam BažoutAdam Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 51.65 6.00
6 Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 48.48 5.00
7 Antonín ZvěřinaAntonín Zvěřina
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 45.88 4.00
8 Tomáš ZelenýTomáš Zelený
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 43.16 3.00
9 Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 36.65 2.00
10 Robert KracíkRobert Kracík
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 36.35 1.00
11 Lukáš LacoLukáš Laco
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 35.68
12 Antonín KönigAntonín König
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
05 33.30
13 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 32.72
14 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 32.22
15 Tomáš JadrnýTomáš Jadrný
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
04 31.49
16 Max MalátekMax Malátek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 25.79
17 Vojtěch FeltVojtěch Felt
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 24.63
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 44.91 11.00
2 Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 42.54 9.00
3 Adéla JaneckáAdéla Janecká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 39.50 8.00
4 Kateřina ŠtosováKateřina Štosová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 39.38 7.00
5 Soňa LeksováSoňa Leksová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 37.38 6.00
6 Anna VrbováAnna Vrbová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 36.25 5.00
7 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
05 35.92 4.00
8 Nicol DoležalováNicol Doležalová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 35.80 3.00
9 Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 35.65 2.00
10 Tereza SekerešováTereza Sekerešová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 35.57 1.00
11 Nikola PleskotováNikola Pleskotová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 34.43
12 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 32.27
13 Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 31.82
14 Klára ŠejnohováKlára Šejnohová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 31.74
15 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
05 31.44
16 Kateřina HejlováKateřina Hejlová
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
06 29.41
17 Eliška HorákováEliška Horáková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
05 27.84
18 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 27.15
19 Markéta MotákováMarkéta Motáková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 26.00
20 Markéta MarešováMarkéta Marešová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 25.11
21 Jana MačekováJana Mačeková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
05 22.84
22 Karolína SzaboKarolína Szabo
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 22.06
23 Lucie ZahálkováLucie Zahálková
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
05 19.62
Celkem 23 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 180
2 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 149
3 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 113,5
4 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 65,5
5 TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 58
6 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 41
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 194,5
2 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 150,5
3 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 80
4 TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 74,5
5 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 47
6 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13,5
Celkem 6 závodníků