Finále KPD mladších žáků a žákyň
Svitavy (17. 9. 2017)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Matěj NovosadMatěj Novosad | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 08.87 | |||||||||||||||
3 | Štěpán DostálŠtěpán Dostál | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 08.89 | |||||||||||||||
4 | Roman SváčekRoman Sváček | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 08.95 | |||||||||||||||
5 | Dominik VýšekDominik Výšek | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.19 | |||||||||||||||
6 | Marian MedveďMarian Medveď | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 09.58 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel JůzaPavel Jůza | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 08.56 | |||||||||||||||
2 | Dominik PavlataDominik Pavlata | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.60 | |||||||||||||||
3 | Kryštof ŠulcKryštof Šulc | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 08.98 | |||||||||||||||
4 | Matěj PecháčekMatěj Pecháček | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 09.00 | |||||||||||||||
5 | Radek MajeraRadek Majera | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 09.41 | |||||||||||||||
6 | Max MalátekMax Malátek | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 09.64 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 07.96 | |||||||||||||||
2 | Michal ČudaMichal Čuda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 08.10 | |||||||||||||||
3 | Michal HolýMichal Holý | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.06 | |||||||||||||||
4 | Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 09.19 | |||||||||||||||
5 | Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský | 05 | Českotřebovský běžecký klub... | 09.67 | |||||||||||||||
6 | Jan KroulíkJan Kroulík | 07 | TJ Svitavy, z . s. | 10.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (ne, 17.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 07.84 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michal ČudaMichal Čuda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 08.02 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 08.60 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj NovosadMatěj Novosad | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 08.61 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Dominik PavlataDominik Pavlata | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.67 | 5.50 | ||||||||||||||
6 | Pavel JůzaPavel Jůza | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 08.67 | 5.50 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 17.9.2017) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HolýMichal Holý | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.86 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Kryštof ŠulcKryštof Šulc | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 08.93 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Štěpán DostálŠtěpán Dostál | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 08.96 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Roman SváčekRoman Sváček | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 09.07 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 09.10 | |||||||||||||||
6 | Matěj PecháčekMatěj Pecháček | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 09.19 | |||||||||||||||
7 | Dominik VýšekDominik Výšek | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.56 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (ne, 17.9.2017) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KmoškováVeronika Kmošková | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 08.66 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Sára KulhaváSára Kulhavá | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.67 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Anita BejstováAnita Bejstová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 08.71 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 08.80 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Natálie MachováNatálie Machová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 08.85 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Marika NavrátilováMarika Navrátilová | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 08.98 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 17.9.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ElčknerováAneta Elčknerová | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 09.02 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška KafkováEliška Kafková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 09.11 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.13 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Nela FranclováNela Franclová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 09.16 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Agáta UrbancováAgáta Urbancová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 09.26 | |||||||||||||||
Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KmoškováVeronika Kmošková | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Sára KulhaváSára Kulhavá | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.74 | |||||||||||||||
3 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 08.78 | |||||||||||||||
4 | Anita BejstováAnita Bejstová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 08.78 | |||||||||||||||
5 | Natálie MachováNatálie Machová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 08.85 | |||||||||||||||
6 | Marika NavrátilováMarika Navrátilová | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 08.98 | |||||||||||||||
7 | Agáta UrbancováAgáta Urbancová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 09.11 | |||||||||||||||
8 | Andrea BalcarováAndrea Balcarová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 09.35 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ElčknerováAneta Elčknerová | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 09.09 | |||||||||||||||
2 | Eliška KafkováEliška Kafková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 09.11 | |||||||||||||||
3 | Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.17 | |||||||||||||||
4 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 09.25 | |||||||||||||||
5 | Nikola PatákováNikola Patáková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.34 | |||||||||||||||
6 | Daniela VackováDaniela Vacková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 09.40 | |||||||||||||||
7 | Anna ProkešováAnna Prokešová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 09.44 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela FranclováNela Franclová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 09.29 | |||||||||||||||
2 | Ema DvořákováEma Dvořáková | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 09.29 | |||||||||||||||
3 | Romana PulpitováRomana Pulpitová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 09.41 | |||||||||||||||
4 | Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.71 | |||||||||||||||
5 | Klaudie HoudkováKlaudie Houdková | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 09.99 | |||||||||||||||
MS | Amélie KubíkováAmélie Kubíková | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 09.69 | |||||||||||||||
MS | Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 09.76 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PoláčkováTereza Poláčková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 09.68 | |||||||||||||||
2 | Klára ŠejnohováKlára Šejnohová | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 09.77 | |||||||||||||||
3 | Johanka BorkováJohanka Borková | 07 | Českotřebovský běžecký klub... | 09.84 | |||||||||||||||
4 | Dagmar KoblasováDagmar Koblasová | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 09.96 | |||||||||||||||
5 | Justýna MaděrováJustýna Maděrová | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 09.97 | |||||||||||||||
6 | Stela SekotováStela Sekotová | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 10.70 | |||||||||||||||
7 | Natálie LimburskáNatálie Limburská | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 12.80 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 18.67 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 20.39 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj NovosadMatěj Novosad | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 20.68 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal HolýMichal Holý | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 21.26 | 6.00 | ||||||||||||||
Dominik VýšekDominik Výšek | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub NěmecJakub Němec | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 21.74 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Roman SváčekRoman Sváček | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 21.84 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Filip HrochFilip Hroch | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 21.89 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 21.97 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel NovákDaniel Novák | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 20.91 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 21.39 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Jan PalatkaJan Palatka | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 22.02 | |||||||||||||||
4 | Matěj PecháčekMatěj Pecháček | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 22.89 | |||||||||||||||
5 | Michal BroklMichal Brokl | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 23.14 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel JůzaPavel Jůza | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 21.44 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Michal VacekMichal Vacek | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 22.56 | |||||||||||||||
3 | Radek MajeraRadek Majera | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 23.08 | |||||||||||||||
4 | Marian MedveďMarian Medveď | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 23.60 | |||||||||||||||
5 | Max MalátekMax Malátek | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 23.82 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anita BejstováAnita Bejstová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 21.57 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 22.14 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie ČejkováLucie Čejková | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 22.31 | 5.50 | ||||||||||||||
4 | Kristýna KošťálováKristýna Košťálová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 22.41 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Ema DvořákováEma Dvořáková | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 22.71 | 1.00 | ||||||||||||||
Adéla HomolováAdéla Homolová | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Romana PulpitováRomana Pulpitová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 22.57 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 23.71 | |||||||||||||||
3 | Barbora JankůBarbora Janků | 07 | TJ Svitavy, z . s. | 23.82 | |||||||||||||||
4 | Amélie KubíkováAmélie Kubíková | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 23.98 | |||||||||||||||
5 | Klára BrychtováKlára Brychtová | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 24.01 | |||||||||||||||
Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HejlováKateřina Hejlová | 06 | Českotřebovský běžecký klub... | 23.95 | |||||||||||||||
2 | Monika JanůMonika Janů | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 24.71 | |||||||||||||||
3 | Vanda ČapkováVanda Čapková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 25.56 | |||||||||||||||
4 | Sofie HoudkováSofie Houdková | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 25.94 | |||||||||||||||
MS | Anna FričováAnna Fričová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 26.23 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KmoškováVeronika Kmošková | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 21.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Sára KulhaváSára Kulhavá | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 21.59 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška KafkováEliška Kafková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 22.58 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Justýna MaděrováJustýna Maděrová | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 24.35 | |||||||||||||||
5 | Natálie LimburskáNatálie Limburská | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 30.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela VackováDaniela Vacková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 22.31 | 5.50 | ||||||||||||||
2 | Kateřina SoučkováKateřina Součková | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 23.78 | |||||||||||||||
3 | Tereza PoláčkováTereza Poláčková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 24.29 | |||||||||||||||
4 | Rozálie VetcháRozálie Vetchá | 07 | Českotřebovský běžecký klub... | 24.85 | |||||||||||||||
5 | Stela SekotováStela Sekotová | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 27.24 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ČudaMichal Čuda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 42.03 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří HvězdaJiří Hvězda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 44.11 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Danny BičíkDanny Bičík | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 45.83 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Filip HrochFilip Hroch | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 46.23 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Matěj PecháčekMatěj Pecháček | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 49.78 | 5.00 | ||||||||||||||
Jan PalatkaJan Palatka | 04 | TJ Svitavy, z . s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenij BobryševArsenij Bobryšev | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 47.56 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jan SedláčekJan Sedláček | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 51.32 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský | 05 | Českotřebovský běžecký klub... | 51.77 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Jan KroulíkJan Kroulík | 07 | TJ Svitavy, z . s. | 53.16 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Jan HolecJan Holec | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 56.96 | 1.00 | ||||||||||||||
Dominik VýšekDominik Výšek | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 46.70 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anita BejstováAnita Bejstová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 46.85 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Marika NavrátilováMarika Navrátilová | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 46.95 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Natálie MachováNatálie Machová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 47.56 | 7.00 | ||||||||||||||
Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema DvořákováEma Dvořáková | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 48.99 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Johana GroulíkováJohana Groulíková | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 49.74 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová | 05 | Českotřebovský běžecký klub... | 50.42 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Andrea BalcarováAndrea Balcarová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 51.54 | |||||||||||||||
5 | Veronika StodolováVeronika Stodolová | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 52.93 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jolana StupkováJolana Stupková | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 49.59 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora VytlačilováBarbora Vytlačilová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 51.03 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Dagmar KoblasováDagmar Koblasová | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 52.62 | |||||||||||||||
Elen TesařováElen Tesařová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | DNS | ||||||||||||||||
Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová | 06 | Atletika Chrudim, z.s. | 50.40 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová | 07 | Českotřebovský běžecký klub... | 53.81 | |||||||||||||||
3 | Šárka SmékalováŠárka Smékalová | 06 | TJ Svitavy, z . s. | 54.81 | |||||||||||||||
4 | Vanda ČapkováVanda Čapková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 58.68 | |||||||||||||||
MS | Anežka PecháčkováAnežka Pecháčková | 06 | TJ Svitavy, z . s. | 55.90 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 2:25.50 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan PalatkaJan Palatka | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 2:25.68 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel ZoicasDaniel Zoicas | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 2:29.12 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adam BažoutAdam Bažout | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 2:31.67 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michal BroklMichal Brokl | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 2:33.87 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Aleš KristlAleš Kristl | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2:34.73 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Michal VacekMichal Vacek | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 2:39.13 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Josef BurešJosef Bureš | 06 | Českotřebovský běžecký klub... | 2:39.35 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 2:46.19 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 2:28.36 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie ČejkováLucie Čejková | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 2:42.56 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Johana GroulíkováJohana Groulíková | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 2:47.30 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 2:49.54 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Rozálie VetcháRozálie Vetchá | 07 | Českotřebovský běžecký klub... | 2:50.52 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina HejlováKateřina Hejlová | 06 | Českotřebovský běžecký klub... | 2:51.48 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Anna NěmcováAnna Němcová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2:51.50 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jolana KolářováJolana Kolářová | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 3:00.93 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Sarah MašíkováSarah Mašíková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 3:01.59 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Lucie ZahálkováLucie Zahálková | 05 | Českotřebovský běžecký klub... | 3:04.06 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Kateřina PráškováKateřina Prášková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 3:05.03 | |||||||||||||||
Adéla HomolováAdéla Homolová | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel NovákDaniel Novák | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 4:57.93 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Filip HaasFilip Haas | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5:12.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Antonín ZvěřinaAntonín Zvěřina | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 5:23.24 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kryštof VetchýKryštof Vetchý | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 5:29.40 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš JadrnýTomáš Jadrný | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 5:35.62 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan SedláčekJan Sedláček | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5:42.80 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jáchym SádovskýJáchym Sádovský | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5:44.16 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 5:51.53 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Pavel JanůPavel Janů | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6:08.82 | 2.00 | ||||||||||||||
Pavel HuangPavel Huang | 04 | TJ Svitavy, z . s. | DNS | ||||||||||||||||
Adam KubíčekAdam Kubíček | 05 | TJ Jiskra Litomyšl | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít KverekVít Kverek | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 09.47 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel ZoicasDaniel Zoicas | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 10.21 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj NovosadMatěj Novosad | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 10.35 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel NovákDaniel Novák | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 10.51 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Matěj BednářMatěj Bednář | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 12.39 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZelenýTomáš Zelený | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 12.21 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 12.82 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Pavel HuangPavel Huang | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 15.13 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 16.31 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína KubelkováPavlína Kubelková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 10.69 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla VltavskáAdéla Vltavská | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 10.83 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Bára SokolováBára Sokolová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 11.35 | 7.50 | ||||||||||||||
4 | Lucie HavlováLucie Havlová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 11.35 | 7.50 | ||||||||||||||
5 | Anežka SádovskáAnežka Sádovská | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 11.59 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ChlupováLucie Chlupová | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 11.90 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Pavla TicháPavla Tichá | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 11.96 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Nela FranclováNela Franclová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 11.97 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola BisováNikola Bisová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 16.34 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 17.9.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 12.47 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Monika JanůMonika Janů | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 12.70 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla JaneckáAdéla Janecká | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 12.93 | |||||||||||||||
4 | Apolena LipavskáApolena Lipavská | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 13.03 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bičík, Feri, Hvězda, Janů Bičík, Feri, Hvězda, Janů | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 34.95 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Bednář, Holý, Lorenčík, Zelený Bednář, Holý, Lorenčík, Zelený | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 36.48 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Bureš, Jadrný, König, Štantejský Bureš, Jadrný, König, Štantejský | 06 | Českotřebovský běžecký klub... | 36.82 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kasal, Navrátil, Sekot, Sváček Kasal, Navrátil, Sekot, Sváček | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 35.44 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Dostál, Háněl, Němec, Zvěřina Dostál, Háněl, Němec, Zvěřina | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 35.79 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Haas, Kristl, Kudláček, Laco Haas, Kristl, Kudláček, Laco | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 36.77 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Bartoš, Huang, Kroulík, Palatka Bartoš, Huang, Kroulík, Palatka | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 37.67 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čejková, Elčknerová, Hejtmánková, Navrátilová Čejková, Elčknerová, Hejtmánková, Navrátilová | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 35.66 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Musílková, Němcová, Pulpitová, Tesařová Musílková, Němcová, Pulpitová, Tesařová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 35.91 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Ďurišová, Chytilová, Patáková, Zavoralová Ďurišová, Chytilová, Patáková, Zavoralová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 36.00 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Borková, Petrová, Vetchá, Zahálková Borková, Petrová, Vetchá, Zahálková | 07 | Českotřebovský běžecký klub... | 39.67 | |||||||||||||||
5 | Kafková, Limburská, Prášková, Sekotová Kafková, Limburská, Prášková, Sekotová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 42.89 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čížková, Křivková, Kubelková, Sádovská Čížková, Křivková, Kubelková, Sádovská | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 35.43 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Doležalová, Groulíková, Koblasová, Tichá Doležalová, Groulíková, Koblasová, Tichá | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 37.34 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Horáková, Maděrová, Motlová, Pecháčková Horáková, Maděrová, Motlová, Pecháčková | 05 | TJ Svitavy, z . s. | 39.34 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Brychtová, Houdková, Kolářová, Tomšů Brychtová, Houdková, Kolářová, Tomšů | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 40.04 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havlová, Košťálová, Štosová, Urbancová Havlová, Košťálová, Štosová, Urbancová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 34.54 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Balcarová, Houdková, Motáková, Prokešová Balcarová, Houdková, Motáková, Prokešová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 37.13 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Bartoňová, Chlupová, Janků, Janů, Stupková Bartoňová, Chlupová, Janků, Janů, Stupková | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 37.56 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Fričová, Lednová, Mašíková, Sekerešová Fričová, Lednová, Mašíková, Sekerešová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 39.11 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 1.65 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 1.55 | 9.00 | |||||||||||||||
3= |
Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 1.43 | 7.50 | |||||||||||||||
3= |
Aleš KristlAleš Kristl
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 1.43 | 7.50 | |||||||||||||||
5 |
Pavel JůzaPavel Jůza
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 1.35 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jonáš VávraJonáš Vávra
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 1.35 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Matěj BednářMatěj Bednář
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 1.35 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michal VacekMichal Vacek
Českotřebovský běžecký klub... |
04 | 1.35 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 1.30 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adam KubíčekAdam Kubíček
TJ Jiskra Litomyšl |
05 | 1.30 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Filip HaasFilip Haas
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 1.30 | ||||||||||||||||
12 |
Vítek HánělVítek Háněl
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 1.15 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 1.42 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie HavlováLucie Havlová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 1.36 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Natálie MusílkováNatálie Musílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 1.36 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Eliška LednováEliška Lednová
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 1.33 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 1.33 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Nikola PleskotováNikola Pleskotová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 1.30 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 1.30 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Nikola PatákováNikola Patáková
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 1.25 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 1.25 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 1.25 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Elen TesařováElen Tesařová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 1.20 | ||||||||||||||||
12 |
Johanka BorkováJohanka Borková
Českotřebovský běžecký klub... |
07 | 1.15 | ||||||||||||||||
13= |
Apolena LipavskáApolena Lipavská
TJ Jiskra Litomyšl |
06 | 1.10 | ||||||||||||||||
13= |
Barbora VytlačilováBarbora Vytlačilová
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 1.10 | ||||||||||||||||
Sofie HoudkováSofie Houdková
TJ Jiskra Litomyšl |
06 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří BruhaJiří Bruha
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 5.25 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 5.10 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jiří HvězdaJiří Hvězda
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 4.47 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam BažoutAdam Bažout
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 4.43 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan LataJan Lata
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 4.34 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 4.19 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kryštof VetchýKryštof Vetchý
Českotřebovský běžecký klub... |
04 | 3.96 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 3.91 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 3.89 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adam KubíčekAdam Kubíček
TJ Jiskra Litomyšl |
05 | 3.85 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kryštof ŠulcKryštof Šulc
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 3.85 | ||||||||||||||||
12 |
Danny BičíkDanny Bičík
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 3.79 | ||||||||||||||||
13 |
Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 3.54 | ||||||||||||||||
14 |
Lukáš LacoLukáš Laco
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 3.48 | ||||||||||||||||
15 |
Josef BurešJosef Bureš
Českotřebovský běžecký klub... |
06 | 3.44 | ||||||||||||||||
16 |
Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 3.43 | ||||||||||||||||
17 |
Jan HolecJan Holec
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 3.24 | ||||||||||||||||
18 |
Marian MedveďMarian Medveď
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 3.23 | ||||||||||||||||
19 |
Robert KracíkRobert Kracík
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 2.70 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika KmoškováVeronika Kmošková
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 4.41 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 4.28 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Agáta UrbancováAgáta Urbancová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4.13 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Klára BrychtováKlára Brychtová
TJ Jiskra Litomyšl |
06 | 4.13 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4.12 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 4.05 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová
Českotřebovský běžecký klub... |
05 | 3.99 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Daniela VackováDaniela Vacková
Hvězda Pardubice z.s. |
06 | 3.93 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Aneta ElčknerováAneta Elčknerová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 3.80 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 3.79 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Natálie MachováNatálie Machová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 3.78 | ||||||||||||||||
12 |
Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková
Českotřebovský běžecký klub... |
04 | 3.76 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza PoláčkováTereza Poláčková
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 3.72 | ||||||||||||||||
14 |
Natálie MusílkováNatálie Musílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 3.72 | ||||||||||||||||
15 |
Jolana StupkováJolana Stupková
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 3.65 | ||||||||||||||||
16 |
Klaudie HoudkováKlaudie Houdková
TJ Jiskra Litomyšl |
06 | 3.64 | ||||||||||||||||
17 |
Elen TesařováElen Tesařová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 3.62 | ||||||||||||||||
18 |
Pavla TicháPavla Tichá
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 3.61 | ||||||||||||||||
19 |
Kateřina SoučkováKateřina Součková
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 3.55 | ||||||||||||||||
20 |
Adéla HomolováAdéla Homolová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 3.44 | ||||||||||||||||
21 |
Anna NěmcováAnna Němcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 3.43 | ||||||||||||||||
22 |
Markéta MotákováMarkéta Motáková
TJ Jiskra Litomyšl |
06 | 3.38 | ||||||||||||||||
23 |
Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová
Českotřebovský běžecký klub... |
07 | 3.38 | ||||||||||||||||
24 |
Šárka SmékalováŠárka Smékalová
TJ Svitavy, z . s. |
06 | 3.28 | ||||||||||||||||
25 |
Anna VrbováAnna Vrbová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 3.26 | ||||||||||||||||
26 |
Apolena LipavskáApolena Lipavská
TJ Jiskra Litomyšl |
06 | 3.09 | ||||||||||||||||
27 |
Barbora VytlačilováBarbora Vytlačilová
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 3.05 | ||||||||||||||||
MS |
Anežka PecháčkováAnežka Pecháčková
TJ Svitavy, z . s. |
06 | 3.14 | ||||||||||||||||
Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 11.04 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Nikola PleskotováNikola Pleskotová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 09.93 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Soňa LeksováSoňa Leksová
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 09.66 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adéla JaneckáAdéla Janecká
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 09.52 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 09.48 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza SekerešováTereza Sekerešová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 09.31 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 09.13 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Sarah MašíkováSarah Mašíková
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 08.78 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 08.19 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina ŠtosováKateřina Štosová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 08.02 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Eliška LednováEliška Lednová
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 08.00 | ||||||||||||||||
12 |
Nicol DoležalováNicol Doležalová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 07.81 | ||||||||||||||||
13 |
Anna VrbováAnna Vrbová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 07.51 | ||||||||||||||||
14 |
Jana MačekováJana Mačeková
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 07.47 | ||||||||||||||||
15 |
Nela FranclováNela Franclová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 07.29 | ||||||||||||||||
16 |
Anna ProkešováAnna Prokešová
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 07.26 | ||||||||||||||||
17 |
Klára ŠejnohováKlára Šejnohová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 07.25 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina SoučkováKateřina Součková
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 07.17 | ||||||||||||||||
19 |
Eliška HorákováEliška Horáková
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 06.96 | ||||||||||||||||
20 |
Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 06.95 | ||||||||||||||||
21 |
Karolína SzaboKarolína Szabo
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 06.66 | ||||||||||||||||
22 |
Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra Litomyšl |
06 | 06.51 | ||||||||||||||||
23 |
Markéta MarešováMarkéta Marešová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 06.41 | ||||||||||||||||
24 |
Lucie ChlupováLucie Chlupová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 05.59 | ||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 11.94 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 11.58 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan LataJan Lata
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 10.77 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub ŠindlerJakub Šindler
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 09.67 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kryštof VetchýKryštof Vetchý
Českotřebovský běžecký klub... |
04 | 09.49 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Arsenij BobryševArsenij Bobryšev
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 09.25 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Štěpán DostálŠtěpán Dostál
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 08.63 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 08.55 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 08.17 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martin FeriMartin Feri
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 07.94 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kryštof ŠulcKryštof Šulc
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 07.79 | ||||||||||||||||
12 |
Jan SedláčekJan Sedláček
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 07.42 | ||||||||||||||||
13 |
Vojtěch FeltVojtěch Felt
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 07.36 | ||||||||||||||||
14 |
Antonín KönigAntonín König
Českotřebovský běžecký klub... |
05 | 06.84 | ||||||||||||||||
15 |
Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 05.98 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ČudaMichal Čuda
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 68.33 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan LataJan Lata
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 66.63 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin FeriMartin Feri
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 54.60 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Arsenij BobryševArsenij Bobryšev
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 52.54 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adam BažoutAdam Bažout
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 51.65 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 48.48 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Antonín ZvěřinaAntonín Zvěřina
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 45.88 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš ZelenýTomáš Zelený
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 43.16 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 36.65 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Robert KracíkRobert Kracík
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 36.35 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lukáš LacoLukáš Laco
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 35.68 | ||||||||||||||||
12 |
Antonín KönigAntonín König
Českotřebovský běžecký klub... |
05 | 33.30 | ||||||||||||||||
13 |
Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 32.72 | ||||||||||||||||
14 |
Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 32.22 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš JadrnýTomáš Jadrný
Českotřebovský běžecký klub... |
04 | 31.49 | ||||||||||||||||
16 |
Max MalátekMax Malátek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 25.79 | ||||||||||||||||
17 |
Vojtěch FeltVojtěch Felt
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 24.63 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 44.91 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 42.54 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adéla JaneckáAdéla Janecká
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 39.50 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina ŠtosováKateřina Štosová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 39.38 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Soňa LeksováSoňa Leksová
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 37.38 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Anna VrbováAnna Vrbová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 36.25 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová
Českotřebovský běžecký klub... |
05 | 35.92 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Nicol DoležalováNicol Doležalová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 35.80 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra Litomyšl |
06 | 35.65 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tereza SekerešováTereza Sekerešová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 35.57 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Nikola PleskotováNikola Pleskotová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 34.43 | ||||||||||||||||
12 |
Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 32.27 | ||||||||||||||||
13 |
Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 31.82 | ||||||||||||||||
14 |
Klára ŠejnohováKlára Šejnohová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 31.74 | ||||||||||||||||
15 |
Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 31.44 | ||||||||||||||||
16 |
Kateřina HejlováKateřina Hejlová
Českotřebovský běžecký klub... |
06 | 29.41 | ||||||||||||||||
17 |
Eliška HorákováEliška Horáková
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 27.84 | ||||||||||||||||
18 |
Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 27.15 | ||||||||||||||||
19 |
Markéta MotákováMarkéta Motáková
TJ Jiskra Litomyšl |
06 | 26.00 | ||||||||||||||||
20 |
Markéta MarešováMarkéta Marešová
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 25.11 | ||||||||||||||||
21 |
Jana MačekováJana Mačeková
TJ Svitavy, z . s. |
05 | 22.84 | ||||||||||||||||
22 |
Karolína SzaboKarolína Szabo
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 22.06 | ||||||||||||||||
23 |
Lucie ZahálkováLucie Zahálková
Českotřebovský běžecký klub... |
05 | 19.62 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. | Hvězda Pardubice z.s. | 180 | ||||||||||||||||
2 | Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. | Atletika Chrudim, z.s. | 149 | ||||||||||||||||
3 | TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl | TJ Jiskra Litomyšl | 113,5 | ||||||||||||||||
4 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 65,5 | ||||||||||||||||
5 | TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s. | TJ Svitavy, z . s. | 58 | ||||||||||||||||
6 | Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s | Českotřebovský běžecký klub... | 41 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 194,5 | ||||||||||||||||
2 | Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. | Atletika Chrudim, z.s. | 150,5 | ||||||||||||||||
3 | TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl | TJ Jiskra Litomyšl | 80 | ||||||||||||||||
4 | TJ Svitavy, z . s. TJ Svitavy, z . s. | TJ Svitavy, z . s. | 74,5 | ||||||||||||||||
5 | Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s | Českotřebovský běžecký klub... | 47 | ||||||||||||||||
6 | Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. | Hvězda Pardubice z.s. | 13,5 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |