Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Sportovní den partnerských měst

Opava (13. 9. 2017)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Krotáková, Petra 04 Liptovský Mikuláš 2067,00
2 Šenk, Richard 04 ZŠ Opava, Englišova 82 2006,00
3 Grzegorzewicz, Patrik 02 Ratiboř 1879,00
4 Hynková, Vesna 04 Liptovský Mikuláš 1717,00
5 Piszcek, Alica 04 Ratiboř 1683,00
6 Wiewiorka, Pawel 02 Katovice 1663,00
7 Buch, Filip 02 Ratiboř 1644,00
8 Žila, Rafal 02 Ratiboř 1623,00
9 Halátek, Pavel 04 ZŠ Opava, Englišova 82 1617,00
10 Černíková, Iveta 05 ZŠ Opava, Englišova 82 1574,00
11 Herudková, Hana 04 ZŠ Opava, Englišova 82 1539,00
12 Bes, Nicole 04 Ratiboř 1494,00
13 Rebisz, Patricia 04 Ratiboř 1488,00
14 Kuzminska, Justyna 04 Ratiboř 1468,00
15 Tatarczyk, Brunon 02 Katovice 1457,00
16 Bartáková, Amálie 04 ZŠ Opava, Englišova 82 1455,00
17 Langerová, Ema 03 ZŠ Opava, Englišova 82 1455,00
18 Rázga, Patrik 03 Liptovský Mikuláš 1443,00
19 Lubeloc, Ladislav 03 Liptovský Mikuláš 1432,00
20 Mol, Emilia 03 Katovice 1426,00
21 Horák, Ondřej 02 ZŠ Opava, Englišova 82 1396,00
22 Krajčová, Nina 04 Liptovský Mikuláš 1372,00
23 Klechová, Karolína 04 ZŠ Opava, Englišova 82 1354,00
24 Schusterová, Lucie 03 ZŠ Opava, Englišova 82 1346,00
25 Smal, Ola 04 Ratiboř 1319,00
26 Grieš, Matúš 02 Liptovský Mikuláš 1316,00
27 Pilarski, Noel 04 Katovice 1296,00
28 Smorczewska, Hanna 05 Katovice 1263,00
29 Czekaj, Paulina 02 Ratiboř 1250,00
30 Sturek, Eva 04 Katovice 1241,00
31 Zalewski, Tomas 03 Ratiboř 1218,00
32 Navrátilová, Jana 03 ZŠ Opava, Englišova 82 1215,00
33 Glocman, Michael 04 ZŠ Opava, Englišova 82 1209,00
34 Révaj, Tomáš 03 Liptovský Mikuláš 1186,00
35 Šárka, David 03 ZŠ Opava, Englišova 82 1172,00
36 Solný, Ondřej 02 ZŠ Opava, Englišova 82 1167,00
37 Konopacki, Maxmilian 04 Ratiboř 1159,00
38 Griela, Agata 02 Ratiboř 1134,00
39 Widawski, Bazyli 03 Katovice 1113,00
40 Timková, Timea 04 Liptovský Mikuláš 1113,00
41 Frianova, Karo 03 Liptovský Mikuláš 1108,00
42 Wysoczanska, Zofia 03 Ratiboř 1104,00
43 Guothová, Alexandra 03 Liptovský Mikuláš 1069,00
44 Tomčíková, Zuzana 03 Liptovský Mikuláš 1068,00
45 Friedel, Matyáš 04 ZŠ Opava, Englišova 82 1066,00
46 Dobies, Julia 03 Katovice 1027,00
47 Záruba, Kryštof 02 ZŠ Opava, Englišova 82 985,00
48 Kosinski, Bartek 04 Ratiboř 980,00
49 Nikodyym, Bartek 04 Ratiboř 974,00
50 Przewodowski, Grzegorz 04 Katovice 933,00
51 Bajda, Jakub 02 Katovice 927,00
52 Foltyn, Aleksandra 03 Katovice 915,00
53 Švehlová, Hana 02 ZŠ Opava, Englišova 82 906,00
54 Mikuláš, Adam 04 Liptovský Mikuláš 892,00
55 Mankowski, Kacper 04 Ratiboř 866,00
56 Grund, Rafal 04 Katovice 771,00
57 Marková, Monika 03 Liptovský Mikuláš 711,00
58 Przystalska, Natalia 05 Katovice 700,00
59 Cieslak, Jakub 05 Katovice 650,00
60 Hyžanský, Roman 05 Liptovský Mikuláš 644,00
61 Stankoviansky, Martin 05 Liptovský Mikuláš 562,00
62 Mišík, Viliam 05 Liptovský Mikuláš 496,00
63 Kellová, Dominika 03 Liptovský Mikuláš 440,00
64 Bruňo, Michal 05 Liptovský Mikuláš 211,00