Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Sportovní den partnerských měst

Opava (13. 9. 2017)

60 m - Žáci

Žáci 01 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav LubelocLadislav Lubeloc 03 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 07.73 640.00
2 Pawel WiewiorkaPawel Wiewiorka 02 KatoviceKatovice 07.81 616.00
3 Brunon TatarczykBrunon Tatarczyk 02 KatoviceKatovice 07.96 571.00
4 Patrik RázgaPatrik Rázga 03 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 08.22 498.00
5 Matúš GriešMatúš Grieš 02 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 08.32 470.00
6 Jakub BajdaJakub Bajda 02 KatoviceKatovice 08.58 403.00
7 Tomáš RévajTomáš Révaj 03 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 08.61 396.00
8 Bazyli WidawskiBazyli Widawski 03 KatoviceKatovice 08.64 388.00
Celkem 8 závodníků
Žáci 02 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik GrzegorzewiczPatrik Grzegorzewicz 02 RatibořRatiboř 07.52 706.00
2 Rafal ŽilaRafal Žila 02 RatibořRatiboř 07.78 625.00
3 Tomas ZalewskiTomas Zalewski 03 RatibořRatiboř 07.96 571.00
4 Filip BuchFilip Buch 02 RatibořRatiboř 08.00 560.00
5 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.02 554.00
6 Ondřej HorákOndřej Horák 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.22 498.00
7 Ondřej SolnýOndřej Solný 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.46 434.00
8 David ŠárkaDavid Šárka 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.54 413.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MikulášAdam Mikuláš 04 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 08.67 381.00
2 Noel PilarskiNoel Pilarski 04 KatoviceKatovice 08.84 340.00
3 Jakub CieslakJakub Cieslak 05 KatoviceKatovice 09.40 222.00
4 Grzegorz PrzewodowskiGrzegorz Przewodowski 04 KatoviceKatovice 09.49 205.00
5 Rafal GrundRafal Grund 04 KatoviceKatovice 09.73 163.00
6 Viliam MišíkViliam Mišík 05 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 09.88 138.00
7 Martin StankovianskyMartin Stankoviansky 05 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 10.67 41.00
Celkem 7 závodníků
Ml. žáci 02 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.01 557.00
2 Michael GlocmanMichael Glocman 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.55 411.00
3 Matyáš FriedelMatyáš Friedel 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 09.04 295.00
4 Roman HyžanskýRoman Hyžanský 05 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 09.28 245.00
5 Michal BruňoMichal Bruňo 05 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 10.84 27.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 03 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 07.52 706.00
2 Maxmilian KonopackiMaxmilian Konopacki 04 RatibořRatiboř 08.69 376.00
3 Bartek KosinskiBartek Kosinski 04 RatibořRatiboř 08.88 331.00
4 Bartek NikodyymBartek Nikodyym 04 RatibořRatiboř 09.18 266.00
5 Kacper MankowskiKacper Mankowski 04 RatibořRatiboř 09.35 231.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emilia MolEmilia Mol 03 KatoviceKatovice 08.69 648.00
2 Alexandra GuothováAlexandra Guothová 03 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 08.94 582.00
3 Aleksandra FoltynAleksandra Foltyn 03 KatoviceKatovice 09.16 526.00
4 Julia DobiesJulia Dobies 03 KatoviceKatovice 09.17 523.00
5 Karo FrianovaKaro Frianova 03 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 09.34 482.00
6 Zuzana TomčíkováZuzana Tomčíková 03 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 09.43 461.00
7 Monika MarkováMonika Marková 03 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 10.02 332.00
8 Dominika KellováDominika Kellová 03 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 10.60 224.00
Celkem 8 závodníků
Žákyně 02 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema LangerováEma Langerová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.68 651.00
2 Paulina CzekajPaulina Czekaj 02 RatibořRatiboř 08.90 592.00
3 Justyna KuzminskaJustyna Kuzminska 04 RatibořRatiboř 08.91 589.00
4 Agata GrielaAgata Griela 02 RatibořRatiboř 08.99 569.00
5 Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 09.01 564.00
6 Zofia WysoczanskaZofia Wysoczanska 03 RatibořRatiboř 09.16 526.00
7 Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 09.25 504.00
8 Hana ŠvehlováHana Švehlová 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 09.27 499.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra KrotákováPetra Krotáková 04 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 08.28 764.00
2 Vesna HynkováVesna Hynková 04 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 08.95 579.00
3 Hanna SmorczewskaHanna Smorczewska 05 KatoviceKatovice 09.09 543.00
4 Timea TimkováTimea Timková 04 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 09.20 516.00
5 Nina KrajčováNina Krajčová 04 Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 09.54 435.00
6 Eva SturekEva Sturek 04 KatoviceKatovice 09.75 389.00
7 Natalia PrzystalskaNatalia Przystalska 05 KatoviceKatovice 10.91 174.00
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 02 (st, 13.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.85 605.00
2 Alica PiszcekAlica Piszcek 04 RatibořRatiboř 09.14 531.00
3 Nicole BesNicole Bes 04 RatibořRatiboř 09.20 516.00
4 Hana HerudkováHana Herudková 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 09.31 489.00
5 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 09.53 438.00
6 Patricia RebiszPatricia Rebisz 04 RatibořRatiboř 09.73 393.00
7 Amálie BartákováAmálie Bartáková 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 09.80 378.00
8 Ola SmalOla Smal 04 RatibořRatiboř 09.81 376.00
Celkem 8 závodníků