Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň

Hranice (1. 10. 2017)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.94
2 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.07
3 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.11
4 Tomáš DrábekTomáš Drábek 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.22
5 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.26
6 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.54
2 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.57
3 Josef FrecerJosef Frecer 04 BYAC BrnoBYAC Brno 08.85
4 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.87
5 Václav HanulíkVáclav Hanulík 05 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 09.00
6 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.69
2 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 08.82
3 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.91
4 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.97
5 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.00
6 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 08.82
2 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.03
3 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 09.05
4 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.46
5 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.47
6 Jakub SadílekJakub Sadílek 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KovaříkJakub Kovařík 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.38
2 Adam FriedlAdam Friedl 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.48
3 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.61
4 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.78
5 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.79
6 Alex FiooleAlex Fioole 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 1.10.2017) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.49
2 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 AC ProstějovAC Prostějov 09.81
3 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.92
4 Matyáš StašekMatyáš Stašek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.13
5 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.40
6 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.98
2 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.47
3 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.76
4 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.81
5 Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.10
6 Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.77
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.93
2 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.94
3 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.16
4 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.24
5 Tomáš DrábekTomáš Drábek 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.25
6 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.41
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 1.10.2017) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.62
2 Josef FrecerJosef Frecer 04 BYAC BrnoBYAC Brno 08.76
3 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 08.82
Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.82
5 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 08.98
6 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.07
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 08.54
2 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.58
3 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.59
4 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.61
5 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.73
6 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 1.10.2017) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.63
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.65
3 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.73
4 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.74
5 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.75
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 1.10.2017) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen VlčkováElen Vlčková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.91
2 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 09.04
3 Lucie BačováLucie Bačová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.33
4 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.45
5 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.51
6 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.89
2 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 08.94
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 AC ProstějovAC Prostějov 08.96
4 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.03
5 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.05
6 Radka KučerováRadka Kučerová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 1.10.2017) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.90
2 Alice StehnováAlice Stehnová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.24
3 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 09.28
4 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 09.36
5 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.42
6 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 1.10.2017) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.41
2 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.42
3 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.50
4 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 09.57
5 Nela AndrysováNela Andrysová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.72
6 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 1.10.2017) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.43
2 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.55
3 Adriana HolinkováAdriana Holinková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.61
4 Veronika VaškováVeronika Vašková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.65
5 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.80
6 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína TaftováKarolína Taftová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.75
2 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.99
3 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.07
4 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.23
5 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.55
Celkem 5 závodníků
Rozběh 9 (ne, 1.10.2017) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella FinsterlováElla Finsterlová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.17
2 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.39
3 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.58
4 Marie LukášováMarie Lukášová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.91
5 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.21
6 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 1.10.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BílkováKlára Bílková 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.23
2 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 09.44
3 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.67
4 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.69
5 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 10.17
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 1.10.2017) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 08.47
2 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.54
3 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.57
4 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.62
5 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.64
6 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.75
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.58
2 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.65
3 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.67
4 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.71
5 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.76
Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 6 závodníků