Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň

Hranice (1. 10. 2017)

150 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.15
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 19.46
3 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 19.52
4 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 19.85
5 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 19.95
6 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 20.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 21.15
2 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 21.28
3 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 21.46
4 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 22.13
5 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 22.23
Tomáš DrábekTomáš Drábek 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (ne, 1.10.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HyclMatěj Hycl 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 20.91
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 20.95
3 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.90
4 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.03
5 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 22.03
6 David NevařilDavid Nevařil 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 22.12
Celkem 6 závodníků
Finále 4 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef FrecerJosef Frecer 04 BYAC BrnoBYAC Brno 21.25
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 21.52
3 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 22.05
4 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 22.41
5 Matyáš MaturaMatyáš Matura 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 23.27
Celkem 5 závodníků
Finále 5 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.87
2 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 21.98
3 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.15
4 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.08
5 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.52
Celkem 5 závodníků
Finále 6 (ne, 1.10.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SovadinaJakub Sovadina 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 22.68
2 Adam FriedlAdam Friedl 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 23.06
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.26
4 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 23.63
5 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 23.82
Celkem 5 závodníků
Finále 7 (ne, 1.10.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 21.92
2 Matyáš StašekMatyáš Stašek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 23.85
3 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 23.94
4 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.88
5 Patrik GančarčíkPatrik Gančarčík 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.55
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 20.10
2 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 20.44
3 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 20.55
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 21.07
5 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 21.22
Eva KovaříkováEva Kovaříková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 21.14
2 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.26
3 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.47
4 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.48
5 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 21.60
6 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 21.78
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (ne, 1.10.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 21.36
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.48
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.60
4 Eliška PelíškováEliška Pelíšková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 22.56
5 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.01
6 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 23.23
Celkem 6 závodníků
Finále 4 (ne, 1.10.2017) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen VlčkováElen Vlčková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.50
2 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 21.96
3 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 21.99
4 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 22.02
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.84
6 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.89
Celkem 6 závodníků
Finále 5 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 21.87
2 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.60
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 23.29
4 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 23.40
5 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 23.48
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Finále 6 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie VrbováMarie Vrbová 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 22.65
2 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22.76
3 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 23.22
4 Veronika VaškováVeronika Vašková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 24.84
5 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 25.02
Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Finále 7 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 22.59
2 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 24.22
3 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.63
4 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 24.74
5 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 26.82
6 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 29.37
Celkem 6 závodníků
Finále 8 (ne, 1.10.2017) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 23.48
2 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 23.83
3 Karolína TaftováKarolína Taftová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 24.60
4 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.02
5 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26.14
6 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 26.52
Celkem 6 závodníků
Finále 9 (ne, 1.10.2017) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella FinsterlováElla Finsterlová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 22.37
2 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 22.98
3 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.09
4 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.90
5 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.42
Celkem 5 závodníků