Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva

Ostrava - Vítkovice (25. 9. 2017)

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 25.9.2017 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 5:08.56 11.00
2 Michal NovákMichal Novák 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 5:08.80 9.00
3 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 5:19.71 8.00
4 Adam ČurajAdam Čuraj 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 5:25.31 7.00
5 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 5:25.34 6.00
6 Vojtěch PanáčVojtěch Panáč 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 5:29.42 5.00
7 Maxim DlabolaMaxim Dlabola 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 5:47.33 4.00
8 Tomáš HyblTomáš Hybl 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 5:54.99 3.00
9 Radim NovákRadim Novák 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 5:57.88 2.00
10 Daniel HudecDaniel Hudec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 6:23.16 1.00
Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 25.9.2017 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 5:04.87 11.00
2 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 5:15.08 9.00
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 5:27.52 8.00
4 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 5:32.59 7.00
5 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 5:36.37 6.00
6 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 5:37.49 5.00
7 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:51.09 4.00
8 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 5:52.01 3.00
9 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 6:00.20 2.00
10 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10 6:01.21 1.00
11 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 6:13.60
12 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 6:15.05
13 Lilla LojkováLilla Lojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 6:21.11
14 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13 6:23.45
Celkem 14 závodníků