Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva

Ostrava - Vítkovice (25. 9. 2017)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 25.9.2017 - 15:15) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.21 11.00
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.34 9.00
3 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.37 8.00
4 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.89 7.00
5 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.97 6.00
6 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.28 4.00
Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DQ 163.2a
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 25.9.2017 - 15:15) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.18 5.00
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.52 3.00
3 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.89
4 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.11
5 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.26
6 David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 12.54
7 Matyáš FriedelMatyáš Friedel 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.57
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (po, 25.9.2017 - 15:15) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.77 1.00
2 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 13.30
3 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 13.67
4 Jakub SadílekJakub Sadílek 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 13.74
5 Štěpán SmetanaŠtěpán Smetana 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 14.05
6 Bernard OžanaBernard Ožana 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 14.46
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.21 11.00
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.34 9.00
3 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.37 8.00
4 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.89 7.00
5 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.97 6.00
6 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.18 5.00
7 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.28 4.00
8 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.52 3.00
9 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DQ 163.2a
10 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.77 1.00
11 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.89
12 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.11
13 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.26
14 David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 12.54
15 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 13.30
16 Matyáš FriedelMatyáš Friedel 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.57
17 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 13.67
18 Jakub SadílekJakub Sadílek 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 13.74
19 Štěpán SmetanaŠtěpán Smetana 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 14.05
20 Bernard OžanaBernard Ožana 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 14.46

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 25.9.2017 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.91 11.00
2 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.18 9.00
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.21 8.00
4 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.35 7.00
5 Hana BorováHana Borová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.49 6.00
6 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.74 5.00
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.80 4.00
8 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.80 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 25.9.2017 - 15:00) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.23 1.00
2 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 11.31
3 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.38
4 Tereza LukoszováTereza Lukoszová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.63
5 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.66
6 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 12.05
7 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 12.14
8 Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.87
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 25.9.2017 - 15:00) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JenišováDaniela Jenišová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.95 2.00
2 Johana NěmečkováJohana Němečková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 11.31
3 Amálie BartákováAmálie Bartáková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.56
4 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 11.95
5 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.17
6 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 14.01
7 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 14.44
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.91 11.00
2 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.18 9.00
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.21 8.00
4 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.35 7.00
5 Hana BorováHana Borová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.49 6.00
6 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.74 5.00
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.80 4.00
8 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.80 3.00
9 Daniela JenišováDaniela Jenišová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.95 2.00
10 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.23 1.00
11 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 11.31
12 Johana NěmečkováJohana Němečková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 11.31
13 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.38
14 Amálie BartákováAmálie Bartáková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.56
15 Tereza LukoszováTereza Lukoszová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.63
16 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.66
17 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 11.95
18 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 12.05
19 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 12.14
20 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.17
21 Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.87
22 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 14.01
23 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 14.44