Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva

Ostrava - Vítkovice (25. 9. 2017)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 25.9.2017 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Binar, Dzida, Glocman, Kavan Binar, Dzida, Glocman, Kavan TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 34.19 11.00
2 A Hrabec, Krupica, Orava, Milata A Hrabec, Krupica, Orava, Milata Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 34.60 9.00
3 Trombik, Mitrenga, Szkatula, Samiec Trombik, Mitrenga, Szkatula, Samiec TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 34.94 8.00
4 A Kilián, Koza, Hroch, Novák A Kilián, Koza, Hroch, Novák SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 36.27 7.00
5 B Chytil, Sadílek, Kovář, Teslík B Chytil, Sadílek, Kovář, Teslík Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 37.21 5.00
Vrana, Kocúr O., Kocúr R., Reis Vrana, Kocúr O., Kocúr R., Reis TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 25.9.2017 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Matura, Poruba, Kubesa, Smolín B Matura, Poruba, Kubesa, Smolín SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 36.87 6.00
C Třešňák, Bóďa, Čuraj, Ožana C Třešňák, Bóďa, Čuraj, Ožana Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DQ 163.3a
D Chovanec, Podešva, Ondrušák, Smetana D Chovanec, Podešva, Ondrušák, Smetana Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DQ 163.3a
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Binar, Dzida, Glocman, Kavan Binar, Dzida, Glocman, Kavan TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 34.19 11.00
2 A Hrabec, Krupica, Orava, Milata A Hrabec, Krupica, Orava, Milata Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 34.60 9.00
3 Trombik, Mitrenga, Szkatula, Samiec Trombik, Mitrenga, Szkatula, Samiec TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 34.94 8.00
4 A Kilián, Koza, Hroch, Novák A Kilián, Koza, Hroch, Novák SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 36.27 7.00
5 B Matura, Poruba, Kubesa, Smolín B Matura, Poruba, Kubesa, Smolín SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 36.87 6.00
6 B Chytil, Sadílek, Kovář, Teslík B Chytil, Sadílek, Kovář, Teslík Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 37.21 5.00
Vrana, Kocúr O., Kocúr R., Reis Vrana, Kocúr O., Kocúr R., Reis TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 DNS
C Třešňák, Bóďa, Čuraj, Ožana C Třešňák, Bóďa, Čuraj, Ožana Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DQ 163.3a
D Chovanec, Podešva, Ondrušák, Smetana D Chovanec, Podešva, Ondrušák, Smetana Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DQ 163.3a

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 25.9.2017 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Zdražilová, Válková N., Fialová, Bártová A Zdražilová, Válková N., Fialová, Bártová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 32.32 11.00
2 B Petrová, Toová, Vantuchová, Poštulková B Petrová, Toová, Vantuchová, Poštulková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 32.48 9.00
3 A Bojková, Kulichová, Čmielová, Sikorová M. A Bojková, Kulichová, Čmielová, Sikorová M. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 34.17 8.00
4 A Bačová, Sopuchová, Dubová, Sochová D. A Bačová, Sopuchová, Dubová, Sochová D. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 34.36 7.00
5 B Sochová M., Jenišová, Šebestíková, Janáková B Sochová M., Jenišová, Šebestíková, Janáková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 34.97 4.50
6 A Matýsková, Herudková, Bartošová, Bartáková A Matýsková, Herudková, Bartošová, Bartáková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 35.86 3.00
7 B Lysková, Lukoszová, Datková Z., Datková R. B Lysková, Lukoszová, Datková Z., Datková R. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 36.14 2.00
8 Bednářová, Mužná, Vilčková, Výmolová Bednářová, Mužná, Vilčková, Výmolová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 36.91
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 25.9.2017 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C Březná, Válková E., Schneeberger, Horečková C Březná, Válková E., Schneeberger, Horečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 34.73 6.00
2 A Navrátilová, Suchánková, Kleibertová, Stankovičová A Navrátilová, Suchánková, Kleibertová, Stankovičová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 34.97 4.50
3 B Stehnová, Hrtánková, Pondělíčková, Rüllová B Stehnová, Hrtánková, Pondělíčková, Rüllová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 36.30 1.00
4 D Bienieková, Synková, Válková Nikola, Matějková D Bienieková, Synková, Válková Nikola, Matějková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 36.47
5 C Petričová, Schwarzbachová, Melčáková, Zahradníková C Petričová, Schwarzbachová, Melčáková, Zahradníková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 37.56
6 B Klechová, Marečková, Cetlová M., Havlíková B Klechová, Marečková, Cetlová M., Havlíková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 37.60
7 C Krčková, Kluzová, Motyková, Zwrtková C Krčková, Kluzová, Motyková, Zwrtková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 42.86
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Zdražilová, Válková N., Fialová, Bártová A Zdražilová, Válková N., Fialová, Bártová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 32.32 11.00
2 B Petrová, Toová, Vantuchová, Poštulková B Petrová, Toová, Vantuchová, Poštulková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 32.48 9.00
3 A Bojková, Kulichová, Čmielová, Sikorová M. A Bojková, Kulichová, Čmielová, Sikorová M. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 34.17 8.00
4 A Bačová, Sopuchová, Dubová, Sochová D. A Bačová, Sopuchová, Dubová, Sochová D. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 34.36 7.00
5 C Březná, Válková E., Schneeberger, Horečková C Březná, Válková E., Schneeberger, Horečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 34.73 6.00
6 B Sochová M., Jenišová, Šebestíková, Janáková B Sochová M., Jenišová, Šebestíková, Janáková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 34.97 4.50
7 A Navrátilová, Suchánková, Kleibertová, Stankovičová A Navrátilová, Suchánková, Kleibertová, Stankovičová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 34.97 4.50
8 A Matýsková, Herudková, Bartošová, Bartáková A Matýsková, Herudková, Bartošová, Bartáková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 35.86 3.00
9 B Lysková, Lukoszová, Datková Z., Datková R. B Lysková, Lukoszová, Datková Z., Datková R. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 36.14 2.00
10 B Stehnová, Hrtánková, Pondělíčková, Rüllová B Stehnová, Hrtánková, Pondělíčková, Rüllová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 36.30 1.00
11 D Bienieková, Synková, Válková Nikola, Matějková D Bienieková, Synková, Válková Nikola, Matějková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 36.47
12 Bednářová, Mužná, Vilčková, Výmolová Bednářová, Mužná, Vilčková, Výmolová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 36.91
13 C Petričová, Schwarzbachová, Melčáková, Zahradníková C Petričová, Schwarzbachová, Melčáková, Zahradníková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 37.56
14 B Klechová, Marečková, Cetlová M., Havlíková B Klechová, Marečková, Cetlová M., Havlíková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 37.60
15 C Krčková, Kluzová, Motyková, Zwrtková C Krčková, Kluzová, Motyková, Zwrtková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 42.86