výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky

Veselí nad Lužnicí (23. 9. 2017)
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2089
2 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1386
3 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1250
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1232
5 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1145
6 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1114
7 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1093
8 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1040
9 Marek LudvíkMarek Ludvík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1037
10 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1005
11 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0948
12 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0931
13 David LangmullerDavid Langmuller 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0928
14 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0889
15 Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0852
16 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0833
17 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0743
18 Petr MlejnekPetr Mlejnek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0730
19 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0687
20 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0680
21 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0647
22 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0630
23 David KübelbeckDavid Kübelbeck 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0626
24 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0600
25 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0595
26 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0577
27 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0514
28 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0497
29 Michal DušákMichal Dušák 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0210
30 Kryštof TušilKryštof Tušil 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0127
Celkem 30 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2501
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2403
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2366
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2307
5 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1953
6 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1894
7 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1877
8 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1864
9 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1838
10 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1823
11 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1821
12 Kateřina HomerováKateřina Homerová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1797
13 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1766
14 Natálie JindrováNatálie Jindrová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1758
15 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1709
16 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1703
17 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1686
18 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1685
19 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1683
20 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1627
21 Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1522
22 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1504
23 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1478
24 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1426
25 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1344
26 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1281
27 Tereza HánováTereza Hánová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1275
28 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1274
29 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1249
30 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1213
31 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1132
32 Karolína FoučkováKarolína Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1055
33 Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1045
34 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1008
35 Natálie FoučkováNatálie Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1006
36 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0994
37 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0971
38 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0955
39 Tereza VotíkováTereza Votíková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0925
40 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0564
41 Klára PacholíkováKlára Pacholíková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0557
42 Natálie VolfováNatálie Volfová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0542
43 Barbora PotockáBarbora Potocká 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0505
44 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0448
Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 45 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1354
2 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1212
3 Jakub BouškaJakub Bouška 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1199
4 Martin ValekMartin Valek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1116
5 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1079
6 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1052
7 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1005
8 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 0957
9 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0926
10 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0921
11 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0861
12 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0854
13 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0848
14 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0762
15 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0698
16 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0683
17 Bohuslav KaplanBohuslav Kaplan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0671
18 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0657
19 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0655
20 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0634
21 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0630
22 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0613
23 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0607
24 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0594
25 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0586
26 Adam PlánekAdam Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0535
27 Kryštof PlánekKryštof Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0516
28 Jakub KorešJakub Koreš 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0508
29 Martin ŠašekMartin Šašek 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0470
30 Jiří VojtaJiří Vojta 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0444
31 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0424
32 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0419
33 Matěj BláhaMatěj Bláha 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0378
34 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0331
35 Petr StejskalPetr Stejskal 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0323
36 Antonín HruškaAntonín Hruška 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0188
Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0683
Celkem 37 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1686
2 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1427
3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1305
4 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1240
5 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1193
6 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1179
7 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1178
8 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1152
9 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1135
10 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1108
11 Martina BöhmováMartina Böhmová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1104
12 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1096
13 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1077
14 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1073
15 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1068
16 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1042
17 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1032
18 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0979
19 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0975
20 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0966
21 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0941
22 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0940
23 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0910
24 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 0861
25 Tereza TučkováTereza Tučková 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0835
26 Lilien LunterováLilien Lunterová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0830
27 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0773
28 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0735
29 Viktorie VítováViktorie Vítová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0732
30 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0710
31 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0674
32 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0669
33 Lenka FaschingováLenka Faschingová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0637
34 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0629
35 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0624
36 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0622
37 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0621
38 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0597
39 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0483
40 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0460
41 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0343
Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1068
Celkem 42 závodníků