výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MPD mladšího žactva - finále B

Praha-Mazurská (21. 9. 2017)

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1.40 11.00
2 Eugen ŠalounEugen Šaloun
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 1.35 9.00
3= Tomáš KroaTomáš Kroa
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
04 1.20 7.00
3= Šimon InnemanŠimon Inneman
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.20 7.00
3= Ondřej KubištaOndřej Kubišta
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1.20 7.00
6 Natanael FritzNatanael Fritz
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 1.20 5.00
Tomáš EndrštTomáš Endršt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 NM
František ŠvarcFrantišek Švarc
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 NM
Václav VlasákVáclav Vlasák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 NM
Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 NM
Petr VačkářPetr Vačkář
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 NM
Adam ČervenkaAdam Červenka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1.35 11.00
2 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1.35 9.00
3= Magdalena SucháMagdalena Suchá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.30 7.50
3= Magdaléna KůstkováMagdaléna Kůstková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 1.30 7.50
5 Veronika DobrováVeronika Dobrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1.30 6.00
6 Klára RaschováKlára Raschová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.25 5.00
7 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1.25 4.00
8= Daniela JeřábkováDaniela Jeřábková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1.20 2.00
8= Tereza PristačováTereza Pristačová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.20 2.00
8= Johana ŠmehilováJohana Šmehilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 1.20 2.00
11= Julie FrantováJulie Frantová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 1.15
11= Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.15
13 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 1.15
14 Soňa SnížkováSoňa Snížková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 1.15
Markéta ProkelováMarkéta Prokelová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 NM
Hedvika MalečkováHedvika Malečková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 NM
Klára SionkováKlára Sionková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 DNS
Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 DNS
Kateřina VilímováKateřina Vilímová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 DNS
Celkem 19 závodníků