MPD mladšího žactva - finále B
Praha - Mazurská (21. 9. 2017)skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 21.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 1.40 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eugen ŠalounEugen Šaloun
ATLETIK RUDNÁ |
04 | 1.35 | 9.00 | |||||||||||||||
3= |
Tomáš KroaTomáš Kroa
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
04 | 1.20 | 7.00 | |||||||||||||||
3= |
Šimon InnemanŠimon Inneman
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 1.20 | 7.00 | |||||||||||||||
3= |
Ondřej KubištaOndřej Kubišta
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 1.20 | 7.00 | |||||||||||||||
6 |
Natanael FritzNatanael Fritz
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 1.20 | 5.00 | |||||||||||||||
Tomáš EndrštTomáš Endršt
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | NM | |||||||||||||||||
František ŠvarcFrantišek Švarc
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | NM | |||||||||||||||||
Václav VlasákVáclav Vlasák
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | NM | |||||||||||||||||
Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
Atletický školní klub Mazur... |
05 | NM | |||||||||||||||||
Petr VačkářPetr Vačkář
SC Radotín Praha |
04 | NM | |||||||||||||||||
Adam ČervenkaAdam Červenka
ATLETIK RUDNÁ |
05 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 21.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 1.35 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 1.35 | 9.00 | |||||||||||||||
3= |
Magdalena SucháMagdalena Suchá
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 1.30 | 7.50 | |||||||||||||||
3= |
Magdaléna KůstkováMagdaléna Kůstková
SC Radotín Praha |
04 | 1.30 | 7.50 | |||||||||||||||
5 |
Veronika DobrováVeronika Dobrová
TJ Dukla Praha |
04 | 1.30 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Klára RaschováKlára Raschová
A. C. Sparta Praha |
04 | 1.25 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 1.25 | 4.00 | |||||||||||||||
8= |
Daniela JeřábkováDaniela Jeřábková
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 1.20 | 2.00 | |||||||||||||||
8= |
Tereza PristačováTereza Pristačová
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 1.20 | 2.00 | |||||||||||||||
8= |
Johana ŠmehilováJohana Šmehilová
A. C. Sparta Praha |
06 | 1.20 | 2.00 | |||||||||||||||
11= |
Julie FrantováJulie Frantová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
05 | 1.15 | ||||||||||||||||
11= |
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 1.15 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza JakoubkováTereza Jakoubková
SK Aritma Praha |
04 | 1.15 | ||||||||||||||||
14 |
Soňa SnížkováSoňa Snížková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 1.15 | ||||||||||||||||
Markéta ProkelováMarkéta Prokelová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | NM | |||||||||||||||||
Hedvika MalečkováHedvika Malečková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
05 | NM | |||||||||||||||||
Klára SionkováKlára Sionková
ATLETIK RUDNÁ |
05 | DNS | |||||||||||||||||
Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Kateřina VilímováKateřina Vilímová
SK Aritma Praha |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |