výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A

Praha - Eden (21. 9. 2017)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 21.9.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.65 11.00
2 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.20 9.00
3 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.54 8.00
4 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.54 7.00
5 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.20 5.00
6 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.38 3.00
7 Filip MatějkaFilip Matějka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.40 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 21.9.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.13 6.00
2 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.24 4.00
3 Juraj SlovákJuraj Slovák 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.45 1.00
4 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.60
5 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.88
6 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.40
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 21.9.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 22.05
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 22.34
3 Marek NěmecMarek Němec 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.39
4 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 22.72
5 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.33
6 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.68
7 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.37
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 21.9.2017) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.35 11.00
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.75 9.00
3 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.03 8.00
4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.13 7.00
5 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.67 5.00
6 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.73 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 21.9.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.18 6.00
2 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.85 2.00
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.04
4 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.07
5 Nicol MelounováNicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.15
6 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.25
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 21.9.2017) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.69 4.00
2 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.97 1.00
3 Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 21.44
4 Michaela MahrováMichaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.74
5 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.07
6 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.12
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 21.9.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.65
2 Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 21.75
3 Klára HonsůKlára Honsů 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.36
4 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.38
5 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.72
6 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.84
7 Hana SojkováHana Sojková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 23.01
Celkem 7 závodníků