výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MPD mladšího žactva - finále C

Praha-Jeseniova (21. 9. 2017)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2:44.59 11.00
2 Šimon HausdorfŠimon Hausdorf 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:49.46 9.00
3 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:52.51 8.00
4 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2:55.30 7.00
5 Jan ŽilinaJan Žilina 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:58.26 6.00
6 Enrique RendónEnrique Rendón 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2:59.73 5.00
7 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3:05.16 4.00
8 Marek StrachMarek Strach 05 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3:06.64 3.00
9 Jakub ŠvarcJakub Švarc 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3:15.80 2.00
Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 21.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna RobkováAnna Robková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3:00.50 11.00
2 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3:00.53 9.00
3 Mariana TomasováMariana Tomasová 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3:02.49 8.00
4 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3:02.60 7.00
5 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:05.16 6.00
6 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:05.62 5.00
7 Tereza SvatošováTereza Svatošová 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3:06.32 4.00
8 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3:07.03 3.00
9 Eliška KlégrováEliška Klégrová 04 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3:17.15 2.00
10 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:28.83 1.00
11 Nelly OnderkováNelly Onderková 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3:44.25
Andrea BulantováAndrea Bulantová 04 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C DNS
Celkem 12 závodníků