výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Evropské sportovní hry

Zittau (16. 9. 2017)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 12.94
4 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 13.50
6 Jakub SeifertJakub Seifert 03 AK BílinaAK Bílina 15.21
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
5 Šimon VenclŠimon Vencl 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 14.14
Celkem 1 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Matěj HladíkMatěj Hladík 03 AK BílinaAK Bílina 14.68
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 12.83
8 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 13.60
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 13.98
5 Barbora FundováBarbora Fundová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.TJ Slovan Varnsdorf, z. 14.59
7 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 15.10
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Klára MüllerováKlára Müllerová 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14.27
5 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 14.74
3 Anna HrdinováAnna Hrdinová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14.85
5 Lucie HudecováLucie Hudecová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 15.61
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 13.79
7 Klára MüllerováKlára Müllerová 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14.30
8 Barbora FundováBarbora Fundová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.TJ Slovan Varnsdorf, z. 14.64
Celkem 3 závodníků