výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

73. ročník Ústeckého desetiboje - (krajský přebor Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň, mladší žáků a mladších žákyň)

Ústí nad Orlicí (30. - 1. 10. 2017)

Skok daleký - Muži

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
97 6.53 704
2 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 6.39 673
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6.22 635
4 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 5.87 559
5 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 3.61 146
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 6.14 617
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 6.09 606
3 Martin SpěvákMartin Spěvák
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
00 5.58 498
4 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.37 MS
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 5.63 508
2 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 5.49 479
3 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.31 MS
4 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 5.28 437
5 Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC PardubiceAC Pardubice
02 5.21 423
6 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 4.71 328
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.60 308
2 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 4.06 215
3 Jakub KoblovskýJakub Koblovský
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
05 3.86 184
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 5.02 565
2 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 4.84 516
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 4.61 456
2 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 4.47 421
3 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 4.35 391
4 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
02 4.18 350
5 Magdaléna PernáMagdaléna Perná
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
02 4.14 340
6 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 4.07 324
7 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 3.85 274
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 4.91 535
2 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.34 388
3 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.15 343
4 Lucie ChlupováLucie Chlupová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 4.09 329
5 Pavlína JíšováPavlína Jíšová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
04 3.92 290
6 Aneta SolníkováAneta Solníková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
04 3.62 225
Celkem 6 závodníků