Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci

Praha-Campanus (19. 9. 2017)

Hod kriketovým míčkem - Žáci

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj DudaMatěj Duda
ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11
02 49.37 302
2 Vladimír ŠčerbakovVladimír Ščerbakov
ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11
03 46.20 276
3 Matthias Damian KottMatthias Damian Kott
ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11
02 43.20 251
4 Radim SiručekRadim Siruček
ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11
04 43.11 250
5 Lukáš LamačLukáš Lamač
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11
03 39.40 219
6 Tien Hai Dang NguyenTien Hai Dang Nguyen
ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11
02 39.22 218
7 Lukáš JirákLukáš Jirák
ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11
03 38.90 215
8 Martin RossmanMartin Rossman
ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11
02 38.10 209
9 Marek CoufalMarek Coufal
ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr...
03 37.72 205
10 Dominik ČvančaraDominik Čvančara
ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11
01 36.04 192
11 Minh David PhamMinh David Pham
ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11
02 35.90 191
12 David TruongDavid Truong
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11
03 35.09 184
13 Vojtěch UhlířVojtěch Uhlíř
ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11
03 32.43 163
14 Matěj MarešMatěj Mareš
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11
02 32.20 161
15 Dominik GnipDominik Gnip
ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11
03 29.28 138
Lukáš KruntorádLukáš Kruntorád
ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr...
02 00.00
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŠimáčkováKateřina Šimáčková
ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11
04 40.70 364
2 Barbora JakešováBarbora Jakešová
ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11
05 40.41 360
3 Dominika HabancováDominika Habancová
ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11
05 36.27 310
4 Magdalena SoudkováMagdalena Soudková
ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11
05 34.30 286
5 Natálie RybováNatálie Rybová
ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr...
05 32.42 264
6 Natálie NekardováNatálie Nekardová
ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11
06 32.26 262
7 Barbora PtáčkováBarbora Ptáčková
ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11
05 30.23 238
8 Tereza TomanováTereza Tomanová
ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11
05 30.10 236
9 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11
05 28.51 218
10 Terezie BěhalováTerezie Běhalová
ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11
05 28.17 214
11 Veronika VráblíkováVeronika Vráblíková
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11
06 27.47 206
12 Jolana KrupkováJolana Krupková
ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr...
05 27.02 200
13 Iva KopeckáIva Kopecká
ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11
04 26.00 189
14 Kamila HejzlarováKamila Hejzlarová
ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr...
06 25.85 187
15 Kim BokettaKim Boketta
ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11
05 25.68 185
16 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11
05 25.30 180
17 Linda GillováLinda Gillová
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11
06 23.28 157
18 Tereza SaskováTereza Sasková
ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11
05 23.08 155
19 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11
05 22.43 148
20 Magdalena SucháMagdalena Suchá
ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11
05 22.18 145
21 Thuy Dung HguyenThuy Dung Hguyen
ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr...
06 22.12 144
22 Nikola BryscejnováNikola Bryscejnová
ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11
06 21.87 141
23 Nela KačenováNela Kačenová
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11
06 21.66 139
24 Anna TeršlAnna Teršl
ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11
05 20.75 129
25 Anna NepožitkováAnna Nepožitková
ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr...
06 20.04 121
26 Nikola GillováNikola Gillová
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11
06 19.82 119
27 Lucie MoskaljukováLucie Moskaljuková
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11
05 18.80 107
28 Ada MatoušůAda Matoušů
ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11
05 17.50 93
Celkem 28 závodníků