Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci

Praha-Campanus (19. 9. 2017)

Skok vysoký - Žáci

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tien Hai Dang NguyenTien Hai Dang Nguyen
ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11
02 1.54 419
2 David HorkýDavid Horký
ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11
03 1.48 374
3 David SoučekDavid Souček
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11
02 1.45 352
4= Vladimír ŠčerbakovVladimír Ščerbakov
ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11
03 1.45 352
4= Martin KulhánekMartin Kulhánek
ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr...
02 1.45 352
6 Dominik ČvančaraDominik Čvančara
ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11
01 1.40 317
7 Adam PavlicaAdam Pavlica
ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11
02 1.35 283
8 Petr PlachýPetr Plachý
ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr...
02 1.35 283
9 Matthias Damian KottMatthias Damian Kott
ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11
02 1.35 283
10 David TruongDavid Truong
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11
03 1.30 250
11 Filip MládekFilip Mládek
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11
02 1.30 250
Lukáš JirákLukáš Jirák
ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11
03 NM
Vojtěch UhlířVojtěch Uhlíř
ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11
03 NM
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 19.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.051.101.151.201.231.261.301.331.36 Body
1 Magdalena SucháMagdalena Suchá
ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11
05 1.33 OO--O-XOXOOXXX 439
2 Tereza TomanováTereza Tomanová
ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11
05 1.23 OOOOOXOXXX 340
3 Kateřina ŠimáčkováKateřina Šimáčková
ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11
04 1.20 OOOOOXXX 312
4 Kim BokettaKim Boketta
ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11
05 1.20 OOOXXOXOXXX 312
5 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11
05 1.15 OXOOOXXX 266
6 Tereza SaskováTereza Sasková
ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11
05 1.15 XOOOXXOXXX 266
7 Jolana KrupkováJolana Krupková
ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr...
05 1.10 OXOOXXX 222
8= Barbora PtáčkováBarbora Ptáčková
ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11
05 1.10 OOXOXXX 222
8= Iva KopeckáIva Kopecká
ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11
04 1.10 OOXOXXX 222
10 Natálie RybováNatálie Rybová
ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr...
05 1.10 OOXXOXXX 222
11 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11
05 1.05 OOXXX 180
12 Veronika VráblíkováVeronika Vráblíková
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11
06 1.05 XOOXXX 180
13 Anna NepožitkováAnna Nepožitková
ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr...
06 1.05 XOXXOXXX 180
14 Nikola BryscejnováNikola Bryscejnová
ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11
06 1.00 OXXX 141
Celkem 14 závodníků