Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci

Praha-Campanus (19. 9. 2017)
Čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David HorkýDavid Horký 03 ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11 1800
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11 1733
3 Adam PavlicaAdam Pavlica 02 ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11 1637
4 Matěj DudaMatěj Duda 02 ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11 1572
5 Martin LuksMartin Luks 02 ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11 1552
6 Tomáš JirákTomáš Jirák 03 ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11 1425
7 Dominik GnipDominik Gnip 03 ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11 1417
8 Martin KulhánekMartin Kulhánek 02 ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr... 1396
9 Vladimír ŠčerbakovVladimír Ščerbakov 03 ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11 1311
10 David SoučekDavid Souček 02 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 1301
11 Ondřej CihlaOndřej Cihla 02 ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11 1281
12 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 04 ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11 1257
13 Matthias Damian KottMatthias Damian Kott 02 ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11 1248
14 Petr PlachýPetr Plachý 02 ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr... 1246
15 Tu TranTu Tran 04 ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11 1196
16 Roman WienerRoman Wiener 01 ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11 1151
17 Tien Hai Dang NguyenTien Hai Dang Nguyen 02 ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11 1126
18 Jan HeřmanJan Heřman 03 ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11 1110
19 David TruongDavid Truong 03 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 1105
20 Marek CoufalMarek Coufal 03 ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr... 1091
21 Filip MládekFilip Mládek 02 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 1048
22 Matyáš PecharMatyáš Pechar 02 ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr... 1043
23 Lukáš LamačLukáš Lamač 03 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 0979
24 Radim SiručekRadim Siruček 04 ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11 0978
25 Dominik ČvančaraDominik Čvančara 01 ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11 0951
26 Matěj MarešMatěj Mareš 02 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 0845
27 Minh David PhamMinh David Pham 02 ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11 0837
28 Lukáš JirákLukáš Jirák 03 ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11 0819
29 Vojtěch UhlířVojtěch Uhlíř 03 ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11 0586
30 Lukáš KruntorádLukáš Kruntorád 02 ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr... 0253
MS Martin RossmanMartin Rossman 02 ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11 1024
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Horký D. 1800 (3:14.65/528-09.04/428-1.48/374-08.32/470)

Vejlupek V. 1733 (3:46.06/285-09.10/432-4.82/348-07.64/668)

Pavlica A. 1637 (3:14.62/528-08.82/415-1.35/283-08.55/411)

Duda M. 1572 (3:11.55/556-49.37/302-4.82/348-08.73/366)

Luks M. 1552 (3:40.92/320-08.08/371-4.61/310-08.03/551)

J. 1425 (08.31/385-4.17/234-08.85/338-3:21.58/468)

Gnip D. 1417 (29.28/138-4.97/377-08.30/476-3:26.74/426)

Kulhánek M. 1396 (09.44/452-1.45/352-08.90/327-3:49.03/265)

Ščerbakov V. 1311 (3:43.55/302-46.20/276-1.45/352-08.67/381)

Souček D. 1301 (08.46/434-07.51/337-1.45/352-4:03.79/178)

Cihla O. 1281 (4:07.56/159-08.45/393-4.57/303-08.49/426)

Šimek A. 1257 (08.50/396-4.15/230-08.99/306-3:40.12/325)

Kott M. 1248 (3:33.26/376-43.20/251-1.35/283-08.85/338)

Plachý P. 1246 (07.84/357-1.35/283-08.99/306-3:43.84/300)

Tran T. 1196 (3:37.48/344-06.74/292-4.11/224-08.86/336)

Wiener R. 1151 (5:05.93/0-08.99/425-4.50/290-08.45/436)

Nguyen T. 1126 (5:02.94/0-39.22/218-1.54/419-08.25/489)

Heřman J. 1110 (4:24.36/84-08.25/381-4.46/283-08.75/362)

Truong D. 1105 (09.18/266-35.09/184-1.30/250-3:29.42/405)

Coufal M. 1091 (37.72/205-3.89/188-09.41/220-3:20.42/478)

Mládek F. 1048 (08.15/375-1.30/250-09.25/251-4:05.05/172)

Pechar M. 1043 (07.00/307-3.41/118-08.96/313-3:43.07/305)

Rossman M. 1024 (3:26.09/431-38.10/209-3.56/139-09.28/245)

Lamač L. 979 (39.40/219-4.08/219-09.08/287-3:50.82/254)

Siruček R. 978 (3:44.43/296-43.11/250-3.59/143-09.07/289)

Čvančara D. 951 (4:60.39/1-36.04/192-1.40/317-08.43/441)

Mareš M. 845 (32.20/161-3.85/182-08.90/327-4:04.33/175)

Pham M. 837 (4:25.32/80-35.90/191-4.08/219-08.81/347)

Jirák L. 819 (38.90/215-/-09.24/253-3:36.58/351)

Uhlíř V. 586 (09.63/180-32.43/163-/-3:52.54/243)

Kruntorád L. 253 (00.00/-3.48/127-09.96/126-5:20.57/0)
Celkem 31 závodníků
Čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Kateřina ŠimáčkováKateřina Šimáčková 04 ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11 1536
Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11 1449
Barbora PtáčkováBarbora Ptáčková 05 ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11 1233
Tereza SaskováTereza Sasková 05 ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11 1164
Tereza TomanováTereza Tomanová 05 ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11 1150
Dominika HabancováDominika Habancová 05 ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11 1097
Veronika VráblíkováVeronika Vráblíková 06 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 0963
Anna TeršlAnna Teršl 05 ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11 0954
Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11 0918
Ada MatoušůAda Matoušů 05 ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11 0897
Barbora JakešováBarbora Jakešová 05 ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11 0870
Terezie BěhalováTerezie Běhalová 05 ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11 0814
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11 0813
Natálie RybováNatálie Rybová 05 ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr... 0808
Kim BokettaKim Boketta 05 ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11 0807
Nikola BryscejnováNikola Bryscejnová 06 ZŠ Pošepného Praha 11ZŠ Pošepného Praha 11 0788
Iva KopeckáIva Kopecká 04 ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11 0785
Natálie NekardováNatálie Nekardová 06 ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11 0769
Magdalena SoudkováMagdalena Soudková 05 ZŠ Donovalská , Praha 11ZŠ Donovalská , Praha 11 0742
Lucie MoskaljukováLucie Moskaljuková 05 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 0721
Kamila HejzlarováKamila Hejzlarová 06 ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr... 0662
Nikola GillováNikola Gillová 06 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 0583
Linda GillováLinda Gillová 06 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 0567
Jolana KrupkováJolana Krupková 05 ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr... 0540
Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 05 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 0445
Anna NepožitkováAnna Nepožitková 06 ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr... 0437
Nela KačenováNela Kačenová 06 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 0382
Thuy Dung HguyenThuy Dung Hguyen 06 ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr... 0363
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Šimáčková K. 1536 (2:10.00/371-40.70/364-1.20/312-09.31/489)
Suchá M. 1449 (22.18/145-1.33/439-09.14/531-2:13.05/334)
Ptáčková B. 1233 (2:11.72/350-30.23/238-1.10/222-09.60/422-12.84/1)
Sasková T. 1164 (2:12.29/343-23.08/155-1.15/266-09.70/400-13.33/0)
Tomanová T. 1150 (/-30.10/236-1.23/340-08.97/574)
Habancová D. 1097 (2:34.46/123-36.27/310-3.40/180-09.60/422-11.82/62)
Vráblíková V. 963 (10.12/312-27.47/206-1.05/180-2:18.99/265)
Teršl A. 954 (2:10.76/362-20.75/129-3.48/196-10.36/267-13.62/0)
Zemanová B. 918 (2:19.95/255-28.51/218-3.33/167-10.30/278)
Matoušů A. 897 (17.50/93-3.70/242-10.00/336-2:22.73/226)
Jakešová B. 870 (2:22.87/225-40.41/360-3.27/155-11.22/130)
Běhalová T. 814 (2:26.60/189-28.17/214-3.10/124-10.25/287)
Zápotocká A. 813 (2:33.64/129-25.30/180-1.15/266-10.52/238)
Rybová N. 808 (11.05/154-32.42/264-1.10/222-2:28.87/168)
Boketta K. 807 (/-25.68/185-1.20/312-10.13/310)
Bryscejnová N. 788 (21.87/141-1.00/141-10.51/240-2:18.98/266)
Kopecká I. 785 (2:31.61/145-26.00/189-1.10/222-10.57/229)
Nekardová N. 769 (2:34.75/120-32.26/262-3.09/122-10.37/265)
Soudková M. 742 (2:36.67/106-34.30/286-3.32/165-10.84/185)
Moskaljuková L. 721 (18.80/107-3.48/196-10.26/285-2:33.11/133)
Hejzlarová K. 662 (25.85/187-3.06/117-11.10/147-2:24.30/211)
Gillová N. 583 (19.82/119-3.00/107-10.72/204-2:30.71/153)
Gillová L. 567 (23.28/157-2.43/26-10.50/242-2:32.04/142)
Krupková J. 540 (11.57/88-27.02/200-1.10/222-2:50.36/30)
Přikrylová K. 445 (22.43/148-1.05/180-11.49/97-2:53.31/20)
Nepožitková A. 437 (11.29/121-20.04/121-1.05/180-2:54.79/15)
Kačenová N. 382 (21.66/139-2.57/43-10.94/170-2:50.37/30)
Hguyen T. 363 (22.12/144-2.81/76-11.21/132-2:56.30/11)
Pohořelická J. 13 (12.49/13)
Celkem 28 závodníků