Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Praha - Eden (30. - 1. 10. 2017)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:36.45 703
2 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4:57.56 574
3 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5:02.36 546
4 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:05.54 528
5 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:20.62 447
MS Marek ŠulaMarek Šula 85 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5:21.64 442
Celkem 6 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dan BártaDan Bárta 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:47.05 637
2 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:53.30 599
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:59.27 564
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:00.40 557
5 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK JeseniovaSK Jeseniova 5:12.24 491
MS Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5:04.32 535
MS Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:13.85 483
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 1.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:42.75 663
2 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4:45.27 647
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4:47.01 637
4 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:48.31 629
5 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:49.24 623
6 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:49.35 623
7 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:52.55 603
8 Vít MálekVít Málek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:55.13 588
9 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:04.50 534
10 Adam RybákAdam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5:08.90 510
11 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:18.01 460
13 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5:18.01 460
13 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:21.98 440
14 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:29.50 402
15 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:49.87 307
16 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 6:25.24 170
MS Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 5:02.80 544
MS Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:21.38 443
MS Vladimir KostičVladimir Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:26.31 418
Celkem 19 závodníků