výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Praha - Eden (30. - 1. 10. 2017)

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 30.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 44.06 748
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 35.44 573
3 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 33.02 524
4 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 32.90 522
5 Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 31.70 498
6 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 30.79 480
7 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 30.60 476
8 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 29.10 447
9 Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 28.74 440
10 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 28.46 434
11 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 27.52 416
12 Adam KoblicAdam Koblic
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 27.41 414
13 Eduard JanoušekEduard Janoušek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 27.03 406
14 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 26.82 402
15 Šimon WeiserŠimon Weiser
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 26.25 391
16 Jan VaněčekJan Vaněček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 25.20 371
17 Marek PavlicaMarek Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 24.72 362
18 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 24.24 352
19 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 23.81 344
20 Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 22.98 328
21 Šimon BohmanŠimon Bohman
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 22.45 318
22 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 22.22 314
23 Michal ŠmerglMichal Šmergl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 22.08 311
24 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 21.33 297
25 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 20.86 288
26 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 20.70 285
27 Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 20.60 283
28 Adam HalbichAdam Halbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 13.88 160
Celkem 28 závodníků