Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie IV dívky a III chlapci
Praha - ZŠ Campanus (22. - 22. 9. 2017)skok daleký - Ml. žáci
(pá, 22.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tony NguyenTony Nguyen
ZŠ Květnového vítězství, Pr... |
05 | 4.13 | 227 | |||||||||||||||
2 |
Alexej KlymkyjAlexej Klymkyj
ZŠ Donovalská , Praha 11 |
05 | 3.81 | 176 | |||||||||||||||
3 |
Erik FeixErik Feix
ZŠ Donovalská , Praha 11 |
05 | 3.72 | 162 | |||||||||||||||
4 |
Tung Duong KondášTung Duong Kondáš
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
05 | 3.56 | 139 | |||||||||||||||
5 |
Nikoloz BenklyanNikoloz Benklyan
ZŠ Campanus, Praha 11 |
05 | 3.51 | 132 | |||||||||||||||
6 |
Matěj MalinaMatěj Malina
ZŠ Campanus, Praha 11 |
05 | 3.45 | 123 | |||||||||||||||
Robert KoudelkaRobert Koudelka
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
05 | 3.45 | 123 | ||||||||||||||||
8 |
Šimon BorkovecŠimon Borkovec
ZŠ Campanus, Praha 11 |
06 | 3.44 | 122 | |||||||||||||||
9 |
Marek NgyuenMarek Ngyuen
ZŠ Campanus, Praha 11 |
06 | 3.41 | 118 | |||||||||||||||
Dmytro NykyforukDmytro Nykyforuk
ZŠ Květnového vítězství, Pr... |
05 | 3.41 | 118 | ||||||||||||||||
11 |
Štěpán VyhnalŠtěpán Vyhnal
ZŠ Květnového vítězství, Pr... |
05 | 3.36 | 111 | |||||||||||||||
12 |
Ondřej LiptákOndřej Lipták
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
05 | 3.10 | 78 | |||||||||||||||
13 |
Ondřej LutišanOndřej Lutišan
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
05 | 2.97 | 62 | |||||||||||||||
MS |
Martin StejskalMartin Stejskal
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
06 | 3.01 | 67 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(pá, 22.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie PetrůLucie Petrů
ZŠ Campanus, Praha 11 |
03 | 4.74 | 490 | |||||||||||||||
2 |
Lucie PražákováLucie Pražáková
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
04 | 4.23 | 362 | |||||||||||||||
3 |
Michaela MetelkováMichaela Metelková
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
02 | 4.14 | 340 | |||||||||||||||
4 |
Dominka HoráčkováDominka Horáčková
ZŠ Campanus, Praha 11 |
04 | 3.83 | 270 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
03 | 3.82 | 267 | |||||||||||||||
6 |
Natálie NekardováNatálie Nekardová
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
03 | 3.80 | 263 | |||||||||||||||
7 |
Šárka LukešováŠárka Lukešová
ZŠ Květnového vítězství, Pr... |
03 | 3.59 | 218 | |||||||||||||||
8 |
Ema HorákováEma Horáková
ZŠ Donovalská , Praha 11 |
04 | 3.56 | 212 | |||||||||||||||
9 |
Magda FerynováMagda Ferynová
ZŠ K Milíčovu, Praha 11 |
03 | 3.45 | 190 | |||||||||||||||
10 |
Viktorie PávkováViktorie Pávková
ZŠ Campanus, Praha 11 |
03 | 3.36 | 172 | |||||||||||||||
11 |
Klára NovotnáKlára Novotná
ZŠ Květnového vítězství, Pr... |
04 | 3.35 | 170 | |||||||||||||||
12 |
Klára KočováKlára Kočová
ZŠ Donovalská , Praha 11 |
03 | 3.20 | 142 | |||||||||||||||
13 |
Kristýna LenzováKristýna Lenzová
ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 |
03 | 3.13 | 130 | |||||||||||||||
MS |
Sandra MahfoudováSandra Mahfoudová
ZŠ Campanus, Praha 11 |
04 | 3.31 | 163 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |