výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj - okresní kolo

Olomouc (25. - 25. 9. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 25.9.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 07.64 668
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 07.96 571
3 Tomáš HanákTomáš Hanák 02 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 08.53 416
4 Erik KašparErik Kašpar 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 08.85 338
5 Pavel ChmelářPavel Chmelář 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 08.87 333
6 Jakub FojtíkJakub Fojtík 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.10 282
7 Jakub KubálekJakub Kubálek 02 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 09.32 237
8 Jan HirschJan Hirsch 04 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 10.08 109
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 25.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ČechákLukáš Čechák 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.26 487
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.33 468
3 Šimon LukašákŠimon Lukašák 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 08.36 460
4 Ondřej MachálekOndřej Machálek 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 08.57 406
5 Peter BláhaPeter Bláha 03 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 08.80 350
6 Tomáš BittnerTomáš Bittner 03 ZŠ MedlovZŠ Medlov 08.89 329
7 Tomáš DryjákTomáš Dryják 02 ZŠ MedlovZŠ Medlov 09.08 287
8 Adam KenšaAdam Kenša 03 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 09.38 226
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 25.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MalíčekAntonín Malíček 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 08.29 478
2 Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník 03 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 08.51 421
3 Josef MatulaJosef Matula 02 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 08.53 416
4 David KoudelkaDavid Koudelka 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 08.54 413
5 Jakub MatysJakub Matys 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.60 398
6 Michal KopečnýMichal Kopečný 02 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 08.91 324
7 David KotekDavid Kotek 03 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 09.06 291
8 Jan KopeckýJan Kopecký 03 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 09.47 208
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (po, 25.9.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor ČapkaLibor Čapka 02 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 08.40 449
2 Ondřej HandlOndřej Handl 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.80 350
3 Petr KrátkýPetr Krátký 04 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 08.85 338
4 Adam KatingerAdam Katinger 03 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 09.03 298
5 Matěj LorincMatěj Lorinc 03 ZŠ MedlovZŠ Medlov 10.08 109
6 David LoučkaDavid Loučka 03 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 10.50 58
7 Michal AngetterMichal Angetter 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 10.96 19
MB Michal HrochMichal Hroch 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.46
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (po, 25.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloš PallaMiloš Palla 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.25 489
2 Michal NevěřilMichal Nevěřil 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.63 391
3 Sebastian PastuszakSebastian Pastuszak 03 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 08.81 347
4 Patrik NavrátilPatrik Navrátil 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.00 304
5 Jakub PelikánJakub Pelikán 03 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 09.40 222
6 David OmáčkaDavid Omáčka 04 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 09.64 178
7 Martin NiesnerMartin Niesner 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.84 145
8 Viktor PaluchaViktor Palucha 03 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 10.60 47
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (po, 25.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 07.81 616
2 Štěpán PrachařŠtěpán Prachař 02 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 07.90 589
3 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 02 ZŠ LutínZŠ Lutín 08.37 457
4 Martin PovýšilMartin Povýšil 02 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 08.52 418
5 Samuel SamekSamuel Samek 03 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 08.77 357
Filip PohankaFilip Pohanka 02 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 08.77 357
7 Šimon RellaŠimon Rella 03 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 09.46 210
8 Karel RichterKarel Richter 04 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 09.70 168
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (po, 25.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr TománekPetr Tománek 02 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 08.30 476
2 Matyáš TichavskýMatyáš Tichavský 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.46 434
3 Dušan SoušekDušan Soušek 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 08.47 431
4 Jiří StratilJiří Stratil 03 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 08.58 403
5 František ŠpundaFrantišek Špunda 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 08.75 362
6 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba 02 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 08.83 343
7 Tomáš SmidaTomáš Smida 02 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 09.19 264
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (po, 25.9.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZendulkaTomáš Zendulka 02 ZŠ MedlovZŠ Medlov 08.50 423
2 Petr VyvážilPetr Vyvážil 02 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 09.05 293
3 Václav VybíralVáclav Vybíral 03 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 09.19 264
4 Štěpán VrabelŠtěpán Vrabel 04 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 09.23 255
5 Petr TomečekPetr Tomeček 03 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 09.33 235
6 Jan WinklerJan Winkler 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.51 201
7 Adam VaculaAdam Vacula 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.58 188
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (po, 25.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman JahodaRoman Jahoda 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.53 416
2 Jakub TichýJakub Tichý 03 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 08.87 333
3 Robin HasníkRobin Hasník 03 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 08.95 315
4 Dominik SomolDominik Somol 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 09.07 289
5 Petr FrömlPetr Fröml 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 09.79 153
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan AndršJan Andrš 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 09.43 216
2 Kryštof DostálKryštof Dostál 04 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 09.54 196
3 Martin BabkaMartin Babka 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 09.58 188
4 Mojmír CoufalMojmír Coufal 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 10.04 115
5 Natanael BartíkNatanael Bartík 05 ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 10.56 51
6 Aleš ČápAleš Čáp 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 11.12 10
7 Dominik DosoudilDominik Dosoudil 04 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 11.75 0
8 Matyáš BelayMatyáš Belay 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 12.49 0
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 08.63 391
2 Ondřej GrégrOndřej Grégr 05 ZŠ TršiceZŠ Tršice 09.35 231
3 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 09.38 226
4 Libor DvořákLibor Dvořák 05 ZŠ TršiceZŠ Tršice 09.58 188
5 Jakub GalíkJakub Galík 06 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 09.97 125
6 Matěj GranicaMatěj Granica 06 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 10.04 115
7 Petr GazdaPetr Gazda 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 10.29 81
8 Patrik FlaksPatrik Flaks 05 ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 11.60 0
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JanotaMichal Janota 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 09.05 293
2 Robert JavůrekRobert Javůrek 04 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 09.27 247
3 Michal HágerMichal Háger 05 ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 09.67 173
4 Marek JanákMarek Janák 05 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 09.76 158
5 Ondřej HostášekOndřej Hostášek 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 10.05 113
6 Jan GrygarJan Grygar 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 10.84 27
7 Viktor JaklViktor Jakl 05 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 11.01 15
8 Vojtěch HubáčekVojtěch Hubáček 06 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 13.02 0
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (po, 25.9.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.99 306
2 Denis KuchařDenis Kuchař 04 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 09.35 231
3 Matěj HápMatěj Háp 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.43 216
4 Tomáš KalusTomáš Kalus 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.75 159
5 Petr KábrtPetr Kábrt 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.89 137
6 Jan KábrtJan Kábrt 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.98 123
7 Eduard KvapilEduard Kvapil 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 10.27 84
8 Samuel KorbařSamuel Korbař 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 10.31 79
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.32 237
2 Petr MikulkaPetr Mikulka 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.53 197
3 Adam MakoAdam Mako 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 09.63 180
4 Matyáš KvapilMatyáš Kvapil 04 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 09.88 138
5 Martin MádrMartin Mádr 05 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 09.92 132
6 Patrik MazuraPatrik Mazura 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 09.98 123
7 Matyáš MederaMatyáš Medera 04 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 10.54 53
8 Jan NádvorníkJan Nádvorník 05 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 10.89 23
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PopelkaŠtěpán Popelka 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.57 190
2 Jan PohankaJan Pohanka 05 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 09.61 183
3 Oldřich PřecechtělOldřich Přecechtěl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.66 174
4 Matyáš PolzerMatyáš Polzer 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 10.13 102
5 Ondřej PavelkaOndřej Pavelka 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 10.19 94
6 Dominik PavlíkDominik Pavlík 04 ZŠ TršiceZŠ Tršice 10.52 55
7 Robin OpavskýRobin Opavský 05 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 10.61 46
8 Martin PavelkaMartin Pavelka 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 11.21 6
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SedlákMartin Sedlák 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 08.77 357
2 Radek RozložníkRadek Rozložník 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 09.17 268
3 Ondřej SojkaOndřej Sojka 04 ZŠ TršiceZŠ Tršice 09.27 247
4 Radim RiedlRadim Riedl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.62 181
5 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 09.70 168
6 Jan SalamonJan Salamon 04 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 10.08 109
7 Jan RaškaJan Raška 05 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 10.42 66
8 Vojtěch SchaffnerVojtěch Schaffner 05 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 10.76 33
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠkůrekMatěj Škůrek 04 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 09.20 261
2 Vojtěch ŠkribaVojtěch Škriba 04 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 09.98 123
3 Jan ŠafářJan Šafář 04 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 10.21 91
4 Marek ŠvandaMarek Švanda 06 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 10.23 89
5 Marek ŠvarcMarek Švarc 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 10.31 79
6 Jakub ŠkoloudíkJakub Školoudík 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 10.39 70
7 Daniel StejskalDaniel Stejskal 04 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 10.44 64
8 Mikuláš SvěntýMikuláš Svěntý 05 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 10.75 34
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam TrbolaAdam Trbola 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.56 408
2 Roman TodorovRoman Todorov 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.78 354
3 Adam TomášekAdam Tomášek 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.27 247
4 Nikolas TamborskýNikolas Tamborský 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.41 220
5 David TesaříkDavid Tesařík 05 ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 09.57 190
6 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.77 156
7 Adam TrávníkAdam Trávník 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 11.14 9
8 Kryštof TomekKryštof Tomek 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 11.56 0
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VláčilJakub Vláčil 04 ZŠ TršiceZŠ Tršice 08.72 369
2 Nzambi Jason ZaNzambi Jason Za 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.38 226
3 Nikolas VidrasNikolas Vidras 04 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 09.54 196
4 Lukáš ZdráhalLukáš Zdráhal 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.85 143
5 Ondřej VitásekOndřej Vitásek 06 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 10.38 71
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 25.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 09.08 546
2 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 09.41 465
3 Kateřina BláhováKateřina Bláhová 02 ZŠ TršiceZŠ Tršice 09.50 444
4 Zuzana CalábkováZuzana Calábková 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.58 426
5 Adéla BučkováAdéla Bučková 03 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 09.67 406
6 Lucie BernatováLucie Bernatová 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.95 346
7 Marcela BurešováMarcela Burešová 03 ZŠ TršiceZŠ Tršice 09.95 346
8 Gabriela DitmarováGabriela Ditmarová 03 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 10.26 285
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie FerbasováLucie Ferbasová 04 ZŠ TršiceZŠ Tršice 09.49 447
2 Adéla DobráAdéla Dobrá 04 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 09.49 447
3 Lenka GlückováLenka Glücková 03 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 09.49 447
4 Klára HradilováKlára Hradilová 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.90 357
5 Sabina GalíkováSabina Galíková 03 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 09.98 340
6 Alice HolcováAlice Holcová 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 10.28 281
7 Michaela HricišinováMichaela Hricišinová 03 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 10.40 259
8 Michaela HobíkováMichaela Hobíková 03 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 10.96 167
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 08.62 667
2 Kristýna KošováKristýna Košová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.26 501
3 Barbora ChudobováBarbora Chudobová 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.91 355
4 Sabina KropjokováSabina Kropjoková 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.95 346
5 Adéla KlajblováAdéla Klajblová 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 10.24 289
6 Eliška KrejzlíkováEliška Krejzlíková 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 10.25 287
7 Zuzana JonášováZuzana Jonášová 03 ZŠ MedlovZŠ Medlov 10.70 208
8 Adéla JančíkováAdéla Jančíková 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 11.26 125
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 08.43 721
2 Hana MachovskáHana Machovská 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.18 521
3 Karolína MaxováKarolína Maxová 03 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 09.44 458
4 Alena MerhautováAlena Merhautová 02 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 09.57 428
5 Monika KuchrýkováMonika Kuchrýková 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.70 400
6 Martina KuchrýkováMartina Kuchrýková 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 10.28 281
7 Kristýna KubíčkováKristýna Kubíčková 02 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 10.67 213
8 Petra KudličkováPetra Kudličková 01 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 10.73 203
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (po, 25.9.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka PetrováAnežka Petrová 03 ZŠ MedlovZŠ Medlov 09.62 417
2 Magdaléna NovákováMagdaléna Nováková 02 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 09.91 355
3 Monika MinaříkováMonika Minaříková 03 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 10.09 318
4 Gabriela PechováGabriela Pechová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 10.15 306
5 Markéta NavrátilováMarkéta Navrátilová 03 ZŠ MedlovZŠ Medlov 10.36 267
6 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 03 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 10.46 249
7 Adéla PáclováAdéla Páclová 03 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 10.56 231
8 Jana NovákováJana Nováková 03 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 11.46 100
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla StaňkováAdéla Staňková 03 ZŠ TršiceZŠ Tršice 09.16 526
2 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.51 442
3 Daniela SuchánkováDaniela Suchánková 03 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 09.60 422
4 Ivana SurzynováIvana Surzynová 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.90 357
5 Zuzana RutterováZuzana Rutterová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 10.21 295
6 Markéta RúžkováMarkéta Rúžková 03 ZŠ TršiceZŠ Tršice 10.46 249
7 Klára RyšaváKlára Ryšavá 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 10.51 240
8 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská 02 ZŠ MedlovZŠ Medlov 10.69 209
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (po, 25.9.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona SvozilováSimona Svozilová 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.47 709
2 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 08.97 574
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 02 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 09.07 548
4 Tereza ŠkodováTereza Škodová 03 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 09.98 340
5 Julie ŠtědráJulie Štědrá 04 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 10.23 291
6 Anna ŠebíkováAnna Šebíková 02 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 10.35 268
7 Pavlína ŠišmováPavlína Šišmová 03 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 10.39 261
8 Kateřina ŠnajdrováKateřina Šnajdrová 03 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 10.59 226
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela UnzeitigováMichaela Unzeitigová 02 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 09.39 470
2 Amálie VyjídákováAmálie Vyjídáková 04 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 09.73 393
3 Anna VeselskáAnna Veselská 03 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 10.01 334
4 Katka TesaříkováKatka Tesaříková 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 10.20 297
5 Julie TraplováJulie Traplová 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 10.27 283
6 Karolína UtíkalováKarolína Utíkalová 03 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 10.29 280
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 03 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 08.96 576
2 Veronika JanotováVeronika Janotová 03 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 09.42 463
3 Daniela GronovskáDaniela Gronovská 03 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 09.65 411
4 Michaela KlabíkováMichaela Klabíková 03 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 09.79 380
5 Denisa GranátováDenisa Granátová 03 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 10.11 314
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 25.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela BegováGabriela Begová 05 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 08.93 584
2 Valerie DitmarováValerie Ditmarová 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.25 504
3 Timea GyöreTimea Györe 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.27 499
4 Adéla BittnerováAdéla Bittnerová 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.61 419
5 Jana BundilováJana Bundilová 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 09.82 374
Alena FarníkováAlena Farníková 05 ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 09.82 374
7 Sára EndlicherováSára Endlicherová 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.99 338
8 Lucie GenčurováLucie Genčurová 05 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 10.05 326
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 25.9.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslava GlauderováJaroslava Glauderová 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 09.63 415
2 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 07 ZŠ TršiceZŠ Tršice 10.04 328
3 Sofie GrégrováSofie Grégrová 06 ZŠ TršiceZŠ Tršice 10.22 293
4 Adriana BartošákováAdriana Bartošáková 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 10.37 265
5 Veronika BučkováVeronika Bučková 05 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 10.38 263
6 Klára HacsikováKlára Hacsiková 06 ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 10.50 242
7 Tereza AngetterováTereza Angetterová 03 ZŠ MedlovZŠ Medlov 10.90 176
Eliška FialováEliška Fialová 05 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 25.9.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HájkováNela Hájková 05 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 09.26 501
2 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.40 468
3 Klára HynkováKlára Hynková 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.50 444
4 Kristýna IndrákováKristýna Indráková 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 10.16 304
5 Nela HanzelováNela Hanzelová 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 10.18 300
6 Jolana HnáthováJolana Hnáthová 05 ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 10.80 192
7 Natálie JuráňováNatálie Juráňová 03 ZŠ MedlovZŠ Medlov 11.08 150
Nicol HomolováNicol Homolová 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (po, 25.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gábina PlacháGábina Plachá 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.98 340
2 Kateřina KubschováKateřina Kubschová 04 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 10.25 287
3 Justýna KašpárkováJustýna Kašpárková 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 10.46 249
4 Natálie KolářováNatálie Kolářová 05 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 10.68 211
5 Adriana KotlárováAdriana Kotlárová 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 10.86 182
6 Veronika KoudelákováVeronika Koudeláková 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 11.00 161
7 Alice JelénkováAlice Jelénková 05 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 11.29 121
Magdaléna KuncováMagdaléna Kuncová 05 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena LevkováAlena Levková 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.95 579
2 Nicol MikulkováNicol Mikulková 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 09.15 528
3 Vivien PrečanováVivien Prečanová 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 10.15 306
4 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 10.18 300
5 Adéla MichlováAdéla Michlová 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 10.27 283
6 Anna MalinováAnna Malinová 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 10.29 280
7 Martina MaderováMartina Maderová 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 10.74 201
Petra MalíškováPetra Malíšková 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (po, 25.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 09.30 492
2 Kristýna SměláKristýna Smělá 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.61 419
3 Veronika PartschováVeronika Partschová 05 ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 09.96 344
4 Marie PedackováMarie Pedacková 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 10.10 316
5 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 10.36 267
6 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 10.37 265
7 Štěpánka NedbalováŠtěpánka Nedbalová 06 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 10.65 216
8 Lucie PetříkováLucie Petříková 05 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 11.46 100
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (po, 25.9.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SměláKarolína Smělá 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.93 350
2 Sára SvobodováSára Svobodová 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 10.14 308
3 Lucie ŠebelováLucie Šebelová 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 10.18 300
4 Aneta RoušalováAneta Roušalová 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 10.30 278
5 Zuzana RaškováZuzana Rašková 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 10.34 270
6 Emma SléžkováEmma Sléžková 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 10.54 235
7 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 10.97 166
Julie PoláškováJulie Polášková 05 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (po, 25.9.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 09.40 468
2 Lucie ŠtýbnarováLucie Štýbnarová 04 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 09.59 424
3 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.98 340
4 Monika ŠtefováMonika Štefová 05 ZŠ TršiceZŠ Tršice 10.31 276
5 Barbora TesařováBarbora Tesařová 05 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 10.73 203
6 Adéla ŠupákováAdéla Šupáková 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 10.98 164
7 Sabina ŠubováSabina Šubová 05 ZŠ TršiceZŠ Tršice 11.30 120
8 Natálie ValouchováNatálie Valouchová 05 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 12.01 45
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (po, 25.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen VlčkováElen Vlčková 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.98 571
2 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.40 468
3 Šárka ZhébalováŠárka Zhébalová 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.69 402
4 Vendula VláčilováVendula Vláčilová 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 09.78 382
5 Lucie ZemánkováLucie Zemánková 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 10.10 316
6 Anna ZbořilováAnna Zbořilová 05 ZŠ TršiceZŠ Tršice 10.12 312
7 Natálie ŽaroskáNatálie Žaroská 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 10.21 295
8 Marie VeverkováMarie Veverková 06 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 11.09 148
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela BegováGabriela Begová 05 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 2:01.22 491
2 Adéla BittnerováAdéla Bittnerová 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:04.74 441
3 Nela HájkováNela Hájková 05 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 2:07.51 404
4 Jana BundilováJana Bundilová 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 2:09.20 382
5 Jaroslava GlauderováJaroslava Glauderová 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 2:09.40 379
6 Adriana BartošákováAdriana Bartošáková 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 2:10.86 361
7 Valerie DitmarováValerie Ditmarová 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2:11.30 355
8 Timea GyöreTimea Györe 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:11.76 349
9 Sára EndlicherováSára Endlicherová 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:11.85 348
10 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:16.27 296
11 Sofie GrégrováSofie Grégrová 06 ZŠ TršiceZŠ Tršice 2:18.50 271
12 Veronika BučkováVeronika Bučková 05 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2:21.93 234
13 Klára HacsikováKlára Hacsiková 06 ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 2:22.31 231
14 Alena FarníkováAlena Farníková 05 ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 2:22.34 230
15 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 07 ZŠ TršiceZŠ Tršice 2:26.23 192
16 Tereza AngetterováTereza Angetterová 03 ZŠ MedlovZŠ Medlov 2:28.61 171
17 Lucie GenčurováLucie Genčurová 05 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 2:56.01 12
Eliška FialováEliška Fialová 05 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova DNS
Celkem 18 závodníků
Běh 2 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alena LevkováAlena Levková 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:01.48 487
2 Kateřina KubschováKateřina Kubschová 04 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 2:15.36 306
3 Klára HynkováKlára Hynková 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:16.06 298
4 Martina MaderováMartina Maderová 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2:18.82 267
5 Jolana HnáthováJolana Hnáthová 05 ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 2:19.97 255
6 Adéla MichlováAdéla Michlová 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2:21.90 235
7 Anna MalinováAnna Malinová 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 2:22.71 226
8 Nela HanzelováNela Hanzelová 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:23.83 215
9 Natálie JuráňováNatálie Juráňová 03 ZŠ MedlovZŠ Medlov 2:28.82 169
10 Justýna KašpárkováJustýna Kašpárková 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 2:33.22 132
11 Natálie KolářováNatálie Kolářová 05 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 2:34.48 122
12 Alice JelénkováAlice Jelénková 05 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 2:34.79 120
13 Veronika KoudelákováVeronika Koudeláková 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 2:36.68 106
14 Adriana KotlárováAdriana Kotlárová 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 2:46.53 47
Kristýna IndrákováKristýna Indráková 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd DNF
Nicol HomolováNicol Homolová 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova DNS
Magdaléna KuncováMagdaléna Kuncová 05 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova DNS
Petra MalíškováPetra Malíšková 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova DNS
Celkem 18 závodníků
Běh 3 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vivien PrečanováVivien Prečanová 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:09.65 376
2 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 2:12.82 336
3 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 2:15.03 310
4 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 2:16.80 290
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:20.88 245
6 Emma SléžkováEmma Sléžková 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:22.37 230
7 Karolína SměláKarolína Smělá 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:23.35 220
8 Kristýna SměláKristýna Smělá 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:24.25 211
9 Lucie PetříkováLucie Petříková 05 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 2:24.31 211
10 Štěpánka NedbalováŠtěpánka Nedbalová 06 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 2:26.85 186
11 Lucie ŠebelováLucie Šebelová 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:27.64 179
12 Zuzana RaškováZuzana Rašková 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 2:28.96 168
13 Sára SvobodováSára Svobodová 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:30.87 151
14 Gábina PlacháGábina Plachá 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:36.08 111
15 Aneta RoušalováAneta Roušalová 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 2:47.54 43
16 Marie PedackováMarie Pedacková 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 2:48.50 38
17 Veronika PartschováVeronika Partschová 05 ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 2:57.10 9
Julie PoláškováJulie Polášková 05 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova DNS
Celkem 18 závodníků
Běh 4 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicol MikulkováNicol Mikulková 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 1:55.51 577
2 Natálie ŽaroskáNatálie Žaroská 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2:03.91 453
3 Elen VlčkováElen Vlčková 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:05.60 429
4 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 2:06.14 422
5 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:10.43 366
6 Šárka ZhébalováŠárka Zhébalová 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:12.95 335
7 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:15.05 310
8 Vendula VláčilováVendula Vláčilová 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 2:23.04 223
9 Anna ZbořilováAnna Zbořilová 05 ZŠ TršiceZŠ Tršice 2:23.22 221
10 Monika ŠtefováMonika Štefová 05 ZŠ TršiceZŠ Tršice 2:30.28 156
11 Sabina ŠubováSabina Šubová 05 ZŠ TršiceZŠ Tršice 2:33.28 132
12 Lucie ZemánkováLucie Zemánková 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 2:34.26 124
13 Natálie ValouchováNatálie Valouchová 05 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 2:35.08 118
14 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 2:37.13 103
15 Marie VeverkováMarie Veverková 06 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 2:40.95 78
16 Barbora TesařováBarbora Tesařová 05 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 2:42.45 69
17 Adéla ŠupákováAdéla Šupáková 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 2:47.71 42
Lucie ŠtýbnarováLucie Štýbnarová 04 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc DNS
Celkem 18 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:40.43 386
2 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 2:42.81 364
3 Jakub GalíkJakub Galík 06 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 2:52.78 276
4 Aleš ČápAleš Čáp 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 2:58.00 235
5 Jan AndršJan Andrš 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 3:01.16 211
6 Dominik DosoudilDominik Dosoudil 04 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 3:09.09 157
7 Matyáš BelayMatyáš Belay 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3:13.79 129
8 Libor DvořákLibor Dvořák 05 ZŠ TršiceZŠ Tršice 3:18.45 103
9 Mojmír CoufalMojmír Coufal 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 3:19.27 99
10 Matěj GranicaMatěj Granica 06 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:20.65 92
11 Natanael BartíkNatanael Bartík 05 ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 3:21.65 87
12 Petr GazdaPetr Gazda 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:23.91 76
13 Patrik FlaksPatrik Flaks 05 ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 3:29.39 53
14 Kryštof DostálKryštof Dostál 04 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 4:01.47 0
Martin BabkaMartin Babka 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova DNF
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:44.06 352
2 Marek JanákMarek Janák 05 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 2:44.49 348
3 Ondřej HostášekOndřej Hostášek 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:48.91 309
4 Matěj HápMatěj Háp 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:52.18 281
5 Ondřej GrégrOndřej Grégr 05 ZŠ TršiceZŠ Tršice 2:54.72 260
6 Michal JanotaMichal Janota 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 2:56.05 250
7 Petr KábrtPetr Kábrt 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:56.34 248
8 Robert JavůrekRobert Javůrek 04 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 3:00.07 219
9 Tomáš KalusTomáš Kalus 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:04.75 186
10 Michal HágerMichal Háger 05 ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 3:04.90 185
11 Jan KábrtJan Kábrt 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:09.64 154
12 Samuel KorbařSamuel Korbař 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 3:30.95 47
13 Jan GrygarJan Grygar 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3:38.12 24
14 Viktor JaklViktor Jakl 05 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 3:40.85 17
15 Vojtěch HubáčekVojtěch Hubáček 06 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 3:45.52 8
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš KvapilMatyáš Kvapil 04 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 2:47.33 323
2 Denis KuchařDenis Kuchař 04 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 2:48.35 314
3 Petr MikulkaPetr Mikulka 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2:54.38 263
4 Eduard KvapilEduard Kvapil 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 2:59.79 221
5 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:00.16 219
6 Martin MádrMartin Mádr 05 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 3:05.81 179
7 Patrik MazuraPatrik Mazura 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 3:08.41 161
8 Adam MakoAdam Mako 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 3:10.48 148
9 Dominik PavlíkDominik Pavlík 04 ZŠ TršiceZŠ Tršice 3:12.91 134
10 Matyáš MederaMatyáš Medera 04 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 3:21.65 87
11 Jan PohankaJan Pohanka 05 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 3:29.32 53
12 Ondřej PavelkaOndřej Pavelka 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 3:29.45 53
13 Robin OpavskýRobin Opavský 05 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:35.79 31
14 Martin PavelkaMartin Pavelka 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 3:39.94 20
15 Jan NádvorníkJan Nádvorník 05 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 3:42.20 14
Celkem 15 závodníků
Běh 4 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin SedlákMartin Sedlák 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 2:46.06 334
2 Ondřej SojkaOndřej Sojka 04 ZŠ TršiceZŠ Tršice 2:47.94 317
3 Radek RozložníkRadek Rozložník 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 2:52.07 282
4 Matyáš PolzerMatyáš Polzer 04 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 2:55.07 258
5 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 3:00.30 217
6 Jan SalamonJan Salamon 04 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 3:00.40 217
7 Radim RiedlRadim Riedl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:01.96 205
8 Jan RaškaJan Raška 05 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:03.13 197
9 Daniel StejskalDaniel Stejskal 04 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 3:03.85 192
10 Oldřich PřecechtělOldřich Přecechtěl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:07.74 166
11 Jan ŠafářJan Šafář 04 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 3:11.29 143
12 Štěpán PopelkaŠtěpán Popelka 05 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:14.74 123
13 Vojtěch ŠkribaVojtěch Škriba 04 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 3:15.21 120
14 Mikuláš SvěntýMikuláš Svěntý 05 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 3:17.60 107
15 Vojtěch SchaffnerVojtěch Schaffner 05 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 3:23.39 79
16 Jakub ŠkoloudíkJakub Školoudík 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:32.34 42
Celkem 16 závodníků
Běh 5 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nzambi Jason ZaNzambi Jason Za 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:40.97 381
2 Nikolas TamborskýNikolas Tamborský 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:45.42 340
3 David TesaříkDavid Tesařík 05 ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 2:46.21 333
4 Matěj ŠkůrekMatěj Škůrek 04 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 2:48.22 315
5 Jakub VláčilJakub Vláčil 04 ZŠ TršiceZŠ Tršice 2:48.70 311
6 Adam TomášekAdam Tomášek 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:48.70 311
7 Roman TodorovRoman Todorov 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:56.17 249
8 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka 05 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:57.71 237
9 Adam TrbolaAdam Trbola 04 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:58.87 228
10 Nikolas VidrasNikolas Vidras 04 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 3:03.56 194
11 Michal KovaříkMichal Kovařík 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:07.90 165
12 Marek ŠvarcMarek Švarc 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3:25.41 69
13 Ondřej VitásekOndřej Vitásek 06 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 3:39.88 20
14 Marek ŠvandaMarek Švanda 06 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 3:45.85 7
15 Tomáš SeidlTomáš Seidl 05 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 3:48.38 4
16 Adam TrávníkAdam Trávník 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 3:50.11 2
17 Kryštof TomekKryštof Tomek 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3:52.19 0
Celkem 17 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 2:56.67 397
2 Adéla DobráAdéla Dobrá 04 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 3:06.16 310
3 Adéla BučkováAdéla Bučková 03 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 3:09.16 285
4 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3:10.76 272
5 Denisa GranátováDenisa Granátová 03 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 3:11.53 265
6 Gabriela DitmarováGabriela Ditmarová 03 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 3:13.19 252
7 Alice HolcováAlice Holcová 04 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:16.84 225
8 Marcela BurešováMarcela Burešová 03 ZŠ TršiceZŠ Tršice 3:18.61 212
9 Kateřina BláhováKateřina Bláhová 02 ZŠ TršiceZŠ Tršice 3:19.04 209
10 Zuzana CalábkováZuzana Calábková 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:24.22 173
11 Lucie BernatováLucie Bernatová 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:27.67 151
12 Lenka GlückováLenka Glücková 03 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 3:30.02 137
13 Lucie FerbasováLucie Ferbasová 04 ZŠ TršiceZŠ Tršice 3:31.45 129
14 Sabina GalíkováSabina Galíková 03 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 3:36.84 100
15 Klára HradilováKlára Hradilová 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:37.32 97
16 Michaela HobíkováMichaela Hobíková 03 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 3:42.37 73
Daniela GronovskáDaniela Gronovská 03 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 2:51.56 448
2 Monika KuchrýkováMonika Kuchrýková 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:53.10 432
3 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 2:59.13 373
4 Michaela KlabíkováMichaela Klabíková 03 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 3:20.65 197
5 Veronika JanotováVeronika Janotová 03 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 3:25.77 163
6 Kristýna KubíčkováKristýna Kubíčková 02 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 3:25.78 163
7 Sabina KropjokováSabina Kropjoková 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:26.27 160
8 Eliška KrejzlíkováEliška Krejzlíková 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:27.14 154
9 Barbora ChudobováBarbora Chudobová 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:32.94 120
10 Michaela HricišinováMichaela Hricišinová 03 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 3:34.70 111
11 Zuzana JonášováZuzana Jonášová 03 ZŠ MedlovZŠ Medlov 3:36.61 101
12 Kristýna KošováKristýna Košová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:45.74 59
13 Adéla JančíkováAdéla Jančíková 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:55.62 26
14 Adéla KlajblováAdéla Klajblová 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 4:01.49 12
15 Petra KudličkováPetra Kudličková 01 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 4:07.11 4
Martina KuchrýkováMartina Kuchrýková 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 3 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alena MerhautováAlena Merhautová 02 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 2:57.24 391
2 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 03 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 3:02.96 338
3 Monika MinaříkováMonika Minaříková 03 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 3:08.34 292
4 Karolína MaxováKarolína Maxová 03 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 3:09.02 286
5 Hana MachovskáHana Machovská 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:11.15 269
6 Klára RyšaváKlára Ryšavá 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 3:25.50 165
7 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 03 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 3:26.08 161
8 Markéta NavrátilováMarkéta Navrátilová 03 ZŠ MedlovZŠ Medlov 3:27.19 154
9 Zuzana RutterováZuzana Rutterová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:34.35 113
10 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská 02 ZŠ MedlovZŠ Medlov 3:35.13 108
11 Anežka PetrováAnežka Petrová 03 ZŠ MedlovZŠ Medlov 3:38.74 90
12 Adéla StaňkováAdéla Staňková 03 ZŠ TršiceZŠ Tršice 3:40.02 84
13 Magdaléna NovákováMagdaléna Nováková 02 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 3:51.53 38
14 Jana NovákováJana Nováková 03 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 4:01.87 12
15 Adéla PáclováAdéla Páclová 03 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 4:06.23 5
16 Markéta RúžkováMarkéta Rúžková 03 ZŠ TršiceZŠ Tršice 4:20.89 0
Gabriela PechováGabriela Pechová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd DNF
Celkem 17 závodníků
Běh 4 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:38.13 594
2 Daniela SuchánkováDaniela Suchánková 03 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 2:53.99 423
3 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 2:54.74 416
4 Simona SvozilováSimona Svozilová 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:57.35 390
5 Katka TesaříkováKatka Tesaříková 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:06.48 307
6 Karolína UtíkalováKarolína Utíkalová 03 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 3:10.75 272
7 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 02 Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín 3:13.25 252
8 Julie ŠtědráJulie Štědrá 04 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 3:19.56 205
9 Anna ŠebíkováAnna Šebíková 02 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3:20.50 198
10 Amálie VyjídákováAmálie Vyjídáková 04 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 3:20.57 198
11 Michaela UnzeitigováMichaela Unzeitigová 02 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 3:32.01 126
12 Kateřina ŠnajdrováKateřina Šnajdrová 03 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 3:32.15 125
13 Tereza ŠkodováTereza Škodová 03 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3:32.22 124
14 Ivana SurzynováIvana Surzynová 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:34.08 114
15 Anna VeselskáAnna Veselská 03 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 3:39.59 86
16 Julie TraplováJulie Traplová 04 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:44.66 64
17 Pavlína ŠišmováPavlína Šišmová 03 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 3:59.34 17
Celkem 17 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HanákTomáš Hanák 02 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 3:10.09 569
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:15.62 519
3 Erik KašparErik Kašpar 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:15.79 518
4 Pavel ChmelářPavel Chmelář 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:31.06 392
5 Roman JahodaRoman Jahoda 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:34.79 364
6 Ondřej HandlOndřej Handl 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:41.56 315
7 Robin HasníkRobin Hasník 03 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 3:42.29 310
8 Petr FrömlPetr Fröml 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 3:42.33 310
9 Tomáš DryjákTomáš Dryják 02 ZŠ MedlovZŠ Medlov 3:55.27 227
10 Libor ČapkaLibor Čapka 02 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 3:56.28 221
11 Lukáš ČechákLukáš Čechák 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:58.63 207
12 Jan HirschJan Hirsch 04 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 4:01.68 190
13 Tomáš BittnerTomáš Bittner 03 ZŠ MedlovZŠ Medlov 4:02.24 187
14 Jakub FojtíkJakub Fojtík 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4:04.99 172
15 Michal AngetterMichal Angetter 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 4:12.57 134
MB Michal HrochMichal Hroch 03 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:05.96
Peter BláhaPeter Bláha 03 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc DNF
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon LukašákŠimon Lukašák 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:03.10 634
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:22.34 462
3 Adam KenšaAdam Kenša 03 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 3:24.18 447
4 David KotekDavid Kotek 03 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 3:27.89 417
5 Josef MatulaJosef Matula 02 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3:29.13 407
6 David KoudelkaDavid Koudelka 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:48.36 270
7 Michal KopečnýMichal Kopečný 02 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 3:51.82 248
8 Petr KrátkýPetr Krátký 04 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 3:55.99 222
9 Adam KatingerAdam Katinger 03 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 4:01.84 189
10 Matěj LorincMatěj Lorinc 03 ZŠ MedlovZŠ Medlov 4:04.56 174
11 Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník 03 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 4:04.82 173
12 Antonín MalíčekAntonín Malíček 03 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 4:04.84 173
13 David LoučkaDavid Loučka 03 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 4:15.46 121
14 Jan KopeckýJan Kopecký 03 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 4:25.35 80
15 Ondřej MachálekOndřej Machálek 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 4:36.59 43
16 Jakub KubálekJakub Kubálek 02 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 5:16.76 0
Celkem 16 závodníků
Běh 3 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:21.10 472
2 Michal NevěřilMichal Nevěřil 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:25.16 439
3 Miloš PallaMiloš Palla 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:27.46 420
4 Patrik NavrátilPatrik Navrátil 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:29.48 405
5 Sebastian PastuszakSebastian Pastuszak 03 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 3:29.71 403
6 Štěpán PrachařŠtěpán Prachař 02 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 3:30.09 400
7 Jakub PelikánJakub Pelikán 03 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 3:30.44 397
8 Martin PovýšilMartin Povýšil 02 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 3:31.87 386
9 Jakub MatysJakub Matys 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:36.15 354
10 Samuel SamekSamuel Samek 03 ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 3:43.39 303
11 Filip PohankaFilip Pohanka 02 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 3:45.17 291
12 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 02 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:45.58 288
13 Šimon RellaŠimon Rella 03 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 3:45.63 288
14 David OmáčkaDavid Omáčka 04 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 3:51.12 252
15 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 03 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 4:07.81 157
16 Karel RichterKarel Richter 04 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 4:09.56 149
17 Martin NiesnerMartin Niesner 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4:14.48 125
18 Viktor PaluchaViktor Palucha 03 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 4:25.43 80
Celkem 18 závodníků
Běh 4 (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub TichýJakub Tichý 03 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 3:13.17 541
2 Petr TománekPetr Tománek 02 ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 3:21.76 467
3 Petr VyvážilPetr Vyvážil 02 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 3:28.28 414
4 Dušan SoušekDušan Soušek 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:33.17 376
5 Matyáš TichavskýMatyáš Tichavský 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:33.82 371
6 Adam VaculaAdam Vacula 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:34.64 365
7 Dominik SomolDominik Somol 04 FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 3:35.89 356
8 Štěpán VrabelŠtěpán Vrabel 04 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 3:36.60 351
9 Jiří StratilJiří Stratil 03 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3:36.84 349
10 František ŠpundaFrantišek Špunda 03 ZŠ LutínZŠ Lutín 3:39.28 331
11 Václav VybíralVáclav Vybíral 03 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 3:45.22 290
12 Tomáš ZendulkaTomáš Zendulka 02 ZŠ MedlovZŠ Medlov 3:51.43 250
13 Petr TomečekPetr Tomeček 03 ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc 3:54.37 232
14 Jan WinklerJan Winkler 02 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:54.38 232
15 Tomáš SmidaTomáš Smida 02 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3:57.16 215
16 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba 02 ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 4:02.62 185
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.531.561.591.621.65 Body
1 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
ZŠ LutínZŠ Lutín
02 1.62 OOOOOOOOOOXOXXX 480
2 Jakub MatysJakub Matys
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 1.59 -OOOOXXOOXOXXOXXOXXX 457
3 Štěpán PrachařŠtěpán Prachař
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
02 1.56 OOOOOOOOOXXX 434
4 Miloš PallaMiloš Palla
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 1.56 OOOOOOOXXOXOXXX 434
5 Martin PovýšilMartin Povýšil
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
02 1.50 -OOOXOOXXOXXX 389
6= Samuel SamekSamuel Samek
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
03 1.45 OOOOOOXXX 352
6= Jan WinklerJan Winkler
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 1.45 ----OOXXX 352
8 Erik KašparErik Kašpar
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 1.45 OOOOXXOOXXX 352
9 Michal NevěřilMichal Nevěřil
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 1.45 OOOOOXOXXX 352
10 Tomáš SmidaTomáš Smida
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 1.45 OOOXXOXOXOXXX 352
11 Ondřej HandlOndřej Handl
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 1.45 OOOOOXXOXXX 352
12 Jakub KubálekJakub Kubálek
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
02 1.45 XOOOOOXXOXXX 352
13 Petr TománekPetr Tománek
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
02 1.40 OOOOXOXXX 317
14 Jakub TichýJakub Tichý
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
03 1.40 OOOXOXXOXXX 317
15 Jakub FojtíkJakub Fojtík
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
03 1.35 OOOOXXX 283
16 Petr KrátkýPetr Krátký
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
04 1.35 OOXXOOXXX 283
17 Tomáš BittnerTomáš Bittner
ZŠ MedlovZŠ Medlov
03 1.35 OOOXOXXX 283
18 Patrik NavrátilPatrik Navrátil
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
04 1.35 OOXXOXOXXX 283
19= Filip PohankaFilip Pohanka
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
02 1.30 OOOXXX 250
19= Ondřej MachálekOndřej Machálek
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 1.30 OOOXXX 250
19= Petr VyvážilPetr Vyvážil
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
02 1.30 OOOXXX 250
19= Dominik SomolDominik Somol
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
04 1.30 OOOXXX 250
23= Josef MatulaJosef Matula
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 1.30 OOXOXXX 250
23= František ŠpundaFrantišek Špunda
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 1.30 OOXOXXX 250
25 Tomáš DryjákTomáš Dryják
ZŠ MedlovZŠ Medlov
02 1.25 XXOXOXXX 218
26= Sebastian PastuszakSebastian Pastuszak
ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc
03 1.20 OXXX 188
26= Petr TomečekPetr Tomeček
ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc
03 1.20 OXXX 188
28 Jan HirschJan Hirsch
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
04 1.20 XOXXX 188
29 Michal KopečnýMichal Kopečný
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
02 1.20 XXOXXX 188
Michal AngetterMichal Angetter
ZŠ MedlovZŠ Medlov
04 NM
David OmáčkaDavid Omáčka
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
04 NM
Celkem 31 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.151.201.251.301.351.381.411.441.471.511.53 Body
1 Adam TomášekAdam Tomášek
ZŠ LutínZŠ Lutín
04 1.51 ---OOOXOOXOOXXOXXX 396
2 Matěj HápMatěj Háp
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
04 1.44 --OOOOXOOXXOXXX 345
3 Radek RozložníkRadek Rozložník
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
04 1.41 OOOOXOOOOXXX 324
4 Nzambi Jason ZaNzambi Jason Za
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
04 1.41 --OOOXXOXOOXXX 324
5 Matěj KelnarMatěj Kelnar
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
04 1.35 -OOOOOXXX 283
6 Robert JavůrekRobert Javůrek
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
04 1.35 OOOXOOOXXX 283
7 Samuel KorbařSamuel Korbař
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
04 1.30 OOOXOOXXX 250
8 Jakub VláčilJakub Vláčil
ZŠ TršiceZŠ Tršice
04 1.30 -OXXOOOXXX 250
9 Aleš ČápAleš Čáp
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
06 1.30 OOXOXXOOXXX 250
10 Tomáš KalusTomáš Kalus
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 1.30 OOOXOXOXXX 250
11= Michal JanotaMichal Janota
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
04 1.30 OOXOXOXXOXXX 250
11= Nikolas TamborskýNikolas Tamborský
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
05 1.30 -OOXXOXXOXXX 250
13 Ondřej GrégrOndřej Grégr
ZŠ TršiceZŠ Tršice
05 1.25 OOOOXXX 218
14 Alexandr DutkaAlexandr Dutka
ZŠ LutínZŠ Lutín
04 1.25 OOXOOXXX 218
15 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
04 1.25 OOXXOOXXX 218
16= Daniel StejskalDaniel Stejskal
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
04 1.25 OOOXOXXX 218
16= Martin MádrMartin Mádr
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
05 1.25 OOOXOXXX 218
18= Jan AndršJan Andrš
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
04 1.20 OOOXXX 188
18= Michal HágerMichal Háger
ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc
05 1.20 OOOXXX 188
20 Radim RiedlRadim Riedl
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
05 1.20 -OXOXXX 188
21= Oldřich PřecechtělOldřich Přecechtěl
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
05 1.15 OOXXX 159
21= David TesaříkDavid Tesařík
ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc
05 1.15 OOXXX 159
21= Jan GrygarJan Grygar
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
04 1.15 OOXXX 159
21= Jan SalamonJan Salamon
ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc
04 1.15 OOXXX 159
25= Adam TrávníkAdam Trávník
ZŠ MedlovZŠ Medlov
05 1.15 OXOXXX 159
25= Ondřej PavelkaOndřej Pavelka
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
05 1.15 OXOXXX 159
27= Jan PohankaJan Pohanka
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
05 1.15 OXXOXXX 159
27= Petr KábrtPetr Kábrt
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
04 1.15 OXXOXXX 159
27= Nikolas VidrasNikolas Vidras
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
04 1.15 OXXOXXX 159
30 Patrik SedláčekPatrik Sedláček
ZŠ MedlovZŠ Medlov
04 1.15 XOXXOXXX 159
31= Jan ŠafářJan Šafář
ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc
04 1.05 OXXX 105
31= Denis KuchařDenis Kuchař
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
04 1.05 OXXX 105
31= Robin OpavskýRobin Opavský
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
05 1.05 OXXX 105
34 Martin PavelkaMartin Pavelka
ZŠ MedlovZŠ Medlov
05 1.05 XOXXX 105
Vojtěch HubáčekVojtěch Hubáček
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
06 NM
Jakub ŠkoloudíkJakub Školoudík
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 NM
Celkem 36 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.61 Body
1 Simona SvozilováSimona Svozilová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 1.58 ----OO-OOXOOXXX 712
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
03 1.45 --OO-OOXXOXXX 566
3 Kristýna KošováKristýna Košová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
03 1.35 -OOOOXOXXX 460
4 Zuzana CalábkováZuzana Calábková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 1.30 OOOOOXXX 409
5 Anna ŠebíkováAnna Šebíková
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 1.30 OOXOOXOXXX 409
6 Lucie FerbasováLucie Ferbasová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
04 1.30 OOXXOOXXOXXX 409
7= Michaela KlabíkováMichaela Klabíková
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
03 1.25 OOOOXXX 359
7= Julie TraplováJulie Traplová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 1.25 OOOOXXX 359
9 Karolína MaxováKarolína Maxová
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
03 1.25 OXXOXOOXXX 359
10 Barbora ChudobováBarbora Chudobová
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 1.25 OOOXXOXXX 359
11= Michaela UnzeitigováMichaela Unzeitigová
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
02 1.25 OXOXOXXOXXX 359
11= Daniela GronovskáDaniela Gronovská
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
03 1.25 OXOXOXXOXXX 359
13= Adéla BučkováAdéla Bučková
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
03 1.20 OOOXXX 312
13= Lucie BernatováLucie Bernatová
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 1.20 OOOXXX 312
13= Monika KuchrýkováMonika Kuchrýková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 1.20 -OOXXX 312
16 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská
ZŠ MedlovZŠ Medlov
02 1.20 OXOOXXX 312
17 Adéla StaňkováAdéla Staňková
ZŠ TršiceZŠ Tršice
03 1.20 OOXOXXX 312
18= Gabriela PechováGabriela Pechová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
03 1.15 OOXXX 266
18= Zuzana JonášováZuzana Jonášová
ZŠ MedlovZŠ Medlov
03 1.15 OOXXX 266
18= Alena MerhautováAlena Merhautová
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
02 1.15 OOXXX 266
18= Markéta NavrátilováMarkéta Navrátilová
ZŠ MedlovZŠ Medlov
03 1.15 OOXXX 266
18= Tereza ŠkodováTereza Škodová
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
03 1.15 OOXXX 266
23 Adéla KlajblováAdéla Klajblová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
03 1.15 OXOXXX 266
24 Veronika JanotováVeronika Janotová
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
03 1.15 XOXOXXX 266
25= Magdaléna NovákováMagdaléna Nováková
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
02 1.15 OXXOXXX 266
25= Adéla DobráAdéla Dobrá
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
04 1.15 OXXOXXX 266
27 Michaela HricišinováMichaela Hricišinová
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
03 1.15 XOXXOXXX 266
28 Michaela HobíkováMichaela Hobíková
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
03 1.15 OXXOXX 266
29 Kristýna KubíčkováKristýna Kubíčková
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
02 1.10 OXXX 222
Pavlína ŠišmováPavlína Šišmová
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
03 NM
Celkem 30 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 0.951.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.53 Body
1 Alena LevkováAlena Levková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
04 1.50 ------OOO-XOXOXXX 621
2= Valerie DitmarováValerie Ditmarová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 1.30 -OOXOOOOOXXX 409
2= Gabriela BegováGabriela Begová
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
05 1.30 ---OOOXOOXXX 409
2= Lucie PetrlováLucie Petrlová
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
05 1.30 --OOOOXOOXXX 409
5 Timea GyöreTimea Györe
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
04 1.30 ----OOXXOXOXXX 409
6 Vendula VláčilováVendula Vláčilová
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
04 1.25 OOOOOOOXXX 359
7 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
05 1.25 -OOOOXOXOXXX 359
8 Jana BundilováJana Bundilová
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
04 1.20 OOOOOXOXXX 312
9 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
05 1.20 ---XOOXXOXXX 312
10= Karolína SměláKarolína Smělá
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
05 1.15 -OOOOXXX 266
10= Klára HynkováKlára Hynková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
04 1.15 -OOOOXXX 266
10= Jaroslava GlauderováJaroslava Glauderová
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
04 1.15 OOOOOXXX 266
13= Lucie ZemánkováLucie Zemánková
ZŠ MedlovZŠ Medlov
04 1.10 OOOOXXX 222
13= Adéla MichlováAdéla Michlová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 1.10 -OOOXXX 222
13= Veronika PartschováVeronika Partschová
ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc
05 1.10 OOOOXXX 222
13= Natálie MoravcováNatálie Moravcová
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
04 1.10 -OOOXXX 222
17 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
05 1.10 ---XOXXX 222
18 Lucie ŠtýbnarováLucie Štýbnarová
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
04 1.10 OOXOXOXXX 222
19= Natálie KolářováNatálie Kolářová
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
05 1.10 -OOXXOXXX 222
19= Šárka ZhébalováŠárka Zhébalová
ZŠ LutínZŠ Lutín
04 1.10 -OOXXOXXX 222
19= Emma SléžkováEmma Sléžková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
05 1.10 -OOXXOXXX 222
22= Anna ZbořilováAnna Zbořilová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
05 1.05 OOOXXX 180
22= Nela HanzelováNela Hanzelová
ZŠ LutínZŠ Lutín
04 1.05 -OOXXX 180
22= Jolana HnáthováJolana Hnáthová
ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc
05 1.05 OOOXXX 180
25 Monika ŠtefováMonika Štefová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
05 1.05 OOXXOXXX 180
26= Marie VeverkováMarie Veverková
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
06 1.00 OOXXX 141
26= Alice JelénkováAlice Jelénková
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
05 1.00 OOXXX 141
26= Adriana KotlárováAdriana Kotlárová
ZŠ MedlovZŠ Medlov
05 1.00 OOXXX 141
29 Justýna KašpárkováJustýna Kašpárková
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
05 0.95 XXOXXX 104
Julie PoláškováJulie Polášková
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
05 DNS
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erik RaclavskýErik Raclavský
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 5.03 5.005.034.995.03 388
2 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 4.82 4.59X4.824.82 348
3 Tomáš ZendulkaTomáš Zendulka
ZŠ MedlovZŠ Medlov
02 4.72 4.654.704.724.72 330
4 Lukáš ČechákLukáš Čechák
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 4.66 X4.664.584.66 319
5 Jiří StratilJiří Stratil
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
03 4.57 4.574.334.294.57 303
6 Dušan SoušekDušan Soušek
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 4.53 4.364.53X4.53 295
7 Miroslav KozákMiroslav Kozák
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 4.48 4.484.314.354.48 287
8 Šimon LukašákŠimon Lukašák
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 4.46 4.463.944.044.46 283
9 Roman JahodaRoman Jahoda
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 4.41 3.484.414.234.41 274
10 Antonín MalíčekAntonín Malíček
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
03 4.27 4.273.994.254.27 250
11 Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
03 4.25 4.114.254.004.25 247
12 Libor ČapkaLibor Čapka
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
02 4.23 XX4.234.23 244
13 Tomáš HanákTomáš Hanák
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
02 4.17 X4.144.174.17 234
14 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
02 4.15 3.464.154.054.15 230
15 Vojtěch HorákVojtěch Horák
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 4.14 4.114.084.144.14 229
16 Matyáš TichavskýMatyáš Tichavský
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 4.11 4.073.984.114.11 224
17 Pavel ChmelářPavel Chmelář
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 4.09 4.063.934.094.09 220
18 Adam KenšaAdam Kenša
ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc
03 4.04 4.044.033.774.04 212
19 David KoudelkaDavid Koudelka
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 4.01 4.013.923.764.01 207
21 Adam KatingerAdam Katinger
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
03 4.01 3.823.754.014.01 207
22 Robin HasníkRobin Hasník
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
03 4.01 X3.734.014.01 207
22 Petr FrömlPetr Fröml
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
04 3.87 3.603.87X3.87 185
23 Martin NiesnerMartin Niesner
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
04 3.83 3.533.763.833.83 179
25 Šimon RellaŠimon Rella
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
03 3.83 3.833.123.563.83 179
25 Václav VybíralVáclav Vybíral
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
03 3.81 3.813.483.663.81 176
26 Jan KopeckýJan Kopecký
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
03 3.76 3.46X3.763.76 168
27 Jakub PelikánJakub Pelikán
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
03 3.71 3.71X3.713.71 161
28 Adam VaculaAdam Vacula
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 3.66 3.663.393.543.66 153
29 Štěpán VrabelŠtěpán Vrabel
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
04 3.57 3.573.373.423.57 140
30 Karel RichterKarel Richter
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
04 3.55 3.553.223.073.55 137
31 David KotekDavid Kotek
ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc
03 3.41 2.373.413.363.41 118
32 Viktor PaluchaViktor Palucha
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
03 3.18 X3.153.183.18 88
33 Matěj LorincMatěj Lorinc
ZŠ MedlovZŠ Medlov
03 3.15 3.142.943.153.15 84
34 David LoučkaDavid Loučka
ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc
03 3.04 3.043.002.743.04 70
35 Peter BláhaPeter Bláha
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
03 2.96 2.442.962.532.96 61
MB Michal HrochMichal Hroch
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 4.57
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman TodorovRoman Todorov
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
04 4.37 4.37X4.304.37 267
2 Martin SedlákMartin Sedlák
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
04 4.33 X4.234.334.33 261
3 Adam TrbolaAdam Trbola
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
04 4.29 3.813.904.294.29 254
4 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
05 4.05 4.053.77X4.05 214
5 Matěj ŠkůrekMatěj Škůrek
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
04 3.95 3.95X3.363.95 198
6 Štěpán PopelkaŠtěpán Popelka
ZŠ LutínZŠ Lutín
05 3.84 3.753.843.813.84 181
7 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
05 3.83 3.753.833.673.83 179
8 Petr MikulkaPetr Mikulka
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 3.75 3.723.75X3.75 167
9 Jan KábrtJan Kábrt
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
04 3.69 3.673.693.683.69 158
10 Matyáš MederaMatyáš Medera
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
04 3.69 3.693.663.623.69 158
11 Ondřej SojkaOndřej Sojka
ZŠ TršiceZŠ Tršice
04 3.67 3.173.67X3.67 155
12 Jan RaškaJan Raška
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
05 3.61 3.25X3.613.61 146
13 Adam MakoAdam Mako
ZŠ MedlovZŠ Medlov
04 3.58 3.133.473.583.58 142
14 Libor DvořákLibor Dvořák
ZŠ TršiceZŠ Tršice
05 3.55 3.233.553.263.55 137
15 Matyáš PolzerMatyáš Polzer
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
04 3.53 3.533.343.253.53 135
16 Jakub GalíkJakub Galík
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
06 3.48 3.253.363.483.48 127
17 Matyáš BelayMatyáš Belay
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
04 3.47 3.103.47X3.47 126
18 Dominik PavlíkDominik Pavlík
ZŠ TršiceZŠ Tršice
04 3.44 3.363.443.433.44 122
19 Marek JanákMarek Janák
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
05 3.40 3.403.072.483.40 116
20 Patrik MazuraPatrik Mazura
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
04 3.39 X3.393.393.39 115
21 Mikuláš SvěntýMikuláš Svěntý
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
05 3.39 X3.203.393.39 115
22 Eduard KvapilEduard Kvapil
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
04 3.37 3.373.193.373.37 112
23 Vojtěch ŠkribaVojtěch Škriba
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
04 3.30 3.293.303.043.30 103
24 Martin BabkaMartin Babka
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
04 3.28 3.213.283.193.28 100
25 Ondřej HostášekOndřej Hostášek
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
04 3.23 3.213.213.233.23 94
26 Patrik FlaksPatrik Flaks
ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc
05 3.23 X3.203.233.23 94
27 Matěj GranicaMatěj Granica
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
06 3.21 X3.213.143.21 91
28 Michal KovaříkMichal Kovařík
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
06 3.20 3.023.203.023.20 90
29 Natanael BartíkNatanael Bartík
ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc
05 3.07 3.073.073.003.07 74
30 Matyáš KvapilMatyáš Kvapil
ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc
04 3.07 X3.07X3.07 74
31 Petr GazdaPetr Gazda
ZŠ LutínZŠ Lutín
04 3.04 X3.04X3.04 70
32 Marek ŠvandaMarek Švanda
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
06 2.92 X2.912.922.92 57
33 Tomáš SeidlTomáš Seidl
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
05 2.92 2.922.30X2.92 57
34 Viktor JaklViktor Jakl
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
05 2.91 X2.592.912.91 56
35 Ondřej VitásekOndřej Vitásek
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
06 2.81 2.812.582.672.81 45
36 Kryštof TomekKryštof Tomek
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
06 2.72 2.722.502.512.72 36
37 Vojtěch SchaffnerVojtěch Schaffner
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
05 2.70 2.632.682.702.70 34
38 Jan NádvorníkJan Nádvorník
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
05 2.64 2.382.532.642.64 28
39 Dominik DosoudilDominik Dosoudil
ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc
04 2.58 2.362.582.422.58 23
40 Mojmír CoufalMojmír Coufal
ZŠ MedlovZŠ Medlov
05 2.54 XX2.542.54 20
41 Kryštof DostálKryštof Dostál
ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc
04 2.49 X2.492.382.49 16
42 Marek ŠvarcMarek Švarc
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
06 2.33 X2.272.332.33 5
David PánikDavid Pánik
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
05 DNS 0
Celkem 43 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
03 4.70 4.704.62X4.70 479
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
02 4.63 4.464.484.634.63 461
3 Anna KolářováAnna Kolářová
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
03 4.52 X4.314.524.52 433
4 Adéla StřídováAdéla Střídová
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 4.26 4.26X4.094.26 369
5 Taťána DobešováTaťána Dobešová
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 4.14 4.14X4.054.14 340
6 Hana MachovskáHana Machovská
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 4.11 X3.914.114.11 333
7 Daniela SuchánkováDaniela Suchánková
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
03 4.04 4.044.033.964.04 317
8 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
03 3.94 3.833.883.943.94 294
9 Anežka PetrováAnežka Petrová
ZŠ MedlovZŠ Medlov
03 3.93 3.633.933.623.93 292
10 Klára AdlerováKlára Adlerová
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
03 3.85 3.853.703.833.85 274
11 Alice HolcováAlice Holcová
ZŠ LutínZŠ Lutín
04 3.81 3.813.633.803.81 265
12 Klára HradilováKlára Hradilová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
03 3.66 3.663.45X3.66 233
13 Ivana SurzynováIvana Surzynová
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 3.64 X3.64X3.64 229
14 Monika MinaříkováMonika Minaříková
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
03 3.52 3.463.493.523.52 204
15 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
03 3.52 3.363.023.523.52 204
16 Karolína UtíkalováKarolína Utíkalová
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
03 3.51 3.513.313.303.51 202
17 Zuzana RutterováZuzana Rutterová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
03 3.50 3.503.403.503.50 200
18 Kateřina BláhováKateřina Bláhová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
02 3.50 X3.203.503.50 200
19 Anna VeselskáAnna Veselská
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
03 3.46 3.12X3.463.46 192
20 Marcela BurešováMarcela Burešová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
03 3.44 3.373.443.233.44 188
21 Sabina KropjokováSabina Kropjoková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 3.44 2.183.443.363.44 188
22 Eliška KrejzlíkováEliška Krejzlíková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 3.40 3.272.943.403.40 180
23 Julie ŠtědráJulie Štědrá
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
04 3.33 3.233.333.003.33 167
24 Martina KuchrýkováMartina Kuchrýková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 3.27 3.273.263.153.27 155
25 Denisa GranátováDenisa Granátová
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
03 3.23 3.233.183.213.23 148
26 Adéla JančíkováAdéla Jančíková
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
03 3.23 X2.933.233.23 148
27 Sabina GalíkováSabina Galíková
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
03 3.22 3.22XX3.22 146
28 Markéta RúžkováMarkéta Rúžková
ZŠ TršiceZŠ Tršice
03 3.18 X2.963.183.18 139
29 Lenka GlückováLenka Glücková
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
03 3.12 2.963.063.123.12 128
30 Amálie VyjídákováAmálie Vyjídáková
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
04 3.12 X3.12X3.12 128
31 Gabriela DitmarováGabriela Ditmarová
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
03 3.10 3.053.10X3.10 124
32 Klára RyšaváKlára Ryšavá
ZŠ MedlovZŠ Medlov
04 3.06 2.992.873.063.06 117
33 Kateřina ŠnajdrováKateřina Šnajdrová
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
03 3.06 3.062.882.943.06 117
34 Katka TesaříkováKatka Tesaříková
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 3.01 2.742.603.013.01 109
35 Adéla PáclováAdéla Páclová
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
03 2.96 2.93X2.962.96 100
36 Jana NovákováJana Nováková
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
03 2.93 2.93XX2.93 95
37 Petra KudličkováPetra Kudličková
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
01 2.70 2.502.702.702.70 60
Celkem 37 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elen VlčkováElen Vlčková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
04 4.42 3.764.024.424.42 408
2 Eliška ZelováEliška Zelová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
05 4.32 3.333.864.324.32 384
3 Nicol MikulkováNicol Mikulková
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
04 4.18 3.984.18X4.18 350
4 Kristýna SměláKristýna Smělá
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
05 3.98 3.98X3.803.98 303
5 Alžběta HájkováAlžběta Hájková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
05 3.95 3.953.703.623.95 296
6 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
05 3.72 3.723.633.333.72 246
7 Kateřina KubschováKateřina Kubschová
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
04 3.67 2.593.673.623.67 235
8 Nela HájkováNela Hájková
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
05 3.56 2.733.333.563.56 212
9 Gábina PlacháGábina Plachá
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
05 3.55 X3.273.553.55 210
10 Sára EndlicherováSára Endlicherová
ZŠ LutínZŠ Lutín
05 3.44 3.443.222.963.44 188
11 Klára HacsikováKlára Hacsiková
ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc
06 3.42 3.363.42X3.42 184
12 Alena FarníkováAlena Farníková
ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc
05 3.42 2.933.423.333.42 184
13 Vivien PrečanováVivien Prečanová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
05 3.41 3.413.15X3.41 182
14 Sára SvobodováSára Svobodová
ZŠ LutínZŠ Lutín
05 3.41 2.812.723.413.41 182
15 Lucie ŠebelováLucie Šebelová
ZŠ LutínZŠ Lutín
05 3.39 3.33X3.393.39 178
16 Marie PedackováMarie Pedacková
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
05 3.36 3.233.36X3.36 172
17 Adéla BittnerováAdéla Bittnerová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
04 3.35 X3.243.353.35 170
18 Anna MalinováAnna Malinová
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
04 3.34 2.67X3.343.34 168
19 Štěpánka NedbalováŠtěpánka Nedbalová
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
06 3.33 3.213.333.143.33 167
20 Veronika BučkováVeronika Bučková
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
05 3.31 3.063.253.313.31 163
21 Sofie GrégrováSofie Grégrová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
06 3.25 X3.073.253.25 151
22 Lucie GenčurováLucie Genčurová
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
05 3.15 3.093.153.043.15 133
23 Barbora TesařováBarbora Tesařová
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
05 3.11 3.053.053.113.11 126
24 Aneta RoušalováAneta Roušalová
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
05 3.11 3.112.97X3.11 126
25 Martina MaderováMartina Maderová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 3.10 3.053.023.103.10 124
26 Natálie ŽaroskáNatálie Žaroská
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
04 3.05 3.003.052.403.05 116
27 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
ZŠ TršiceZŠ Tršice
07 3.01 3.012.953.003.01 109
28 Tereza ŠotolováTereza Šotolová
ZŠ MedlovZŠ Medlov
05 2.99 2.792.992.762.99 105
29 Zuzana RaškováZuzana Rašková
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
05 2.97 2.972.532.862.97 102
30 Adéla ŠupákováAdéla Šupáková
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
04 2.94 X2.942.762.94 97
31 Adriana BartošákováAdriana Bartošáková
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
05 2.93 2.932.712.592.93 95
32 Tereza AngetterováTereza Angetterová
ZŠ MedlovZŠ Medlov
03 2.92 X2.752.922.92 94
33 Kristýna IndrákováKristýna Indráková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
05 2.90 2.90X2.472.90 91
34 Veronika KoudelákováVeronika Koudeláková
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
04 2.84 2.612.582.842.84 81
35 Natálie JuráňováNatálie Juráňová
ZŠ MedlovZŠ Medlov
03 2.71 2.402.432.712.71 62
36 Natálie ValouchováNatálie Valouchová
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
05 2.68 2.392.68X2.68 57
37 Lucie PetříkováLucie Petříková
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
05 2.66 X2.66X2.66 55
38 Sabina ŠubováSabina Šubová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
05 2.65 2.652.332.622.65 53
Celkem 38 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KrejzlíkováEliška Krejzlíková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 09.04 08.7708.6909.0409.04 467
2 Michaela KlabíkováMichaela Klabíková
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
03 08.18 07.9908.1807.8008.18 411
3 Lenka GlückováLenka Glücková
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
03 08.15 07.90X08.1508.15 409
4 Markéta RúžkováMarkéta Rúžková
ZŠ TršiceZŠ Tršice
03 08.12 07.2408.12X08.12 407
5 Jana NovákováJana Nováková
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
03 07.79 07.2007.7907.7307.79 386
6 Karolína UtíkalováKarolína Utíkalová
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
03 07.74 07.4806.4907.7407.74 383
7 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
03 07.40 06.9207.2307.4007.40 361
8 Adéla StřídováAdéla Střídová
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 07.33 X07.2107.3307.33 356
9 Sabina GalíkováSabina Galíková
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
03 07.19 X06.8607.1907.19 347
10 Daniela GronovskáDaniela Gronovská
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
03 07.14 07.14X05.6607.14 344
11 Taťána DobešováTaťána Dobešová
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 06.99 06.8606.8406.9906.99 334
12 Kateřina BláhováKateřina Bláhová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
02 06.93 06.9306.41X06.93 331
13 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
03 06.72 06.7206.5606.3206.72 317
14 Veronika JanotováVeronika Janotová
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
03 06.62 05.8306.6206.4606.62 311
15 Simona SvozilováSimona Svozilová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 06.56 06.4706.5606.3906.56 307
16 Magdaléna NovákováMagdaléna Nováková
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
02 06.31 XX06.3106.31 291
17 Karolína MaxováKarolína Maxová
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
03 06.26 06.2606.1105.0106.26 288
18 Kristýna KubíčkováKristýna Kubíčková
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
02 06.18 05.7305.9506.1806.18 283
19 Monika KuchrýkováMonika Kuchrýková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 06.08 06.0805.70X06.08 276
20 Klára HradilováKlára Hradilová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
03 06.04 06.0404.8805.8006.04 274
21 Kristýna KošováKristýna Košová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
03 05.80 05.80XX05.80 259
22 Martina KuchrýkováMartina Kuchrýková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 05.79 05.7905.56X05.79 258
23 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
02 05.78 X05.78X05.78 257
24 Monika MinaříkováMonika Minaříková
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
03 05.72 04.56X05.7205.72 254
25 Anežka PetrováAnežka Petrová
ZŠ MedlovZŠ Medlov
03 05.58 X05.5805.1105.58 245
26 Adéla JančíkováAdéla Jančíková
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
03 05.45 05.4504.88X05.45 237
27 Kateřina ŠnajdrováKateřina Šnajdrová
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
03 05.43 05.1004.9005.4305.43 235
28 Barbora ChudobováBarbora Chudobová
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 05.41 05.2505.2705.4105.41 234
29 Klára RyšaváKlára Ryšavá
ZŠ MedlovZŠ Medlov
04 04.96 XX04.9604.96 206
30 Adéla PetrovskáAdéla Petrovská
ZŠ MedlovZŠ Medlov
02 04.74 04.0804.7404.2904.74 192
31 Adéla DobráAdéla Dobrá
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
04 04.49 X04.49X04.49 176
32 Daniela SuchánkováDaniela Suchánková
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
03 04.20 X04.2004.0704.20 158
Zuzana JonášováZuzana Jonášová
ZŠ MedlovZŠ Medlov
03 DNS
Pavlína ŠišmováPavlína Šišmová
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
03 NM
Celkem 34 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán PrachařŠtěpán Prachař
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
02 11.58 11.1411.5811.1811.58 581
2 Lukáš ČechákLukáš Čechák
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 10.90 10.9010.8209.6110.90 540
3 Jakub MatysJakub Matys
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 10.50 X10.2810.5010.50 516
4 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
02 10.24 10.1410.2409.6810.24 500
5 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 09.75 09.3209.1509.7509.75 471
6 Tomáš BittnerTomáš Bittner
ZŠ MedlovZŠ Medlov
03 09.69 X09.1209.6909.69 467
7 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
ZŠ LutínZŠ Lutín
02 09.59 09.5909.5409.4509.59 461
8 Filip PohankaFilip Pohanka
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
02 09.59 09.0709.4709.5909.59 461
9 Miroslav KozákMiroslav Kozák
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 09.15 08.55X09.1509.15 435
10 Martin PovýšilMartin Povýšil
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
02 09.08 09.0808.9708.5209.08 431
11 Erik RaclavskýErik Raclavský
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 08.75 08.7208.7508.4608.75 411
12 Vojtěch HorákVojtěch Horák
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 08.75 07.9508.7508.7008.75 411
13 Tomáš ZendulkaTomáš Zendulka
ZŠ MedlovZŠ Medlov
02 08.53 07.7808.5308.1008.53 398
14 Jakub TichýJakub Tichý
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
03 08.52 07.7808.52X08.52 397
15 Adam VaculaAdam Vacula
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 08.51 08.1408.1008.5108.51 397
16 Adam KenšaAdam Kenša
ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc
03 08.42 07.0908.0308.4208.42 391
17 Tomáš HanákTomáš Hanák
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
02 08.37 08.3708.18X08.37 388
18 Dušan SoušekDušan Soušek
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 07.87 X07.1507.8707.87 359
19 Jan WinklerJan Winkler
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 07.86 X07.7307.8607.86 358
20 Ondřej MachálekOndřej Machálek
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 07.68 07.3006.9207.6807.68 347
21 Petr KrátkýPetr Krátký
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
04 07.52 07.2605.7607.5207.52 338
22 Jiří StratilJiří Stratil
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
03 07.31 XX07.3107.31 326
23 Tomáš SmidaTomáš Smida
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 07.30 06.6207.1707.3007.30 325
24 Robin HasníkRobin Hasník
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
03 07.28 05.08X07.2807.28 324
25 David KotekDavid Kotek
ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc
03 07.26 07.2606.5706.6807.26 323
26 Jan KopeckýJan Kopecký
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
03 07.25 06.6907.2507.1007.25 322
27 Tomáš DryjákTomáš Dryják
ZŠ MedlovZŠ Medlov
02 07.23 06.3206.9407.2307.23 321
28 Václav VybíralVáclav Vybíral
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
03 06.89 06.7406.8906.5706.89 301
29 Peter BláhaPeter Bláha
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
03 05.41 04.5105.4103.9405.41 215
30 Štěpán VrabelŠtěpán Vrabel
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
04 05.15 05.1505.10X05.15 200
MB Michal HrochMichal Hroch
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 08.40
Celkem 31 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci (Finále)

Finále (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel ChmelářPavel Chmelář
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 61.76 409
2 Adam KatingerAdam Katinger
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
03 60.48 398
3 Erik KašparErik Kašpar
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 59.28 387
4 Michal KopečnýMichal Kopečný
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
02 58.40 380
5 Jakub FojtíkJakub Fojtík
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
03 57.51 372
6 Samuel SamekSamuel Samek
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
03 56.38 362
7 Michal NevěřilMichal Nevěřil
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 54.96 350
8 Roman JahodaRoman Jahoda
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
03 54.94 350
9 Josef MatulaJosef Matula
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 53.20 335
10 Libor ČapkaLibor Čapka
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
02 53.12 334
11 Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
03 52.77 331
12 Šimon LukašákŠimon Lukašák
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 51.61 321
13 Petr TománekPetr Tománek
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
02 50.88 315
14 David KoudelkaDavid Koudelka
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 50.76 314
15 Dominik SomolDominik Somol
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
04 49.04 300
16 Šimon RellaŠimon Rella
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
03 48.94 299
17 Patrik NavrátilPatrik Navrátil
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
04 46.88 281
18 Jakub PelikánJakub Pelikán
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
03 46.13 275
19 Petr FrömlPetr Fröml
FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova
04 44.80 264
20 Matyáš TichavskýMatyáš Tichavský
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 44.76 264
21 Sebastian PastuszakSebastian Pastuszak
ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc
03 44.50 262
22 Ondřej HandlOndřej Handl
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 43.30 252
23 Jan HirschJan Hirsch
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
04 41.91 240
24 František ŠpundaFrantišek Špunda
ZŠ LutínZŠ Lutín
03 40.24 226
25 Petr VyvážilPetr Vyvážil
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
02 39.10 217
26 David LoučkaDavid Loučka
ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc
03 37.26 202
27 Martin NiesnerMartin Niesner
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
04 36.98 199
28 Petr TomečekPetr Tomeček
ZŠ sv. Voršily OlomoucZŠ sv. Voršily Olomouc
03 36.70 197
29 Miloš PallaMiloš Palla
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 36.06 192
30 Jakub KubálekJakub Kubálek
ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany
02 33.93 175
31 Karel RichterKarel Richter
ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc
04 32.86 166
32 David OmáčkaDavid Omáčka
ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun
04 30.90 150
33 Michal AngetterMichal Angetter
ZŠ MedlovZŠ Medlov
04 28.75 133
34 Antonín MalíčekAntonín Malíček
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
03 28.70 133
35 Viktor PaluchaViktor Palucha
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
03 28.44 131
36 Matěj LorincMatěj Lorinc
ZŠ MedlovZŠ Medlov
03 28.24 129
Jiří StratilJiří Stratil
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
03 DNS
Celkem 37 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále A (po, 25.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SedlákMartin Sedlák
ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc
04 54.28 344
2 Alexandr DutkaAlexandr Dutka
ZŠ LutínZŠ Lutín
04 52.26 327
3 Matěj KelnarMatěj Kelnar
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
04 52.07 325
4 Ondřej SojkaOndřej Sojka
ZŠ TršiceZŠ Tršice
04 51.57 321
5 Michal HágerMichal Háger
ZŠ Čajkovského,