Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek

České Budějovice (8. 10. 2017)
skok vysoký - Ml. žáci (neděle, 8.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1.41 324.00
2 Jan SobotkaJan Sobotka 051118 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1.29 244.00
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 051108 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1.23 206.00
skok vysoký - Ml. žákyně (neděle, 8.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 040819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1.47 588.00
2 Barbora BrckováBarbora Brcková 040220 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1.38 491.00
3 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 040224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1.35 460.00
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (neděle, 8.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4.34 262.00
2 Vít HolíkVít Holík 061001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.99 204.00
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 061001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.99 204.00
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (neděle, 8.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KubákJan Kubák 091001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3.41 118.00
2 Martin DoubekMartin Doubek 091001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3.28 100.00
3 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 091001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3.20 90.00
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (neděle, 8.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 071001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3.65 231.00
3 Veronika DivišováVeronika Divišová 061129 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3.32 165.00
2= Tína StejskalováTína Stejskalová 060509 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3.36 172.00
2= Sára FoučkováSára Foučková 061126 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3.36 172.00
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (neděle, 8.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KozákováTereza Kozáková 081001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3.49 198.00
2 Lucie PaťhováLucie Paťhová 091001 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3.11 126.00
3 Ema GergelyováEma Gergelyová 081001 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3.10 124.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 8.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 040819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.51 497.00
2 Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová 041223 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.43 492.00
3 Eliška EšnerováEliška Ešnerová 040623 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.27 482.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (neděle, 8.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip HolýFilip Holý 050827 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 06.15 258.00
2 Ondřej WalterOndřej Walter 050301 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 06.03 251.00
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 05.97 247.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 8.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 8.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (neděle, 8.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 060429 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 45.12 267.00
2 Dan KohoutDan Kohout 060814 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 39.05 216.00
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 061001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 38.68 213.00
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (neděle, 8.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 060819 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 31.89 258.00
2 Veronika DivišováVeronika Divišová 061129 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 29.89 234.00
3 Sára FoučkováSára Foučková 061126 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 26.93 199.00
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (neděle, 8.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.89 539.00
2 Dan KohoutDan Kohout 060814 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.05 489.00
3 Vít HolíkVít Holík 061001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.86 455.00
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (neděle, 8.10.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktorie VítováViktorie Vítová 060513 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.06 533.00
2 Veronika DivišováVeronika Divišová 061129 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 09.34 486.00
3 Tína StejskalováTína Stejskalová 060509 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.51 432.00