Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek

České Budějovice (8. 10. 2017)

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 45.12 267.00
2 Dan KohoutDan Kohout
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 39.05 216.00
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 38.68 213.00
4 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 37.77 206.00
5 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 32.06 160.00
6 Jáchym ZagataJáchym Zagata
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 31.84 158.00
7 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 27.63 125.00
8 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 26.45 116.00
9 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 26.03 112.00
10 Bohuslav KaplanBohuslav Kaplan
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 25.53 108.00
11 Martin DoubekMartin Doubek
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 25.32 107.00
12 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
09 24.16 98.00
13 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 22.28 84.00
14 Filip ZatloukalFilip Zatloukal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 21.60 79.00
15 Boris BrckoBoris Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
08 21.56 78.00
16 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 21.01 74.00
17 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 19.70 64.00
18 Artuš KrálArtuš Král
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 19.20 61.00
19 Robin HavelRobin Havel
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 16.00 38.00
20 Richard NěmečekRichard Němeček
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
08 12.80 16.00
21 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
08 11.96 11.00
22 Josef VojákJosef Voják
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
11 11.92 10.00
23 František VojákFrantišek Voják
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
09 09.71
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 31.89 258.00
2 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 29.89 234.00
3 Sára FoučkováSára Foučková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 26.93 199.00
4 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 25.09 178.00
5 Ema GergelyováEma Gergelyová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 24.98 177.00
6 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 23.62 161.00
7 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 23.26 157.00
8 Tereza KozákováTereza Kozáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 22.38 147.00
9 Natálie VajshárováNatálie Vajshárová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 22.33 147.00
10 Kristýna KolínováKristýna Kolínová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 21.69 139.00
11 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 21.45 137.00
12 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 20.61 127.00
13 Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 18.70 106.00
14 Petra DobešováPetra Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 15.68 74.00
15 Adéla ZronkováAdéla Zronková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 15.43 71.00
16 Natálie BereznáNatálie Berezná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 14.68 63.00
17 Lucie PaťhováLucie Paťhová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
09 12.51 41.00
18 Nela BílkováNela Bílková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 12.49 41.00
19 Tereza OsuskáTereza Osuská
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
08 09.26 10.00
Celkem 19 závodníků