Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek

České Budějovice (8. 10. 2017)

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 10.89 539.00
2 Dan KohoutDan Kohout
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 10.05 489.00
3 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 08.86 455.00
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 08.54 398.00
5 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 08.01 308.00
6 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 07.49 366.00
7 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 07.07 311.00
8 Martin DoubekMartin Doubek
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 06.98 334.00
9 Boris BrckoBoris Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
08 06.37 295.00
10 Richard NěmečekRichard Němeček
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
08 06.32 267.00
11 Jáchym ZagataJáchym Zagata
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 06.29 266.00
12 Robin HavelRobin Havel
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 05.75 255.00
13 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 05.67 230.00
14 Bohuslav KaplanBohuslav Kaplan
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 05.62 247.00
15 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
09 05.34 211.00
16 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 05.21 203.00
17 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 05.08 196.00
18 Filip ZatloukalFilip Zatloukal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 05.01 192.00
19 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 04.90 185.00
20 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
08 04.55 180.00
21 Artuš KrálArtuš Král
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 04.23 147.00
22 Josef VojákJosef Voják
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
11 04.02 122.00
23 František VojákFrantišek Voják
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
09 03.78 135.00
Celkem 23 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 10.06 533.00
2 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 09.34 486.00
3 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 08.51 432.00
4 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 08.30 419.00
5 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 07.42 362.00
6 Kristýna KolínováKristýna Kolínová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 07.38 359.00
7 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 07.16 345.00
8 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 07.02 336.00
10 Tereza KozákováTereza Kozáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 05.81 259.00
11 Petra DobešováPetra Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 05.59 245.00
12 Natálie BereznáNatálie Berezná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 05.31 228.00
13 Ema GergelyováEma Gergelyová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 05.25 224.00
14 Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 05.16 218.00
15 Nela BílkováNela Bílková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 05.02 210.00
16 Tereza OsuskáTereza Osuská
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
08 04.75 193.00
17 Natálie VajshárováNatálie Vajshárová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 04.65 186.00
18 Lucie PaťhováLucie Paťhová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
09 03.52 117.00
9= Sára FoučkováSára Foučková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 06.31 292.00
9= Adéla ZronkováAdéla Zronková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 06.31 292.00
Celkem 19 závodníků