Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek
České Budějovice (8. 10. 2017)Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Buchal Tomáš Buchal Tomáš | 02 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1128 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vacek Lukáš Vacek Lukáš | 05 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1292 | |||||||||||||||
2 | Čuřín Jakub Čuřín Jakub | 05 | Atletika Písek, z.s. | 1113 | |||||||||||||||
3 | Sobotka Jan Sobotka Jan | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 0947 | |||||||||||||||
4 | Walter Ondřej Walter Ondřej | 05 | Atletika Písek, z.s. | 0943 | |||||||||||||||
5 | Holý Filip Holý Filip | 05 | Atletika Písek, z.s. | 0768 | |||||||||||||||
6 | Brunclík Jiří Brunclík Jiří | 05 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0726 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Němcová Zuzana Němcová Zuzana | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1015 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lišková Markéta Lišková Markéta | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2668 | |||||||||||||||
2 | Nikodémová Andrea Nikodémová Andrea | 04 | Atletika Písek, z.s. | 2433 | |||||||||||||||
3 | Brcková Barbora Brcková Barbora | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2350 | |||||||||||||||
4 | Čechová Amálie Emma Čechová Amálie Emma | 04 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1947 | |||||||||||||||
5 | Kratochvílová Sarah Kratochvílová Sarah | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 1712 | |||||||||||||||
6 | Ešnerová Eliška Ešnerová Eliška | 04 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1858 | |||||||||||||||
7 | Douchová Kateřina Douchová Kateřina | 04 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1535 | |||||||||||||||
8 | Votíková Tereza Votíková Tereza | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1176 | |||||||||||||||
9 | Lavičková Veronika Lavičková Veronika | 05 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0414 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Holík Vít Holík Vít | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1247 | |||||||||||||||
2 | Kuna Marek Kuna Marek | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1192 | |||||||||||||||
3 | Kohout Dan Kohout Dan | 06 | Atletika Písek, z.s. | 1117 | |||||||||||||||
4 | Kvasnička Lukáš Kvasnička Lukáš | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1084 | |||||||||||||||
5 | Sedlecký Martin Sedlecký Martin | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1039 | |||||||||||||||
6 | Nejedlý Tomáš Nejedlý Tomáš | 06 | Atletika Písek, z.s. | 0922 | |||||||||||||||
7 | Kroupa Ondřej Kroupa Ondřej | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0917 | |||||||||||||||
8 | Brcko Teodor Brcko Teodor | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0830 | |||||||||||||||
9 | Zagata Jáchym Zagata Jáchym | 07 | Atletika Písek, z.s. | 0718 | |||||||||||||||
10 | Kaplan Bohuslav Kaplan Bohuslav | 07 | Atletika Písek, z.s. | 0662 | |||||||||||||||
11 | Kubák Jan Kubák Jan | 09 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0650 | |||||||||||||||
12 | Doubek Martin Doubek Martin | 09 | Atletika Písek, z.s. | 0581 | |||||||||||||||
13 | Konfršt Ondřej Konfršt Ondřej | 09 | Atletika Písek, z.s. | 0568 | |||||||||||||||
14 | Zatloukal Filip Zatloukal Filip | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 0481 | |||||||||||||||
15 | Brcko Boris Brcko Boris | 08 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0350 | |||||||||||||||
16 | Selinger Elijah Shai Selinger Elijah Shai | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 0280 | |||||||||||||||
17 | Němeček Richard Němeček Richard | 08 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0278 | |||||||||||||||
18 | Král Artuš Král Artuš | 07 | Atletika Písek, z.s. | 0235 | |||||||||||||||
19 | Tomšík Vojtěch Tomšík Vojtěch | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0224 | |||||||||||||||
20 | Kaštovský Vojtěch Kaštovský Vojtěch | 08 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0129 | |||||||||||||||
21 | Voják František Voják František | 09 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0063 | |||||||||||||||
22 | Havel Robin Havel Robin | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0048 | |||||||||||||||
23 | Voják Josef Voják Josef | 11 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0010 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konfrštová Klára Konfrštová Klára | 06 | Atletika Písek, z.s. | 1446 | |||||||||||||||
2 | Stejskalová Tína Stejskalová Tína | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1195 | |||||||||||||||
3 | Kozáková Tereza Kozáková Tereza | 08 | Atletika Písek, z.s. | 1133 | |||||||||||||||
4 | Dobešová Pavlína Dobešová Pavlína | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1091 | |||||||||||||||
5 | Chválová Adéla Chválová Adéla | 06 | Atletika Písek, z.s. | 1041 | |||||||||||||||
6 | Foučková Sára Foučková Sára | 06 | Atletika Písek, z.s. | 1035 | |||||||||||||||
7 | Divišová Veronika Divišová Veronika | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 0966 | |||||||||||||||
8 | Vítová Viktorie Vítová Viktorie | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 0771 | |||||||||||||||
9 | Gergelyová Ema Gergelyová Ema | 08 | Atletika Písek, z.s. | 0725 | |||||||||||||||
10 | Tylová Veronika Tylová Veronika | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0654 | |||||||||||||||
11 | Paťhová Lucie Paťhová Lucie | 09 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0580 | |||||||||||||||
12 | Fíziková Silvie Julie Fíziková Silvie Julie | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0530 | |||||||||||||||
13 | Zronková Adéla Zronková Adéla | 07 | Atletika Písek, z.s. | 0467 | |||||||||||||||
14 | Vajshárová Natálie Vajshárová Natálie | 08 | Atletika Písek, z.s. | 0351 | |||||||||||||||
15 | Dobešová Petra Dobešová Petra | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 0342 | |||||||||||||||
16 | Berezná Natálie Berezná Natálie | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 0277 | |||||||||||||||
17 | Bílková Nela Bílková Nela | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 0275 | |||||||||||||||
18 | Kolínová Kristýna Kolínová Kristýna | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0195 | |||||||||||||||
19 | Osuská Tereza Osuská Tereza | 08 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0113 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |