Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj ZŠ

Břeclav (26. - 26. 9. 2017)

1000 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Matěj NetopílíkMatěj Netopílík 03 ZŠ Brno PastvinyZŠ Brno Pastviny 3:08.68
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:11.39
3 Michal ZrůnaMichal Zrůna 03 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:13.85
4 Viktor MagyarViktor Magyar 03 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 3:22.92
5 Filip DrhlíkFilip Drhlík 02 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 3:24.86
6 David HvizdDavid Hvizd 03 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 3:28.06
7 Marek ParaličMarek Paralič 02 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 3:29.42
8 Ondřej LazarOndřej Lazar 02 ZŠ Brno PastvinyZŠ Brno Pastviny 3:34.54
9 David FialaDavid Fiala 03 ZŠ Brno PastvinyZŠ Brno Pastviny 3:34.71
10 Adam VobornýAdam Voborný 02 ZŠ Brno PastvinyZŠ Brno Pastviny 3:37.13
11 Filip MisařFilip Misař 02 ZŠ Tišnov nám. 28. říjnaZŠ Tišnov nám. 28. října 3:37.46
12 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:43.45
13 Antonín JavoraAntonín Javora 03 ZŠ Brno PastvinyZŠ Brno Pastviny 3:45.04
14 Tadeáš MankTadeáš Mank 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:52.52
15 Richard StruškaRichard Struška 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:58.68
Celkem 15 závodníků
Finále 2 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova 3:13.07
2 Marek JelínekMarek Jelínek 02 ZŠ Brno MilénovaZŠ Brno Milénova 3:15.26
3 Ondřej HoplíčekOndřej Hoplíček 02 CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova 3:18.95
4 Nicholas JelínekNicholas Jelínek 02 ZŠ Brno MilénovaZŠ Brno Milénova 3:19.85
5 Richard MakyčaRichard Makyča 04 CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova 3:22.44
6 Marek MuselíkMarek Muselík 03 ZŠ Brno MilénovaZŠ Brno Milénova 3:23.09
7 Jiří KlimešJiří Klimeš 03 CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova 3:24.11
8 Adam DrškaAdam Drška 04 ZŠ Brno MilénovaZŠ Brno Milénova 3:32.73
9 Ondřej AdamecOndřej Adamec 03 ZŠ Brno MilénovaZŠ Brno Milénova 3:35.46
10 Pavel SperátPavel Sperát 03 CMcZŠ Brno LerchovaCMcZŠ Brno Lerchova 3:39.95
Celkem 10 závodníků
Finále 3 (út, 26.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Matěj HaladyMatěj Halady 04 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:36.45
2 Miroslav KovaříkMiroslav Kovařík 01 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:38.42
3 Tomáš RathuzkýTomáš Rathuzký 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3:39.24
4 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3:40.14
5 Zdeněk ČechZdeněk Čech 03 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:43.97
6 Jan KovaříkJan Kovařík 01 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:58.45
7 Samuel HerzaSamuel Herza 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3:59.59
8 Petr JulínekPetr Julínek 02 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 4:00.32
9 Radim HřebačkaRadim Hřebačka 03 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 4:01.98
MS Jan Tadeáš PařenicaJan Tadeáš Pařenica 05 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 4:03.13
Celkem 10 závodníků