Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev
Ostrava - Vítkovice (8. 10. 2017)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 8.10.2017 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 36 | 68.78 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol Opava |
04 | 35 | 68.06 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 34 | 63.96 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 31 | 59.16 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Antonín NěmecAntonín Němec
VSK Univerzita Brno |
04 | 32 | 57.15 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 30 | 55.24 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice |
04 | 33 | 53.99 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Filip AdámekFilip Adámek
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 26 | 53.29 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice |
04 | 21 | 51.84 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Maxim TomanMaxim Toman
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 27 | 50.99 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Alexandr DutkaAlexandr Dutka
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 25 | 50.10 | |||||||||||||||
12 |
Dominik KadlecDominik Kadlec
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 2 | 49.50 | |||||||||||||||
13 |
Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 3 | 49.41 | |||||||||||||||
14 |
Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 24 | 49.11 | |||||||||||||||
15 |
Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 19 | 48.83 | |||||||||||||||
16 |
Daniel KhýrDaniel Khýr
AC Prostějov |
04 | 23 | 47.60 | |||||||||||||||
17 |
Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s. |
04 | 20 | 47.13 | |||||||||||||||
18 |
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava |
04 | 29 | 47.06 | |||||||||||||||
19 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 28 | 46.05 | |||||||||||||||
20 |
Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 16 | 46.01 | |||||||||||||||
21 |
Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s. |
05 | 22 | 45.29 | |||||||||||||||
22 |
Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 17 | 44.08 | |||||||||||||||
23 |
Adam ŽemličkaAdam Žemlička
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 11 | 40.49 | |||||||||||||||
24 |
Jiří PražákJiří Pražák
Atletika Poruba z.s. |
04 | 9 | 40.43 | |||||||||||||||
25 |
Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK Vítkovice |
04 | 14 | 40.22 | |||||||||||||||
26 |
Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice |
05 | 15 | 39.16 | |||||||||||||||
27 |
Vojtěch KovářVojtěch Kovář
Atletika Poruba z.s. |
05 | 4 | 38.48 | |||||||||||||||
28 |
Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 18 | 37.90 | |||||||||||||||
29 |
Jakub HunákJakub Hunák
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 13 | 37.24 | |||||||||||||||
30 |
Samuel SmolínSamuel Smolín
SSK Vítkovice |
04 | 10 | 35.46 | |||||||||||||||
31 |
Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 1 | 32.30 | |||||||||||||||
32 |
Štěpán LažekŠtěpán Lažek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
04 | 5 | 32.24 | |||||||||||||||
33 |
Tomáš DošlaTomáš Došla
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
04 | 12 | 29.01 | |||||||||||||||
34 |
Ondřej MacháčOndřej Macháč
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 6 | 28.15 | |||||||||||||||
35 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice |
04 | 8 | 27.16 | |||||||||||||||
36 |
Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák
Atletika Poruba z.s. |
05 | 7 | 26.47 | |||||||||||||||
Celkem 36 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 8.10.2017 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 31 | 48.12 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC Brno |
06 | 28 | 47.53 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 29 | 47.14 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 25 | 46.30 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Barbora BujákováBarbora Bujáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
04 | 24 | 45.85 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
04 | 26 | 45.54 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Adriana HolinkováAdriana Holinková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 27 | 42.35 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 19 | 41.27 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Patricie BaštrnákováPatricie Baštrnáková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 23 | 40.78 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Tereza KreissováTereza Kreissová
SSK Vítkovice |
04 | 33 | 40.47 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 1 | 40.20 | |||||||||||||||
12 |
Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 11 | 40.15 | |||||||||||||||
13 |
Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 17 | 38.86 | |||||||||||||||
14 |
Aneta KučerováAneta Kučerová
AC Prostějov |
04 | 15 | 38.33 | |||||||||||||||
15 |
Lucie ProuzováLucie Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
04 | 22 | 38.04 | |||||||||||||||
16 |
Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 20 | 37.34 | |||||||||||||||
17 |
Timea GyöreTimea Györe
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 16 | 37.11 | |||||||||||||||
18 |
Kristýna CependováKristýna Cependová
SSK Vítkovice |
05 | 32 | 36.17 | |||||||||||||||
19 |
Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice |
04 | 13 | 36.03 | |||||||||||||||
20 |
Jana HorečkováJana Horečková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 14 | 35.72 | |||||||||||||||
21 |
Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 21 | 35.58 | |||||||||||||||
22 |
Markéta HynečkováMarkéta Hynečková
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 9 | 33.98 | |||||||||||||||
23 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 10 | 32.12 | |||||||||||||||
24 |
Sabina PotůčkováSabina Potůčková
SSK Vítkovice |
04 | 12 | 32.11 | |||||||||||||||
25 |
Ema FlajzarováEma Flajzarová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
04 | 30 | 32.01 | |||||||||||||||
26 |
Veronika PerničkováVeronika Perničková
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 5 | 31.23 | |||||||||||||||
27 |
Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 7 | 31.15 | |||||||||||||||
28 |
Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková
AC Prostějov |
04 | 8 | 30.20 | |||||||||||||||
29 |
Viktorie BlažkováViktorie Blažková
JAC Brno |
04 | 2 | 29.76 | |||||||||||||||
30 |
Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková
AC Prostějov |
04 | 6 | 29.41 | |||||||||||||||
31 |
Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice |
04 | 34 | 28.78 | |||||||||||||||
32 |
Nikola BukovanováNikola Bukovanová
AC Prostějov |
05 | 4 | 28.65 | |||||||||||||||
33 |
Patricie ČernáPatricie Černá
AC Prostějov |
04 | 3 | 22.20 | |||||||||||||||
Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 18 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |