Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev

Ostrava - Vítkovice (8. 10. 2017)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.10.2017 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 36 68.78 11.00
2 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 35 68.06 9.00
3 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 34 63.96 8.00
4 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 31 59.16 7.00
5 Antonín NěmecAntonín Němec
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 32 57.15 6.00
6 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 30 55.24 5.00
7 David ProskeDavid Proske
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 33 53.99 4.00
8 Filip AdámekFilip Adámek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 26 53.29 3.00
9 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 21 51.84 2.00
10 Maxim TomanMaxim Toman
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 27 50.99 1.00
11 Alexandr DutkaAlexandr Dutka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 25 50.10
12 Dominik KadlecDominik Kadlec
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 2 49.50
13 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3 49.41
14 Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 24 49.11
15 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 19 48.83
16 Daniel KhýrDaniel Khýr
AC ProstějovAC Prostějov
04 23 47.60
17 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 20 47.13
18 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 29 47.06
19 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 28 46.05
20 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 16 46.01
21 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 22 45.29
22 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 17 44.08
23 Adam ŽemličkaAdam Žemlička
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 11 40.49
24 Jiří PražákJiří Pražák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 9 40.43
25 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 14 40.22
26 Petr BílskýPetr Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 15 39.16
27 Vojtěch KovářVojtěch Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4 38.48
28 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 18 37.90
29 Jakub HunákJakub Hunák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 13 37.24
30 Samuel SmolínSamuel Smolín
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 10 35.46
31 Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 1 32.30
32 Štěpán LažekŠtěpán Lažek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5 32.24
33 Tomáš DošlaTomáš Došla
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 12 29.01
34 Ondřej MacháčOndřej Macháč
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 6 28.15
35 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 8 27.16
36 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 7 26.47
Celkem 36 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.10.2017 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 31 48.12 11.00
2 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 28 47.53 9.00
3 Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 29 47.14 8.00
4 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 25 46.30 7.00
5 Barbora BujákováBarbora Bujáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 24 45.85 6.00
6 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 26 45.54 5.00
7 Adriana HolinkováAdriana Holinková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 27 42.35 4.00
8 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 19 41.27 3.00
9 Patricie BaštrnákováPatricie Baštrnáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 23 40.78 2.00
10 Tereza KreissováTereza Kreissová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 33 40.47 1.00
11 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1 40.20
12 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 11 40.15
13 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 17 38.86
14 Aneta KučerováAneta Kučerová
AC ProstějovAC Prostějov
04 15 38.33
15 Lucie ProuzováLucie Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 22 38.04
16 Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 20 37.34
17 Timea GyöreTimea Györe
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 16 37.11
18 Kristýna CependováKristýna Cependová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 32 36.17
19 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 13 36.03
20 Jana HorečkováJana Horečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 14 35.72
21 Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 21 35.58
22 Markéta HynečkováMarkéta Hynečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 9 33.98
23 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 10 32.12
24 Sabina PotůčkováSabina Potůčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 12 32.11
25 Ema FlajzarováEma Flajzarová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 30 32.01
26 Veronika PerničkováVeronika Perničková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 5 31.23
27 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 7 31.15
28 Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková
AC ProstějovAC Prostějov
04 8 30.20
29 Viktorie BlažkováViktorie Blažková
JAC BrnoJAC Brno
04 2 29.76
30 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková
AC ProstějovAC Prostějov
04 6 29.41
31 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 34 28.78
32 Nikola BukovanováNikola Bukovanová
AC ProstějovAC Prostějov
05 4 28.65
33 Patricie ČernáPatricie Černá
AC ProstějovAC Prostějov
04 3 22.20
Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 18 DNS
Celkem 34 závodníků