Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev

Ostrava - Vítkovice (8. 10. 2017)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2 2:21.41 11.00
2 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 2:23.24 9.00
3 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:27.75 8.00
4 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:30.64 7.00
5 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 2:32.16 6.00
6 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:34.19 5.00
7 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 9 2:37.39 4.00
8 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 2:37.82 3.00
9 Ondřej ŠimáčekOndřej Šimáček 04 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 2:38.36 1.00
10 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 2:42.42
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 2:37.90 2.00
2 Daniel IndraDaniel Indra 04 AC Prostějov AC Prostějov 7 2:38.46
3 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 AC Prostějov AC Prostějov 3 2:39.13
4 Jakub SadílekJakub Sadílek 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 10 2:46.85
5 Jiří NutilJiří Nutil 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:48.28
6 Samuel SmolínSamuel Smolín 04 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 9 2:49.06
7 Bernard OžanaBernard Ožana 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 2:58.65
8 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 3:01.37
9 Jan KhýrJan Khýr 05 AC Prostějov AC Prostějov 1 3:04.60
10 Tomáš MartykánTomáš Martykán 05 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:19.32
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2 2:21.41 11.00
2 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 2:23.24 9.00
3 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:27.75 8.00
4 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:30.64 7.00
5 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 2:32.16 6.00
6 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:34.19 5.00
7 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 9 2:37.39 4.00
8 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 2:37.82 3.00
9 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 2:37.90 2.00
10 Ondřej ŠimáčekOndřej Šimáček 04 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 2:38.36 1.00
11 Daniel IndraDaniel Indra 04 AC Prostějov AC Prostějov 7 2:38.46
12 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 AC Prostějov AC Prostějov 3 2:39.13
13 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 2:42.42
14 Jakub SadílekJakub Sadílek 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 10 2:46.85
15 Jiří NutilJiří Nutil 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:48.28
16 Samuel SmolínSamuel Smolín 04 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 9 2:49.06
17 Bernard OžanaBernard Ožana 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 2:58.65
18 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 3:01.37
19 Jan KhýrJan Khýr 05 AC Prostějov AC Prostějov 1 3:04.60
20 Tomáš MartykánTomáš Martykán 05 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:19.32

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.10.2017 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 2:30.22 0.00
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 2:31.36 11.00
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 2:31.89 0.00
4 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 2:32.85 9.00
5 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:34.27 8.00
6 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:35.43 7.00
7 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 JAC Brno JAC Brno 10 2:36.12 6.00
8 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7 2:42.27 5.00
9 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 12 2:44.43 4.00
10 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 9 2:46.19 3.00
11 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 2:46.45 2.00
12 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 13 2:46.99 1.00
13 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 11 2:47.01
Poznámky:
Závodnice Hutárková Veronika a Pijáková Tereza - neoprávněný start, dva starty nad 300m.
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (ne, 8.10.2017 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 7 2:46.90
2 Ema KotzmannováEma Kotzmannová 06 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 12 2:49.61
3 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:50.29
4 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 10 2:50.96
5 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 2:56.44
6 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 5 3:01.43
7 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 9 3:04.86
8 Zlata RytířováZlata Rytířová 05 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 4 3:05.95
9 Barbora DaňhelováBarbora Daňhelová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 3:06.30
MB Amálie HorákováAmálie Horáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 3:06.97
11 Tereza KraváčkováTereza Kraváčková 06 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 3 3:11.27
12 Jitka ŽaludkováJitka Žaludková 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:26.70
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 2:30.22 0.00
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 2:31.36 11.00
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 2:31.89 0.00
4 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 2:32.85 9.00
5 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:34.27 8.00
6 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:35.43 7.00
7 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 JAC Brno JAC Brno 10 2:36.12 6.00
8 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7 2:42.27 5.00
9 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 12 2:44.43 4.00
10 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 9 2:46.19 3.00
11 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 2:46.45 2.00
12 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 7 2:46.90
13 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 13 2:46.99 1.00
14 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 11 2:47.01
15 Ema KotzmannováEma Kotzmannová 06 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 12 2:49.61
16 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:50.29
17 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 10 2:50.96
18 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 2:56.44
19 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 5 3:01.43
20 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 9 3:04.86
21 Zlata RytířováZlata Rytířová 05 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 4 3:05.95
22 Barbora DaňhelováBarbora Daňhelová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 3:06.30
23 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 3:06.97
24 Tereza KraváčkováTereza Kraváčková 06 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 3 3:11.27
25 Jitka ŽaludkováJitka Žaludková 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:26.70