Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - finále družstev

Ostrava - Vítkovice (8. 10. 2017)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.10.2017 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Casey LongCasey Long
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 28 5.70 11.00
2 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 26 5.15 9.00
3 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 27 4.91 8.00
4 Daniel GrycDaniel Gryc
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 19 4.82 7.00
5 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 23 4.58 6.00
6 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 21 4.55 5.00
7 Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 20 4.42 4.00
8 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4 4.38 3.00
9 Dominik KopřivaDominik Kopřiva
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 24 4.36 2.00
10 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 22 4.35 1.00
11 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 17 4.33
12 Filip KovářFilip Kovář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 2 4.28
13 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 15 4.27
14 Václav HamšíkVáclav Hamšík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 14 4.23
15 Ondřej GregrOndřej Gregr
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 28 4.22
16 Matěj MichnaMatěj Michna
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 3 4.17
17 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 12 4.12
18 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 11 4.11
19 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 18 4.11
20 Jakub KovaříkJakub Kovařík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 10 4.04
21 Matěj HlavinkaMatěj Hlavinka
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1 4.01
22 Petr HurtaPetr Hurta
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 13 3.98
23 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 9 3.88
24 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 7 3.80
25 David KučeraDavid Kučera
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 6 3.77
26 Prokop ŠvancerProkop Švancer
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 8 3.63
27 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 25 3.48
28 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 5 3.32
Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 16 DNS
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.10.2017 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 31 4.98 11.00
2 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 30 4.87 9.00
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 32 4.83 8.00
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 24 4.67 7.00
5 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 28 4.64 6.00
6 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 25 4.64 5.00
7 Elen VlčkováElen Vlčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 17 4.58 4.00
8 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 26 4.37 3.00
9 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 21 4.32 2.00
10 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 20 4.29 1.00
11 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 23 4.28
12 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 15 4.26
13 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 19 4.26
14 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 13 4.22
15 Jolana HašováJolana Hašová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 9 4.20
16 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 4.16
17 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 7 4.12
18 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 18 4.08
19 Barbora BilíkováBarbora Bilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 33 4.07
20 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 14 4.07
21 Tereza DubováTereza Dubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 8 4.05
22 Lucie DlouháLucie Dlouhá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 10 4.03
23 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 16 4.02
24 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 6 4.00
25 Johana NěmečkováJohana Němečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 22 3.93
26 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 35 3.92
27 Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
05 34 3.86
28 Marie HrtánkováMarie Hrtánková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 11 3.73
29 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová
AC ProstějovAC Prostějov
04 4 3.72
30 Sára LutonskáSára Lutonská
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5 3.68
31 Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 27 3.44
32 Ludmila HeraltováLudmila Heraltová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 3.40
33 Žaneta PuškárováŽaneta Puškárová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 2 3.33
34 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1 3.32
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 29 NM
Celkem 35 závodníků