výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Radotínský trojboj

Praha - Radotín (7. 10. 2017)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VačkářPetr Vačkář
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 42.86 248.00
2 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 25.75 110.00
3 František ChybaFrantišek Chyba
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 19.27 61.00
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 35.70 303.00
2 Ema TvrdáEma Tvrdá
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 34.90 293.00
3 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 33.84 281.00
4 Tereza PristačováTereza Pristačová
ATLJMATLJM
05 33.09 272.00
5 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 29.10 225.00
6 Lucie VítkováLucie Vítková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 28.90 222.00
7 Karolína LedvinkováKarolína Ledvinková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 28.18 214.00
8 Hana PavlováHana Pavlová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 27.03 200.00
10 Valentýna ŠkorpíkováValentýna Škorpíková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 24.91 176.00
11 Adéla BláhováAdéla Bláhová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 23.90 164.00
12 Veronika BruijnovaVeronika Bruijnova
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 20.08 121.00
13 Aneta ŠkorpíkováAneta Škorpíková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 16.75 85.00
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 43.33 252.00
2 Adam SomsedíkAdam Somsedík
LIBEZLIBEZ
06 37.58 204.00
3 Adam RubešAdam Rubeš
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 33.65 172.00
4 David StrádalDavid Strádal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 31.23 153.00
5 Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 30.95 151.00
6 Ondřej DvorníkOndřej Dvorník
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 27.93 127.00
7 Jakub PodlešákJakub Podlešák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 26.69 117.00
8 Petr HegarPetr Hegar
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 26.04 112.00
9 Tomáš MlčochTomáš Mlčoch
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 25.63 109.00
10 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 24.76 102.00
11 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 24.21 98.00
12 Šimon SouralŠimon Soural
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 23.32 91.00
13 Filip KočíFilip Kočí
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 23.12 90.00
14 Filip NetolickýFilip Netolický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 22.59 86.00
15 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 21.95 81.00
16 Tomáš ObornýTomáš Oborný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 21.03 74.00
17 Matyáš KnotekMatyáš Knotek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 20.91 73.00
18 Jan VačkářJan Vačkář
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 20.32 69.00
19 Josef SvobodaJosef Svoboda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 20.18 68.00
20 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 16.62 42.00
21 Matyáš BaňkaMatyáš Baňka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 16.35 40.00
22 Samuel VašicaSamuel Vašica
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 15.14 32.00
23 Jakub CoculaJakub Cocula
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 14.16 25.00
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 36.43 312.00
2 Helena KahleHelena Kahle
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 29.21 226.00
3 Eliška UngerováEliška Ungerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 29.12 225.00
4 Anna TaylorAnna Taylor
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 27.88 210.00
5 Adéla LustigováAdéla Lustigová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 27.73 209.00
6 Karolína ZítkováKarolína Zítková
ATLJMATLJM
06 25.67 185.00
7 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 23.12 156.00
8 Zuzana CamphuijsenZuzana Camphuijsen
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 22.85 152.00
9 Klára PolákováKlára Poláková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 22.71 151.00
10 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 22.36 147.00
11 Nataly ŠtastnáNataly Štastná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 21.68 139.00
12 Anna KošařovaAnna Košařova
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 21.22 134.00
13 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 19.86 119.00
14 Klára PenkováKlára Penková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 19.45 114.00
15 Amálie BejsovcovaAmálie Bejsovcova
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 18.70 106.00
16 Dominika ŠtastnáDominika Štastná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 18.48 104.00
17 Rosalia WodereRosalia Wodere
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 16.51 82.00
18 Tereza KettnerováTereza Kettnerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 16.00 77.00
19 Anna KubíčkováAnna Kubíčková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 15.65 73.00
20 Anežka MarcováAnežka Marcová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 09.85 15.00
Celkem 20 závodníků