Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále

Praha-Kotlářka (4. 10. 2017)

hod kriketovým míčkem - Žáci

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ZelenýDominik Zelený
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 57.79 374
2 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
02 57.33 371
3 Oliver KotaracOliver Kotarac
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
02 56.66 365
4 Lukáš MachLukáš Mach
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
02 56.57 364
5 Marek FilikarMarek Filikar
G. ÚstavníG. Ústavní
02 55.07 351
6 Pavel BehenskýPavel Behenský
ZŠ EdenZŠ Eden
03 53.06 334
7 Filip GaličFilip Galič
G. ÚstavníG. Ústavní
02 51.57 321
8 Adam RybičkaAdam Rybička
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
03 47.57 287
9 Matěj DudaMatěj Duda
ZŠ CampanusZŠ Campanus
02 47.31 285
10 Patrik ŠvestkaPatrik Švestka
ZŠ EdenZŠ Eden
02 47.26 285
11 Daniel LanghamerDaniel Langhamer
ZŠ EdenZŠ Eden
03 45.30 268
12 Dominika ČvančaraDominika Čvančara
ZŠ CampanusZŠ Campanus
01 36.85 198
13 Petr TulachPetr Tulach
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 35.82 190
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladimír ReichlVladimír Reichl
ZŠ EdenZŠ Eden
04 51.42 320
2 Tadeáš VylitaTadeáš Vylita
ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka
04 51.02 316
3 Patrik MarinovPatrik Marinov
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 50.08 308
4 Tomáš BeranTomáš Beran
ZŠ EdenZŠ Eden
04 46.75 280
5 David NovákDavid Novák
ZŠ EdenZŠ Eden
04 45.25 268
6 Matěj ŠurýnMatěj Šurýn
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
04 43.87 256
7 Adam JelínekAdam Jelínek
ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka
04 42.94 249
8 Hugo KonečnýHugo Konečný
ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka
04 41.85 239
9 Erik FeixErik Feix
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 41.39 236
10 Alexej KlymskyjAlexej Klymskyj
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 41.06 233
11 Michal RozehnalMichal Rozehnal
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 33.11 168
12 Mario KrstevskiMario Krstevski
ZŠ EdenZŠ Eden
04 32.92 167
13 Daniel ToulaDaniel Toula
ZŠ EdenZŠ Eden
05 26.57 116
14 Štěpán MichalŠtěpán Michal
ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka
04 26.34 115
15 Ondra KroužekOndra Kroužek
ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka
05 22.68 87
Celkem 15 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žákyně

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva CaldrováEva Caldrová
ZŠ JitřníZŠ Jitřní
04 43.11 394
2 Adéla TrnkováAdéla Trnková
ZŠ JitřníZŠ Jitřní
04 42.88 391
3 Klára DucháčkováKlára Ducháčková
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
04 41.72 376
4 Adéla SobotkováAdéla Sobotková
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
03 41.06 368
5 Lucie PoppelováLucie Poppelová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 40.62 363
6 Karolína ČeskáKarolína Česká
ZŠ EdenZŠ Eden
03 37.84 329
7 Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
02 34.80 292
8 Nicole HalešováNicole Halešová
ZŠ EdenZŠ Eden
02 33.67 279
9 Lucie RacmanováLucie Racmanová
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
03 32.39 263
10 Eliška KadlecováEliška Kadlecová
ZŠ EdenZŠ Eden
02 30.97 247
11 Markéta RyšaváMarkéta Ryšavá
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
04 28.35 216
12 Anděla LežákováAnděla Ležáková
ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou
02 26.44 194
13 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
ZŠ JitřníZŠ Jitřní
04 25.89 187
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 4.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana RegentováJohana Regentová
ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova
05 40.29 359
2 Lenka HrbkováLenka Hrbková
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
05 37.75 328
3 Eliška KubátováEliška Kubátová
ZŠ EdenZŠ Eden
04 37.52 325
4 Linda KubůLinda Kubů
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 36.95 318
5 Viktorie ŠtaflováViktorie Štaflová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 35.34 299
6 Silvie KrušinskáSilvie Krušinská
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
04 34.45 288
7 Sára GeprtováSára Geprtová
ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova
05 34.32 287
8 Dominika HabancováDominika Habancová
ZŠ CampanusZŠ Campanus
04 33.79 280
9 Viktorie VrbkováViktorie Vrbková
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
06 33.52 277
10 Sára AbrahamováSára Abrahamová
ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova
04 32.85 269
11 Karolína GajdováKarolína Gajdová
ZŠ EdenZŠ Eden
06 31.70 255
12 Veronika DaníčkováVeronika Daníčková
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
03 31.46 252
13 Barbora PtáčkováBarbora Ptáčková
ZŠ CampanusZŠ Campanus
05 30.77 244
14 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
04 30.24 238
15 Anna VykročilováAnna Vykročilová
ZŠ EdenZŠ Eden
04 30.14 237
16 Teodora KalendováTeodora Kalendová
FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická
04 29.43 228
17 Emma TěhníkováEmma Těhníková
ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova
04 28.46 217
18 Natálie KučerováNatálie Kučerová
ZŠ EdenZŠ Eden
05 26.70 197
19 Adéla MalcováAdéla Malcová
ZŠ CampanusZŠ Campanus
04 25.62 184
20 Karolína LipováKarolína Lipová
ZŠ EdenZŠ Eden
06 25.50 183
21 Karolína DoležalováKarolína Doležalová
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
05 24.86 175
22 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková
ZŠ MazurskáZŠ Mazurská
06 24.04 166
23 Johana PohořelckáJohana Pohořelcká
ZŠ CampanusZŠ Campanus
06 22.88 153
24 Anna TeršlAnna Teršl
ZŠ CampanusZŠ Campanus
04 19.35 113
25 Magda HrubáMagda Hrubá
ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova
05 18.94 109
Celkem 25 závodníků