Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále

Praha-Kotlářka (4. 10. 2017)
čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1923
2 Filip GaličFilip Galič 02 G. ÚstavníG. Ústavní 1870
3 Ondřej MatějkaOndřej Matějka 02 ZŠ EdenZŠ Eden 1865
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 G. ÚstavníG. Ústavní 1802
5 David HorkýDavid Horký 03 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1749
6 Oliver KotaracOliver Kotarac 02 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1679
7 Ondřej DamašekOndřej Damašek 03 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1659
8 David JislDavid Jisl 03 G. ÚstavníG. Ústavní 1635
9 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 02 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1618
10 Filip VlčekFilip Vlček 02 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1601
11 Marek FilikarMarek Filikar 02 G. ÚstavníG. Ústavní 1597
12 Matěj DudaMatěj Duda 02 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1593
13 Lukáš MachLukáš Mach 02 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1584
14 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 G. ÚstavníG. Ústavní 1578
15 Ivan VolfIvan Volf 03 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1574
16 Dominik ZelenýDominik Zelený 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1573
17 Adam RybičkaAdam Rybička 03 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1552
18 Patrik ŠvestkaPatrik Švestka 02 ZŠ EdenZŠ Eden 1546
19 Samuel GregussSamuel Greguss 03 ZŠ EdenZŠ Eden 1537
20 Pavel HavlinaPavel Havlina 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1495
21 Pavel BehenskýPavel Behenský 03 ZŠ EdenZŠ Eden 1444
22 Daniel LanghamerDaniel Langhamer 03 ZŠ EdenZŠ Eden 1399
23 Petr TulachPetr Tulach 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1387
24 Jan HeřmanJan Heřman 03 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1133
25 Dominika ČvančaraDominika Čvančara 01 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1115
Celkem 25 závodníků
čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vladimír ReichlVladimír Reichl 04 ZŠ EdenZŠ Eden 1462
2 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 1413
3 Tomáš BeranTomáš Beran 04 ZŠ EdenZŠ Eden 1403
4 David NovákDavid Novák 04 ZŠ EdenZŠ Eden 1354
5 Mario KrstevskiMario Krstevski 04 ZŠ EdenZŠ Eden 1164
6 Adam JelínekAdam Jelínek 04 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 1025
7 Erik FeixErik Feix 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 1003
8 Tadeáš VylitaTadeáš Vylita 04 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 1001
9 Daniel ToulaDaniel Toula 05 ZŠ EdenZŠ Eden 0990
10 Hugo KonečnýHugo Konečný 04 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 0915
11 Alexej KlymskyjAlexej Klymskyj 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0817
12 Štěpán MichalŠtěpán Michal 04 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 0813
13 Matěj ŠurýnMatěj Šurýn 04 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0796
14 Ondra KroužekOndra Kroužek 05 ZŠ HanspaulkaZŠ Hanspaulka 0587
15 Michal RozehnalMichal Rozehnal 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0472
Celkem 15 závodníků
čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 2035
2 Vanessa Rebecca KeprtováVanessa Rebecca Keprtová 02 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1825
3 Klára DucháčkováKlára Ducháčková 04 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1786
4 Karolína GrofováKarolína Grofová 03 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 1693
5 Magdalena CoufalováMagdalena Coufalová 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1655
6 Alexia AntociAlexia Antoci 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1651
7 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 1645
8 Christine TesařováChristine Tesařová 03 ZŠ EdenZŠ Eden 1643
9 Nicole HalešováNicole Halešová 02 ZŠ EdenZŠ Eden 1608
10 Vendula ObuškevičováVendula Obuškevičová 03 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 1501
11 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 1421
12 Eliška KadlecováEliška Kadlecová 02 ZŠ EdenZŠ Eden 1389
13 Tereza FirbachováTereza Firbachová 02 ZŠ EdenZŠ Eden 1352
14 Adéla ŠimkůAdéla Šimků 03 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 1349
15 Pavlína MužíkováPavlína Mužíková 03 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1268
16 Karolína ČeskáKarolína Česká 03 ZŠ EdenZŠ Eden 1264
17 Tereza BaťkováTereza Baťková 02 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1252
18 Markéta RyšaváMarkéta Ryšavá 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1237
19 Tereza SvatošováTereza Svatošová 04 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 1185
20 Anděla LežákováAnděla Ležáková 02 ZŠ Pod MarjánkouZŠ Pod Marjánkou 1142
21 Adéla SobotkováAdéla Sobotková 03 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 1089
22 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ZŠ JitřníZŠ Jitřní 0973
23 Lucie RacmanováLucie Racmanová 03 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 0556
Celkem 23 závodníků
čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Magda HrubáMagda Hrubá 05 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 1572
2 Eliška KubátováEliška Kubátová 04 ZŠ EdenZŠ Eden 1540
3 Johana RegentováJohana Regentová 05 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 1519
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1422
5 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá 04 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1377
6 Viktorie ŠtaflováViktorie Štaflová 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1356
7 Barbora PtáčkováBarbora Ptáčková 05 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1324
8 Emma TěhníkováEmma Těhníková 04 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 1295
9 Linda KubůLinda Kubů 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1261
10 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 1247
11 Veronika DaníčkováVeronika Daníčková 03 FZŠ ChodovickáFZŠ Chodovická 1240
12 Anna VykročilováAnna Vykročilová 04 ZŠ EdenZŠ Eden 1232
13 Sára GeprtováSára Geprtová 05 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 1185
14 Karolína GajdováKarolína Gajdová 06 ZŠ EdenZŠ Eden 1130
15 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 1127
16 Dominika HabancováDominika Habancová 04 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1122
17 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1118
18 Viktorie VrbkováViktorie Vrbková 06 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 1090
19 Natálie KučerováNatálie Kučerová 05 ZŠ EdenZŠ Eden 1088
20 Johana PohořelckáJohana Pohořelcká 06 ZŠ CampanusZŠ Campanus 1077
21 Sára AbrahamováSára Abrahamová 04 ZŠ HoráčkovaZŠ Horáčkova 1071
22 Lenka HrbkováLenka Hrbková 05 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 1004
23 Silvie KrušinskáSilvie Krušinská 04 ZŠ MazurskáZŠ Mazurská 0988
24 Anna TeršlAnna Teršl 04 ZŠ CampanusZŠ Campanus 0947
25 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ZŠ EdenZŠ Eden 0940
Celkem 25 závodníků