Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček
Stará Boleslav (7. - 8. 10. 2017)hod oštěpem 600g - Dorostenci
(ne, 8.10.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip LazarFilip Lazar
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 26.90 | 256.00 | |||||||||||||||
2 |
Vít RychtaříkVít Rychtařík
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 24.93 | 229.00 | |||||||||||||||
3 |
Filip SeveraFilip Severa
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 23.18 | 204.00 | |||||||||||||||
Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(so, 7.10.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František VeselýFrantišek Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
02 | 39.71 | 438.00 | |||||||||||||||
2 |
Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
02 | 37.73 | 409.00 | |||||||||||||||
3 |
Pavel WenigPavel Wenig
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 35.46 | 377.00 | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 27.63 | 266.00 | |||||||||||||||
5 |
Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 23.89 | 214.00 | |||||||||||||||
Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žákyně
(ne, 8.10.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 20.19 | 292.00 | |||||||||||||||
2 |
Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 19.03 | 271.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
02 | 18.47 | 261.00 | |||||||||||||||
4 |
Anežka SalačováAnežka Salačová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 12.79 | 156.00 | |||||||||||||||
5 |
Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 09.83 | 103.00 | |||||||||||||||
Markéta MikováMarkéta Miková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Soňa ČernáSoňa Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |