Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček

Stará Boleslav (7. - 8. 10. 2017)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 47.00 282.00
2 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 45.98 274.00
3 David KlabzubaDavid Klabzuba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 43.74 255.00
4 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 41.63 238.00
5 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 39.47 220.00
6 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 37.76 206.00
7 Martin RosmarínMartin Rosmarín
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 35.56 188.00
8 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 34.43 179.00
9 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 34.01 175.00
10 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 32.51 163.00
11 Matouš BuriánekMatouš Buriánek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 20.73 72.00
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 43.24 395.00
2 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 40.32 359.00
3 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 37.10 320.00
4 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 33.33 275.00
5 Sofie SchovancováSofie Schovancová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 33.23 273.00
6 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 32.58 266.00
7 Klaudie ČernáKlaudie Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 32.38 263.00
8 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 32.36 263.00
9 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 32.01 259.00
10 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 31.70 255.00
11 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
05 31.27 250.00
12 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 30.75 244.00
13 Ema JežkováEma Ježková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 29.54 230.00
14 Pavlína KrálováPavlína Králová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 28.95 223.00
15 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 28.90 222.00
16 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 28.33 216.00
17 Barbora VomastkováBarbora Vomastková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 28.06 212.00
18 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 27.90 211.00
19 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 27.67 208.00
20 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 27.18 202.00
21 Petra MikováPetra Miková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 27.00 200.00
22 Eliška JelínkováEliška Jelínková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 26.47 194.00
23 Kristýna KindováKristýna Kindová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 26.38 193.00
24 Amélie BalážováAmélie Balážová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
05 25.03 177.00
25 Linda KlabzubováLinda Klabzubová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 24.36 170.00
26 Elen PlíškováElen Plíšková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 21.67 139.00
27 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 19.40 114.00
Celkem 27 závodníků