Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček

Stará Boleslav (7. - 8. 10. 2017)

skok daleký - Muži

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HečkoJan Hečko
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
97 6.16 621.00
2 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 5.54 490.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 5.77 537.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip LazarFilip Lazar
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 5.54 490.00
2 Filip SeveraFilip Severa
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 5.11 404.00
3 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 4.77 339.00
4 Vít RychtaříkVít Rychtařík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 4.34 262.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.45 471.00
2 Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 5.13 407.00
3 František VeselýFrantišek Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 5.03 388.00
4 Pavel WenigPavel Wenig
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 4.12 225.00
5 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 3.85 182.00
Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 DNS
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.92 367.00
2 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.41 274.00
3= Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.03 211.00
3= Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.03 211.00
5 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.98 203.00
6 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.93 195.00
7 David KlabzubaDavid Klabzuba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.86 184.00
8 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.69 158.00
9 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.67 155.00
10 Martin RosmarínMartin Rosmarín
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.63 149.00
11 Matouš BuriánekMatouš Buriánek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.58 142.00
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4.90 532.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 8.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 5.14 598.00
2 Anežka SalačováAnežka Salačová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 4.01 310.00
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.00 308.00
4 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3.95 296.00
5 Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3.60 220.00
Markéta MikováMarkéta Miková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 DNS
Soňa ČernáSoňa Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 DNS
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
05 4.46 418.00
2 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.44 413.00
3 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.28 374.00
4 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.21 357.00
5 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.20 355.00
6 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.09 329.00
7 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.02 312.00
8 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.98 303.00
9 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.85 274.00
10 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.83 270.00
11 Elen PlíškováElen Plíšková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.81 265.00
12 Ema JežkováEma Ježková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.73 248.00
13= Lucie PastyříkováLucie Pastyříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.71 244.00
13= Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.71 244.00
15 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.66 233.00
16 Petra MikováPetra Miková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.61 223.00
17 Eliška JelínkováEliška Jelínková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.53 206.00
18 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.49 198.00
19 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.48 196.00
20 Pavlína KrálováPavlína Králová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.45 190.00
21 Linda KlabzubováLinda Klabzubová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.38 176.00
22 Barbora VomastkováBarbora Vomastková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.34 168.00
23 Amélie BalážováAmélie Balážová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
05 3.31 163.00
24 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.25 151.00
25 Klaudie ČernáKlaudie Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.24 150.00
26 Kristýna KindováKristýna Kindová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.11 126.00
27 Sofie SchovancováSofie Schovancová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.05 116.00
Celkem 27 závodníků