Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček

Stará Boleslav (7. - 8. 10. 2017)

100 m překážek (0.84) - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 16.18 571.00
2 František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 16.46 541.00
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 17.33 454.00
4 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 18.12 381.00
Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Pavel WenigPavel Wenig 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 17.56 535.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.58 898.00
2 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 17.45 547.00
3 Soňa ČernáSoňa Černá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.05 298.00
4 Markéta MikováMarkéta Miková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.15 214.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SalačováAnežka Salačová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.58 338.00
2 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 21.18 212.00
3 Denisa PražskáDenisa Pražská 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 23.30 87.00
Celkem 3 závodníků