Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček

Stará Boleslav (7. - 8. 10. 2017)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1944
2 David KlabzubaDavid Klabzuba 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1480
3 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1354
4 Vojtěch BajerVojtěch Bajer 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1304
5 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1217
6 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1082
7 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1069
8 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1048
9 Martin RosmarínMartin Rosmarín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0710
10 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0708
11 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0671
Celkem 11 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2415
2 Vanda KučerováVanda Kučerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2241
3 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2185
4 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 2178
5 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2114
6 Ema JežkováEma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1763
7 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1758
8 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1724
9 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1688
10 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1680
11 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1638
12 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1580
13 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1567
14 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1445
15 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1410
16 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1512
17 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1349
18 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1347
19 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1334
20 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1318
21 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1269
22 Petra MikováPetra Miková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1230
23 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1218
24 Amélie BalážováAmélie Balážová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 1106
25 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1023
26 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0864
Sofie SchovancováSofie Schovancová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNF
Celkem 27 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3843
Celkem 1 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3999
2 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2933
3 Anežka SalačováAnežka Salačová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2362
4 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2108
5 Denisa PražskáDenisa Pražská 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1697
Soňa ČernáSoňa Černá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Markéta MikováMarkéta Miková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Celkem 7 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 4243
2 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 4067
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3893
Pavel WenigPavel Wenig 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNF
Celkem 6 závodníků
desetiboj [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan HečkoJan Hečko 97 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 4353
2 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3515
Celkem 2 závodníků
desetiboj [J] - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4773
Celkem 1 závodníků
desetiboj [Dci] - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Filip LazarFilip Lazar 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3604
2 Filip SeveraFilip Severa 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3372
3 Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3139
Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Celkem 4 závodníků