Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové víceboje všech kategorií

Stará Boleslav (7. - 8. 10. 2017)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1944
2 David KlabzubaDavid Klabzuba 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1480
3 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1354
4 Vojtěch BajerVojtěch Bajer 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1304
5 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1217
6 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1082
7 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1069
8 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1048
9 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0710
10 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0708
11 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0671
Celkem 11 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2415
2 Vanda KučerováVanda Kučerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2241
3 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2185
4 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2114
5 Ema JežkováEma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1763
6 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 1715
7 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1688
8 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1680
9 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1638
10 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1635
11 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1580
12 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1567
13 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1512
14 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1445
15 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1410
16 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1406
17 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1349
18 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1347
19 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1334
20 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1318
21 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1269
22 Petra MikováPetra Miková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1230
23 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1218
24 Amélie BalážováAmélie Balážová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 1106
25 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1023
26 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0864
Sofie SchovancováSofie Schovancová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNF
Celkem 27 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNF
Celkem 1 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNF
Anežka SalačováAnežka Salačová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Soňa ČernáSoňa Černá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNF
Denisa PražskáDenisa Pražská 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNF
Markéta MikováMarkéta Miková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Celkem 7 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNF
Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNF
Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNF
Celkem 3 závodníků
desetiboj [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Jan HečkoJan Hečko 97 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNF
Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Celkem 2 závodníků
desetiboj [J] - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Celkem 1 závodníků
desetiboj [Dci] - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNF
Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNF
Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Celkem 3 závodníků