výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Berounské víceboje

Beroun (7. 10. 2017)

800 m - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:49.0 308
Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNF
Celkem 2 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:43.9 67
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:38.5 590
2 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:39.4 580
3 Veronika BlatskáVeronika Blatská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:11.5 266
4 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:18.2 215
5 Laura TaranuLaura Taranu 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:20.2 200
6 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:21.8 189
7 Karolína HonkeováKarolína Honkeová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:28.5 146
8 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:35.4 107
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:58.4 380
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:58.7 377
3 Helena JankůHelena Janků 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:29.9 138
4 Alžběta LondinováAlžběta Londinová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:42.7 72
5 Petra KlikováPetra Kliková 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:43.6 68
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:43.8 530
2 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:01.7 350
3 Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:10.7 272
4 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:19.3 207
5 Kateřina BabkováKateřina Babková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:19.7 204
6 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:34.0 115
7 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:39.2 88
Celkem 7 závodníků