Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zlatá tretra Ostrava

Ostrava - Vítkovice (12. - 13. 6. 2018)
skok vysoký - Muži (středa, 13.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mutaz Essa BarshimMutaz Essa Barshim 91 QatarQatar MR 2.38
2 Danil LysenkoDanil Lysenko 97 Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete SB 2.36
3 Majed El Dein GhazalMajed El Dein Ghazal 87 Syrian Arab RepublicSyrian Arab Republic 2.25
skok vysoký - Ženy (středa, 13.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. =PB 1.70
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.62
3 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.58
skok o tyči - Muži (středa, 13.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pawel WojciechowskiPawel Wojciechowski 89 PolandPoland 5.75
2 Sam KendricksSam Kendricks 92 United StatesUnited States 5.60
3 Scott HoustonScott Houston 90 United StatesUnited States 5.60
skok daleký - Muži (středa, 13.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Juan Miguel EchevarríaJuan Miguel Echevarría 98 CubaCuba WL 8.66
2 Luvo ManyongaLuvo Manyonga 91 South AfricaSouth Africa 8.31
3 Ruswahl SamaaiRuswahl Samaai 91 South AfricaSouth Africa 8.15
vrh koulí 7,26kg - Muži (středa, 13.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomas WalshTomas Walsh 92 New ZealandNew Zealand MR 22.16
2 Michal HaratykMichal Haratyk 92 PolandPoland NR 22.08
3 Tomáš StaněkTomáš Staněk 91 Czech RepublicCzech Republic SB 21.46
hod diskem 2kg - Muži (úterý, 12.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrius GudziusAndrius Gudzius 91 LithuaniaLithuania 66.30
2 Fedrick DacresFedrick Dacres 94 JamaicaJamaica 65.36
3 Robert HartingRobert Harting 84 GermanyGermany 64.79
hod kladivem 4kg - Ženy (úterý, 12.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anita WłodarczykAnita Włodarczyk 85 PolandPoland SB 76.43
2 Gwen BerryGwen Berry 89 United StatesUnited States 74.21
3 Alexandra TavernierAlexandra Tavernier 93 FranceFrance 73.97
hod oštěpem 600g - Ženy (středa, 13.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková 90 Czech RepublicCzech Republic 64.17
2 Christin HussongChristin Hussong 94 GermanyGermany 63.85
3 Irena ŠediváIrena Šedivá 92 Czech RepublicCzech Republic 56.05
hod oštěpem 800g - Muži (středa, 13.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub VadlejchJakub Vadlejch 90 Czech RepublicCzech Republic 88.36
2 Thomas RöhlerThomas Röhler 91 GermanyGermany 87.28
3 Andrian MardareAndrian Mardare 95 MoldovaMoldova 80.48