Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Indoor Track & Field Vienna

Vídeň (27. 1. 2018)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 4 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.sAtletický klub Hodonín,z.s 07.27
Celkem 1 závodníků
Rozběh 5 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.29
Celkem 1 závodníků
Rozběh 8 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.14
Celkem 1 závodníků
Rozběh 9 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.16
Celkem 1 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 2 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.  07.77
7 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 07.95
Celkem 2 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 07.95
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.98
Celkem 2 závodníků
Rozběh 4 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.97
Celkem 1 závodníků
Rozběh 5 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.75
4 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.79
5 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.82
7 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.06
Celkem 4 závodníků