výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. Olympcup

Praha - Stromovka (9. 1. 2018)

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 35.17
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 35.25
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 35.58
4 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 36.94
5 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 40.62
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.78
2 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 37.58
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 37.77
4 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 38.66
5 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 40.64
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.71
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 38.77
3 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 38.82
4 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 39.77
Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 38.88
2 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 39.05
3 Michal AyebouaMichal Ayeboua 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 39.43
4 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 40.37
5 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 40.55
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 40.03
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 40.79
3 Adam VáryšAdam Váryš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.66
4 Jan BenešJan Beneš 57 ASK LovosiceASK Lovosice 49.47
5 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 49.91
6 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.90
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 39.19
2 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 39.56
3 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 41.03
4 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 41.75
5 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 86.54
Martin HelmichMartin Helmich 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DQ
Celkem 6 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.96
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 41.27
3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 42.56
4 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.12
5 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.94
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 41.62
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 42.05
3 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 44.78
Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.63
2 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.45
3 Tereza HulákováTereza Huláková 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 47.86
4 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.02
5 Hana HyklováHana Hyklová 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 49.39
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.38
2 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 47.52
3 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 47.84
4 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 49.83
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 45.13
2 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 47.81
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 50.80
Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Paula GrandováPaula Grandová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DQ
Celkem 5 závodníků