výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. halová středa

Jablonec nad Nisou (10. 1. 2018)

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.34
2 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.54
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.82
4 Jakub KlusáčekJakub Klusáček 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.03
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.15
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.69
3 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.72
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karol KaczorKarol Kaczor 01 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 10.02
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.13
3 Jakub KarabanJakub Karaban 00 BoleslaviaBoleslavia 13.85
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.65
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.46
2 Michal ZazulaMichal Zazula 03 BoleslaviaBoleslavia 08.78
3 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.52
4 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.89
5 Szymon JaroszSzymon Jarosz 03 MKL "12" Jelenia GoraMKL "12" Jelenia Gora 10.74
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VodičkaJan Vodička 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.84
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.99
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 10.24
3 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.73
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.32
2 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.48
3 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.83
4 Sára PoprováSára Poprová 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.05
5 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.06
6 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.17
7 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.52
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.15
2 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.81
3 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.12
4 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.15
5 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.48
6 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.04
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 10.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.88
Celkem 1 závodníků