Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (9. - 11. 2. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2018 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.01 0.161 879
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.05 0.150 865
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.06 0.138 861
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 07.17 0.171 823
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC Pardubice AC Pardubice 6 07.17 0.148 823
6 David HájekDavid Hájek 96 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 07.19 0.171 816
7 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 7 07.21 0.172 809
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 07.27 0.144 789
2 Trpimir ŠirokiTrpimir Široki 98 Croatia Croatia 3 07.34 0.216 765
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.36 0.160 759
4 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.37 0.170 755
5 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 07.45 0.193 729
6 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 8 07.46 0.170 726
7 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 07.66 0.363 662
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.01 0.161 879
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.05 0.150 865
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.06 0.138 861
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 07.17 0.171 823
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC Pardubice AC Pardubice 6 07.17 0.148 823
6 David HájekDavid Hájek 96 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 07.19 0.171 816
7 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 7 07.21 0.172 809
8 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 07.27 0.144 789
9 Trpimir ŠirokiTrpimir Široki 98 Croatia Croatia 3 07.34 0.216 765
10 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.36 0.160 759
11 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.37 0.170 755
12 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 07.45 0.193 729
13 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 8 07.46 0.170 726
14 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 07.66 0.363 662

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2018 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC Pardubice AC Pardubice 4 07.26 0.160 792
2 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 5 07.35 0.343 762
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC Pardubice AC Pardubice 3 07.36 0.188 759
4 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK Bílina AK Bílina 2 07.45 0.178 729
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 07.46 0.170 726
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC Pardubice AC Pardubice 4 07.34 0.152 765
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.45 0.170 729
3 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 07.49 0.184 716
4 Pavel PadělekPavel Padělek 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 07.51 0.159 710
5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 07.58 0.174 687
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC Pardubice AC Pardubice 4 07.26 0.160 792
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC Pardubice AC Pardubice 4 07.34 0.152 765
3 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 5 07.35 0.343 762
4 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC Pardubice AC Pardubice 3 07.36 0.188 759
5 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.45 0.170 729
6 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK Bílina AK Bílina 2 07.45 0.178 729
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 07.46 0.170 726
8 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 07.49 0.184 716
9 Pavel PadělekPavel Padělek 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 07.51 0.159 710
10 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 07.58 0.174 687

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.02 0.159 875
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 07.27 0.183 789
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 07.41 0.368 742
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC Pardubice AC Pardubice 3 07.44 0.152 732
5 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC Pardubice AC Pardubice 7 07.57 0.221 690
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 07.65 0.172 665
7 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.68 0.155 656
8 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 07.78 0.197 625
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.46 0.155 726
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka 1 07.49 0.173 716
3 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.50 0.150 713
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC Pardubice AC Pardubice 5 07.61 0.190 678
5 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 07.62 0.200 675
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.66 0.180 662
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 07.74 0.150 637
8 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 07.79 0.207 622
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.02 0.159 875
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 07.27 0.183 789
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 07.41 0.368 742
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC Pardubice AC Pardubice 3 07.44 0.152 732
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.46 0.155 726
6 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka 1 07.49 0.173 716
7 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.50 0.150 713
8 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC Pardubice AC Pardubice 7 07.57 0.221 690
9 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC Pardubice AC Pardubice 5 07.61 0.190 678
10 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 07.62 0.200 675
11 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 07.65 0.172 665
12 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.66 0.180 662
13 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.68 0.155 656
14 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 07.74 0.150 637
15 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 07.78 0.197 625
16 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 07.79 0.207 622

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 9.2.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 07.34 765
2 Jan RabaJan Raba 03 AC Pardubice AC Pardubice 3 07.43 736
3 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 07.47 723
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 07.59 684
5 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 07.72 643
6 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 07.92 583
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 9.2.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.56 694
2 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 07.73 640
3 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.74 637
4 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3 07.79 622
5 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 07.81 616
6 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 07.98 565
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 9.2.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 08.06 542
2 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.07 540
3 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 08.12 525
4 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 08.33 468
5 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.54 413
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 07.34 765
2 Jan RabaJan Raba 03 AC Pardubice AC Pardubice 3 07.43 736
3 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 07.47 723
4 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.56 694
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 07.59 684
6 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 07.72 643
7 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 07.73 640
8 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.74 637
9 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3 07.79 622
10 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 07.81 616
11 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 07.92 583
12 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 07.98 565
13 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 08.06 542
14 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.07 540
15 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 08.12 525
16 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 08.33 468
17 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.54 413

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 46.68 0.193
2 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 46.71 0.205
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 48.41 0.155
4 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 6 50.13 0.363
Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 47.53 0.179
2 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 48.15 0.365
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 51.02 0.200
4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 51.31 0.201
5 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 51.37 0.204
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 46.68 0.193
2 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 46.71 0.205
3 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 47.53 0.179
4 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 48.15 0.365
5 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 48.41 0.155
6 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 6 50.13 0.363
7 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 51.02 0.200
8 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 51.31 0.201
9 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 51.37 0.204
Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2018 - 16:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 52.95 0.180
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 53.91 0.265
3 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 54.58 0.210
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 56.14 0.194
5 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 59.79 0.202
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 16:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 57.29 0.179
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 57.89 0.215
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 57.98 0.200
Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 52.95 0.180
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 53.91 0.265
3 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 54.58 0.210
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 56.14 0.194
5 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 57.29 0.179
6 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 57.89 0.215
7 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 57.98 0.200
8 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 59.79 0.202
Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 DNS

800 m - Ženy

(so, 10.2.2018 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 2:16.21 876
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Slovakia Slovakia 5 2:16.65 870
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 2:17.34 860
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 2:18.31 847
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 2:21.31 806
6 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 2:26.49 738
7 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha 6 2:27.21 728
8 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 2:27.73 722
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200120Vadlejch Lucia (SVK)31.57
400113Cachová Kateřina (USKPR)1:07.79
600113Cachová Kateřina (USKPR)1:41.63
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:22.63 788
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:22.76 786
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:33.17 654
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:43.25 536
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 2 2:46.92 496
6 Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 2:51.62 447
7 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:51.96 443
8 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:56.59 398
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20045Treglerová Michaela (SLAPR)32.56
400110Procházková Renata (SPTRE)1:08.82
600110Procházková Renata (SPTRE)1:45.46
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:23.29 779
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 2:25.52 750
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:28.72 709
4 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 2:30.83 683
5 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 2:32.73 659
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:39.98 573
7 Eliška PernáEliška Perná 99 AC Pardubice AC Pardubice 1 2:40.11 572
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20048Gieselová Michaela (AKLOL)31.11
40041Duchoňová Andrea (SLAPR)1:05.31
60041Duchoňová Andrea (SLAPR)1:42.50
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:22.63 788
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:22.76 786
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:23.29 779
4 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 2:25.52 750
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:28.72 709
6 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 2:30.83 683
7 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 2:32.73 659
8 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:33.17 654
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:39.98 573
10 Eliška PernáEliška Perná 99 AC Pardubice AC Pardubice 1 2:40.11 572
11 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:43.25 536
12 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 2 2:46.92 496
13 Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 2:51.62 447
14 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:51.96 443
15 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:56.59 398

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 9.2.2018 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:28.29 714
2 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 2:29.21 703
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:30.61 685
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 2:32.96 656
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:34.58 637
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 2 2:37.95 597
7 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 2:49.94 464
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20030Janků Valerie (AKOLY)33.16
40030Janků Valerie (AKOLY)1:09.11
60030Janků Valerie (AKOLY)1:49.82
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 9.2.2018 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC Pardubice AC Pardubice 5 2:28.06 717
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 2:28.77 708
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC Pardubice AC Pardubice 6 2:32.46 662
4 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 2 2:33.57 649
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK Bílina AK Bílina 6 2:34.90 633
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:40.34 569
7 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:47.09 494
Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20018Zámečníková Sára (ACPAR)33.74
40018Zámečníková Sára (ACPAR)1:11.07
60018Zámečníková Sára (ACPAR)1:50.27
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC Pardubice AC Pardubice 5 2:28.06 717
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:28.29 714
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 2:28.77 708
4 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 2:29.21 703
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:30.61 685
6 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC Pardubice AC Pardubice 6 2:32.46 662
7 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 2:32.96 656
8 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 2 2:33.57 649
9 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:34.58 637
10 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK Bílina AK Bílina 6 2:34.90 633
11 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 2 2:37.95 597
12 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:40.34 569
13 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:47.09 494
14 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 2:49.94 464
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 9.2.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 2:29.01 705
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 2:33.63 648
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:34.52 637
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:34.67 636
5 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 2:38.51 590
6 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 2:45.81 508
7 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:46.50 501
8 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 2:56.38 400
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20086Kováčová Natálie (HBROD)34.53
40086Kováčová Natálie (HBROD)1:12.59
60086Kováčová Natálie (HBROD)1:51.83
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 9.2.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:35.58 625
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 4 2:37.17 606
3 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:40.05 572
4 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 2:42.51 544
5 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 2:51.33 450
6 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:54.40 419
7 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 2:54.70 416
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20059Bendová Ester (OLYPR)33.15
40059Bendová Ester (OLYPR)1:10.53
60059Bendová Ester (OLYPR)1:50.13
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 2:29.01 705
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 2:33.63 648
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:34.52 637
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:34.67 636
5 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:35.58 625
6 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 4 2:37.17 606
7 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 2:38.51 590
8 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:40.05 572
9 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 2:42.51 544
10 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 2:45.81 508
11 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:46.50 501
12 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 2:51.33 450
13 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:54.40 419
14 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 2:54.70 416
15 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 2:56.38 400
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 DNS

1000 m - Muži

(ne, 11.2.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:47.62 791
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC Pardubice AC Pardubice 5 2:48.04 786
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:48.98 776
4 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:49.42 772
5 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 10 2:51.11 754
6 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 2:54.06 724
7 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 9 2:56.93 695
8 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 12 2:58.58 678
9 David HájekDavid Hájek 96 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 3:00.04 664
10 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 8 3:00.86 656
11 Trpimir ŠirokiTrpimir Široki 98 Croatia Croatia 4 3:05.55 611
12 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 11 3:18.42 495
Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 13 DNS
Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 14 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20058Lukáš Marek (OLYPR)32.85
40058Lukáš Marek (OLYPR)1:08.12
60058Lukáš Marek (OLYPR)1:41.92
80058Lukáš Marek (OLYPR)2:15.17
Celkem 14 závodníků

1000 m - Junioři

(ne, 11.2.2018 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 2:39.97 874
2 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 9 2:52.56 739
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC Pardubice AC Pardubice 3 2:53.02 734
4 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC Pardubice AC Pardubice 2 2:58.04 684
5 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC Pardubice AC Pardubice 1 3:03.72 628
6 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 3:20.90 474
7 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 3:23.32 454
8 Pavel PadělekPavel Padělek 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 3:27.38 421
9 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK Bílina AK Bílina 8 3:46.00 285
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 10 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20028Lepeška Jan (BILIN)29.35
40028Lepeška Jan (BILIN)1:01.15
60038Sadirov Vladislav (SLAPR)1:34.69
80038Sadirov Vladislav (SLAPR)2:08.02
Celkem 10 závodníků

1000 m - Dorostenci

(ne, 11.2.2018 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC Pardubice AC Pardubice 6 2:46.06 807
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:48.52 781
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 2:49.95 766
4 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:52.83 736
5 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 2:53.71 727
6 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 9 2:58.26 681
7 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10 2:58.30 681
8 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:58.78 676
9 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 13 2:59.13 673
10 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC Pardubice AC Pardubice 12 3:02.45 640
11 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11 3:06.35 603
12 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 3:15.38 521
13 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka 7 3:29.92 401
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200107Dvorský Tobiáš (SPTRE)33.41
40013Mikeš Ondřej (ACPAR)1:05.22
60013Mikeš Ondřej (ACPAR)1:39.73
80013Mikeš Ondřej (ACPAR)2:14.48
Celkem 13 závodníků

1000 m - Žáci

Žáci 1 (so, 10.2.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 3:08.17 586
2 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 3:08.56 583
3 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:12.68 545
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 3:17.84 500
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 3:17.89 500
6 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 2 3:18.42 495
7 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 3:23.50 452
8 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 3:34.74 364
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20066Kremel Patrik (SKMVM)38.80
40031Špác Marek (SKPLZ)1:17.51
60031Špác Marek (SKPLZ)1:58.70
80069Jaroš Adam (SPPR4)2:37.11
Celkem 8 závodníků
Žáci 2 (so, 10.2.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:59.79 666
2 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 3:01.38 651
3 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 3:04.15 624
4 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 8 3:04.90 617
5 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 3:05.26 614
6 Jan RabaJan Raba 03 AC Pardubice AC Pardubice 3 3:09.53 574
7 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 3:13.78 536
8 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 3:16.57 511
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20025Žerava Cyril (ACTUR)32.70
40014Raba Jan (ACPAR)1:08.88
60014Raba Jan (ACPAR)1:49.13
80089Štancl Jáchym (LIAZJ)2:28.51
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:59.79 666
2 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 3:01.38 651
3 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 3:04.15 624
4 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 8 3:04.90 617
5 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 3:05.26 614
6 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 3:08.17 586
7 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 3:08.56 583
8 Jan RabaJan Raba 03 AC Pardubice AC Pardubice 3 3:09.53 574
9 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:12.68 545
10 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 3:13.78 536
11 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 3:16.57 511
12 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 3:17.84 500
13 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 3:17.89 500
14 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 2 3:18.42 495
15 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 3:23.50 452
16 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 3:34.74 364

60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 11.2.2018 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.96 0.192 992
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.97 0.136 989
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.07 0.154 964
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC Pardubice AC Pardubice 2 08.24 0.169 922
5 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 08.29 0.170 910
6 Trpimir ŠirokiTrpimir Široki 98 Croatia Croatia 7 08.36 0.218 893
7 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 8 08.44 0.166 874
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 11.2.2018 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 08.49 0.170 862
2 David HájekDavid Hájek 96 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 08.59 0.199 839
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.71 0.163 811
4 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 8 08.78 0.148 795
5 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.01 0.181 744
6 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 09.07 0.220 730
7 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3 09.15 0.207 713
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.96 0.192 992
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.97 0.136 989
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.07 0.154 964
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC Pardubice AC Pardubice 2 08.24 0.169 922
5 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 08.29 0.170 910
6 Trpimir ŠirokiTrpimir Široki 98 Croatia Croatia 7 08.36 0.218 893
7 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 8 08.44 0.166 874
8 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 08.49 0.170 862
9 David HájekDavid Hájek 96 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 08.59 0.199 839
10 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.71 0.163 811
11 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 8 08.78 0.148 795
12 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.01 0.181 744
13 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 09.07 0.220 730
14 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3 09.15 0.207 713

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 11.2.2018 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC Pardubice AC Pardubice 4 08.42 0.145 879
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC Pardubice AC Pardubice 5 08.42 0.164 879
3 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 08.52 0.202 855
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 08.68 0.177 818
5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 09.11 0.190 722
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 11.2.2018 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC Pardubice AC Pardubice 4 08.66 0.145 823
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.97 0.190 752
3 Pavel PadělekPavel Padělek 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 09.16 0.164 711
4 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 10.68 0.177 420
Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK Bílina AK Bílina 3 DNF 0.202
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC Pardubice AC Pardubice 4 08.42 0.145 879
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC Pardubice AC Pardubice 5 08.42 0.164 879
3 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 08.52 0.202 855
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC Pardubice AC Pardubice 4 08.66 0.145 823
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 08.68 0.177 818
6 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.97 0.190 752
7 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 09.11 0.190 722
8 Pavel PadělekPavel Padělek 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 09.16 0.164 711
9 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 10.68 0.177 420
Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK Bílina AK Bílina 3 DNF 0.202

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 11.2.2018 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.26 0.315 917
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC Pardubice AC Pardubice 8 08.34 0.151 898
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 08.49 0.380 862
4 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 08.58 0.233 841
5 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 08.67 0.160 820
6 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka 6 08.84 0.222 781
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC Pardubice AC Pardubice 7 09.53 0.399 633
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 11.2.2018 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC Pardubice AC Pardubice 4 08.73 0.210 806
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.84 0.177 781
3 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.99 0.176 748
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 09.11 0.164 722
5 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 09.11 0.235 722
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.27 0.195 687
7 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 09.49 0.254 642
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.26 0.315 917
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC Pardubice AC Pardubice 8 08.34 0.151 898
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 08.49 0.380 862
4 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 08.58 0.233 841
5 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 08.67 0.160 820
6 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC Pardubice AC Pardubice 4 08.73 0.210 806
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.84 0.177 781
8 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka 6 08.84 0.222 781
9 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.99 0.176 748
10 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 09.11 0.164 722
11 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 09.11 0.235 722
12 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.27 0.195 687
13 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 09.49 0.254 642
14 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC Pardubice AC Pardubice 7 09.53 0.399 633

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2018 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 08.41 0.198 881
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.51 0.149 858
3 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 08.59 0.232 839
4 Jan RabaJan Raba 03 AC Pardubice AC Pardubice 2 08.85 0.170 779
5 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 7 08.89 0.170 770
6 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.04 0.207 737
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 08.78 0.215 795
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.93 0.359 761
3 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 09.05 0.173 735
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 09.18 0.206 707
5 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 7 09.31 0.194 679
Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.2.2018 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 09.37 0.196 666
2 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 09.40 0.181 660
3 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.58 0.161 623
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 09.65 0.177 609
5 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.13 0.212 517
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 08.41 0.198 881
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.51 0.149 858
3 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 08.59 0.232 839
4 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 08.78 0.215 795
5 Jan RabaJan Raba 03 AC Pardubice AC Pardubice 2 08.85 0.170 779
6 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 7 08.89 0.170 770
7 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.93 0.359 761
8 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.04 0.207 737
9 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 09.05 0.173 735
10 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 09.18 0.206 707
11 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 7 09.31 0.194 679
12 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 09.37 0.196 666
13 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 09.40 0.181 660
14 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.58 0.161 623
15 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 09.65 0.177 609
16 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.13 0.212 517
Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 DNS

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy

(so, 10.2.2018 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 08.34 0.195 1052
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 08.51 0.183 1015
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 08.53 0.170 1010
4 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Slovakia Slovakia 3 08.61 0.227 993
5 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha 7 08.82 0.264 948
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 08.91 0.146 929
7 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 08.94 0.202 922
8 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 09.19 0.235 871
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2018 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 08.62 0.157 991
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 08.66 0.221 982
3 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.85 0.212 941
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 08.93 0.153 925
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.00 0.205 910
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.05 0.184 900
7 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 09.06 0.359 897
8 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 09.24 0.364 860
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 4 09.40 0.214 828
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 09.59 0.360 791
3 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 09.62 0.256 785
4 Eliška PernáEliška Perná 99 AC Pardubice AC Pardubice 3 09.83 0.234 744
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 10.06 0.406 701
6 Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 10.11 0.214 692
7 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.30 0.185 657
8 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 8 11.32 0.604 485
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 08.62 0.157 991
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 08.66 0.221 982
3 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.85 0.212 941
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 08.93 0.153 925
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.00 0.205 910
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.05 0.184 900
7 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 09.06 0.359 897
8 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 09.24 0.364 860
9 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 4 09.40 0.214 828
10 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 09.59 0.360 791
11 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 09.62 0.256 785
12 Eliška PernáEliška Perná 99 AC Pardubice AC Pardubice 3 09.83 0.234 744
13 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 10.06 0.406 701
14 Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 10.11 0.214 692
15 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.30 0.185 657
16 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 8 11.32 0.604 485

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 9.2.2018 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.78 956
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.00 910
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 09.03 904
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.04 902
5 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 09.26 856
6 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.39 830
7 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 4 09.48 812
8 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 09.58 792
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 9.2.2018 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.43 822
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.43 822
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 09.53 802
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3 09.58 792
5 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 09.69 771
6 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 09.70 769
7 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 09.76 758
8 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 09.97 718
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.78 956
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.00 910
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 09.03 904
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.04 902
5 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 09.26 856
6 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.39 830
7 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.43 822
7 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.43 822
9 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 4 09.48 812
10 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 09.53 802
11 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 09.58 792
11 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3 09.58 792
13 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 09.69 771
14 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 09.70 769
15 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 09.76 758
16 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 09.97 718

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 9.2.2018 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 08.49 0.156 1019
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC Pardubice AC Pardubice 5 08.50 0.161 1017
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.64 0.183 987
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC Pardubice AC Pardubice 2 08.73 0.158 967
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.96 0.187 918
6 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 08.98 0.129 914
7 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 09.10 0.562 889
8 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 8 09.66 0.389 777
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 9.2.2018 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.82 0.151 948
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK Bílina AK Bílina 3 08.84 0.187 944
3 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 7 08.89 0.416 933
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 08.99 0.544 912
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 09.06 0.186 897
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 6 09.12 0.160 885
7 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 09.32 0.409 844
8 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 09.59 0.159 791
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 08.49 0.156 1019
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC Pardubice AC Pardubice 5 08.50 0.161 1017
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.64 0.183 987
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC Pardubice AC Pardubice 2 08.73 0.158 967
5 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.82 0.151 948
6 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK Bílina AK Bílina 3 08.84 0.187 944
7 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 7 08.89 0.416 933
8 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.96 0.187 918
9 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 08.98 0.129 914
10 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 08.99 0.544 912
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 09.06 0.186 897
12 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 09.10 0.562 889
13 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 6 09.12 0.160 885
14 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 09.32 0.409 844
15 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 09.59 0.159 791
16 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 8 09.66 0.389 777

skok vysoký - Muži

Muži A (so, 10.2.2018 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.08 Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
91 8 2.05 ----OOOOOXOXXX 850
2 Trpimir ŠirokiTrpimir Široki
Croatia Croatia
98 7 2.05 ------O-OXXOXXX 850
3 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
96 6 1.99 ----OOOOXXX 794
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
98 5 1.96 ---OOOXOXXX 767
5 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
91 3 1.93 --XOXOOOXXX 740
6 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
98 4 1.90 -OOOOXXX 714
7 David HájekDavid Hájek
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
96 2 1.87 -O-O-XXX 687
8 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice AC Pardubice
98 1 1.84 --OXXX 661
Celkem 8 závodníků
Muži B (so, 10.2.2018 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.96 Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
95 6 1.93 ------O-O-XOOXOXXX 740
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
97 5 1.90 -------OOOOOXXX 714
3 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
89 4 1.81 -----O-XXOXOXXX 636
4 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
97 2 1.81 ----XOOOOXXOXXX 636
5 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
88 3 1.75 ---OOOOXXX 585
6 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
95 1 1.69 O-O-XOXXX 536
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Junioři

Junioři A (so, 10.2.2018 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 Body
1 Jan RejhaJan Rejha
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
99 5 1.87 ------O-OOXXX 687
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice AC Pardubice
99 3 1.84 ---OOXXOXOXXOXOXXX 661
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice AC Pardubice
99 2 1.78 ---OOOOXXX 610
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice AC Pardubice
00 4 1.78 ----XOXOXXOXXX 610
5 Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 1 1.75 O-OOOXXOXXX 585
Celkem 5 závodníků
Junioři B (so, 10.2.2018 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 Body
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 2 1.75 OOOOOOXXOXXOOXXX 585
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
00 3 1.72 OOXOOOXOXXOOXXX 560
3 Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina AK Bílina
00 4 1.69 -O-OXOOXOXXX 536
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 5 1.66 -O-OOOXXX 512
5 Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 1 1.63 OXOOOOXXX 488
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

Dorostenci A (so, 10.2.2018 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.96 Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 5 1.93 ------O-OXOOXOXXX 740
2 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
01 3 1.90 ---O-OOOXOXOXOXXX 714
3 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 4 1.84 ----OOOXXOOXXX 661
4 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
01 2 1.78 O-OOOXOOXXX 610
5 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
01 1 1.75 OOOXOOXXOXXX 585
Celkem 5 závodníků
Dorostenci B (so, 10.2.2018 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.84 Body
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 8 1.81 -----O-OOOOOOXXX 636
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice AC Pardubice
01 7 1.72 ---OOOOOOOXXX 560
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 4 1.66 --O-OXXOXXOOXXX 512
4 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka
02 2 1.63 O-O--OXOXXX 488
5 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice AC Pardubice
02 9 1.63 -OOOOXXOXOXXX 488
6 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 3 1.60 OOXOXOXOOXXX 464
7 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
02 5 1.60 --O-OXXOXXX 464
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice AC Pardubice
02 6 1.54 OOOXOXXX 419
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
01 1 NM
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žáci

(pá, 9.2.2018 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
04 18 1.78 --------O-OOOOXXX 610
2 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 9 1.78 -O---OOOOXOOXXOOXOXXX 610
3 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 16 1.69 ----O-OOOOXXOXXX 536
4 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 17 1.66 ----O-XOOXOXOXXX 512
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
03 14 1.66 --OOOXOOOOXXOXXX 512
6 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
03 13 1.63 ----O-O-OXXX 488
7 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
03 15 1.63 ----OOOXOXOXXX 488
8 Lukáš FejfarLukáš Fejfar
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 6 1.60 --OOOOXOXXOXXX 464
9 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 4 1.60 OOOXXOXOXXOXOXXOXXX 464
10 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 7 1.57 OOXOXOOXXOXOXXX 441
11 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
03 12 1.57 -O-OOOXXOXXX 441
12 Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
04 1 1.57 OOOXOOOXXOXXX 441
13 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
04 10 1.54 OOOOOOXXX 419
14 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
03 8 1.54 -OOOOXXOXXX 419
15 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
03 5 1.54 OOXOOOXXOXXX 419
16 Jan RabaJan Raba
AC Pardubice AC Pardubice
03 3 1.54 OOOOXXOXXOXXX 419
17 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 1.48 XOXOXXOXOXXX 374
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 10.2.2018 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.87 Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
88 8 1.84 -------OOOXOXXOXOXXX 1029
2 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
90 5 1.75 -----OOOXOOXXX 916
3 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
97 6 1.75 ----OOOOOXXOXXX 916
4 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovakia Slovakia
88 7 1.75 ---OOXOXOOXOXXOXXX 916
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
97 2 1.66 --OOXOXOOXXX 806
6= Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha
96 4 1.66 --OOOXXOXXOXXX 806
6= Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
97 3 1.66 --OOOXXOXXOXXX 806
8 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
98 1 1.60 OOOXOOXXX 736
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Juniorky

Juniorky A (so, 10.2.2018 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
99 3 1.75 ---OOOXOOXOOXXX 916
2 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
99 2 1.75 -OOOXOOOXOXOXXOXXX 916
3 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
00 1 1.69 ---OOOXOOXXX 842
Celkem 3 závodníků
Juniorky B (so, 10.2.2018 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.63 Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
99 8 1.60 -OOOOOXOXXX 736
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
00 13 1.60 --OOOXXOXXOXXX 736
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
00 9 1.57 O-OOXOOX 701
4 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
99 11 1.57 -OOXXOXXOXXOXXX 701
5 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 1 1.51 XOXOOXOXXX 632
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
99 5 1.51 XOXOOXXOXXX 632
7 Eliška PernáEliška Perná
AC Pardubice AC Pardubice
99 10 1.48 OOOXXX 599
8 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 3 1.48 XXOOOXXX 599
9= Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 2 1.48 -OXOXXX 599
9= Renata ProcházkováRenata Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
99 12 1.48 -OXOXXX 599
9= Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
00 7 1.48 -OXOXXX 599
12 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 4 1.45 OXOXXX 566
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
00 6 DNS
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(pá, 9.2.2018 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 16 1.75 --------OOOXOXOXOXXX 916
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 11 1.72 -----O-OOOXOOXOXXX 879
3 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
02 14 1.72 -----O--OOXOOXXOXXX 879
4 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 10 1.69 ---O-OXOOOXOXXOXXOXXX 842
5 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 15 1.66 ------O-OXXOXOXXX 806
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
02 2 1.63 -O-OXOOOOOXOXXX 771
7 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
02 7 1.60 ---OOOOOOXXX 736
8 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice AC Pardubice
01 9 1.60 ----OOOOXXOXXX 736
9 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina AK Bílina
01 3 1.60 -O-OOOOXOXXOXXX 736
10 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
02 4 1.57 OOOOOOXOXXOXXX 701
11 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
01 13 1.54 ----OOXOXXX 666
12 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 12 1.54 -----XOXXOXXX 666
13 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z...
02 8 1.54 ---OXXOXXOXXOXXX 666
14 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s.
01 5 1.51 --OOOXXOXXX 632
15 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice AC Pardubice
01 6 1.48 --OOXXOXXX 599
16 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 1 1.39 OOXXX 502
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 9.2.2018 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.69 Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s.
04 12 1.66 --O-O-OOOOOOOXXX 806
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 15 1.66 -----OO-OOOXXOOXXX 806
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
03 16 1.66 -----O-OOOOXXOXXOXXX 806
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
03 14 1.63 ----OOXOXXOXXOXOXXOOXXX 771
5 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 8 1.57 --OOOOOXOXOOXXX 701
6 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 13 1.51 ----OXOXXOXOXXX 632
7= Ester BendováEster Bendová
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
03 2 1.48 OOOOOOXOXXX 599
7= Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 1.48 OOOOOOXOXXX 599
9 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
03 6 1.45 OOXOOXOXXOXXX 566
10 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
04 11 1.42 --OOOXXX 534
11 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 5 1.42 O-OXOOXXX 534
12 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 9 1.42 OOOOXXOXXX 534
13 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 1 1.39 OOXOOXXX 502
14 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 7 1.39 OOOXOXXX 502
15 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 1.36 OOOXXX 470
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
04 4 NM
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Muži

Muži A (ne, 11.2.2018 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.304.404.504.604.704.804.905.00 Body
1 Trpimir ŠirokiTrpimir Široki
Croatia Croatia
98 2 4.90 ---O-OOXXX 880
2 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
96 5 4.90 --O-OOXOXXX 880
3 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
91 4 4.80 ---OOXOXXX 849
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice AC Pardubice
98 3 4.70 ---OXXOXXX 819
5 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
91 6 4.60 ---O-XXX 790
6 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
95 1 4.40 -XO-XXX 731
Celkem 6 závodníků
Muži B (ne, 11.2.2018 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.70 Body
1 David HájekDavid Hájek
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
96 4 4.50 ---------O-OOOOXXX 760
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
95 5 4.50 ----------O-XO-O-XXX 760
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
97 7 4.30 ---------XXOOOOXXX 702
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
97 3 4.10 ------O-XOXOXXOXXX 645
5 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
98 2 3.90 -----OOOOXXX 590
6 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
88 1 3.60 --O-OOXXX 509
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
98 8 NM
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
89 6 NM
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Junioři

Junioři A (ne, 11.2.2018 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.50 Body
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 5 4.20 --------O-O-OOOXXX 673
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice AC Pardubice
99 6 4.00 ---------OO-OXXX 617
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice AC Pardubice
99 3 3.80 ----XO-O-O-O-XX 562
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 1 3.70 ----XOXOOOOOXXX 535
5 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
00 4 3.40 ------XO-X 457
Jan RejhaJan Rejha
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
99 2 NM
Celkem 6 závodníků
Junioři B (ne, 11.2.2018 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.50 Body
1 Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 1 3.30 OOXOOXXOXXOXXX 431
2 Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina AK Bílina
00 4 3.20 --O-O-XXX 406
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice AC Pardubice
00 2 3.10 XOXXOXOXXOXXX 381
4 Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 3 2.80 XOXXX 309
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

Dorostenci A (ne, 11.2.2018 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.802.903.003.103.203.303.403.503.603.70 Body
1 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
02 5 3.60 ----XXO-OOOXXX 509
2 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
01 4 3.50 --O-OOOOXXX 482
3 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka TJ SOKOL Nová Paka
02 6 3.40 ----XXO-O 457
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 3 3.30 XOOOXOOXOXXX 431
5 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
01 1 3.10 OOOOXXX 381
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice AC Pardubice
01 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Dorostenci B (ne, 11.2.2018 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.60 Body
1 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 6 3.50 -----XXOOXOOXXOOXXX 482
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
01 1 3.10 --XOXOXXOOOXXX 381
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice AC Pardubice
02 4 3.10 O-O-OOXOXXX 381
4= Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
01 7 2.80 OOOOXXX 309
4= Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 5 2.80 OOOOXXX 309
6 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 2 2.80 O-XOOXXX 309
7 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 3 2.70 OXOOXXX 286
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice AC Pardubice
02 8 2.50 O-XXX 242
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 10.2.2018 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.704.004.10 Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 17 4.00 ----------O-O-OOXOXXX 617
2 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 15 3.50 --------O-OOXOOXXX 482
3 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 13 3.50 ----XO-OOXOXOXOXXOOXXOXXX 482
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
03 16 3.40 --------O-OOOXXX 457
5 Jan RabaJan Raba
AC Pardubice AC Pardubice
03 12 3.40 ----O-OXOOOOXXOXOXXX 457
6