výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (9. - 11. 2. 2018)
Skok vysoký - Muži (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2.05 850
2 Trpimir ŠirokiTrpimir Široki 980924 CroatiaCroatia 2.05 850
3 Jan DoležalJan Doležal 960606 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1.99 794
Skok vysoký - Muži (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.93 740
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1.90 714
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 890306 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1.81 636
Skok vysoký - Junioři (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan RejhaJan Rejha 991006 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.87 687
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 1.84 661
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 1.78 610
Skok vysoký - Junioři (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 990621 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1.75 585
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.72 560
3 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 1.69 536
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.93 740
2 Roman BašeRoman Baše 011015 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.90 714
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.84 661
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.81 636
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 AC PardubiceAC Pardubice 1.72 560
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.66 512
Skok vysoký - Žáci (pátek, 9.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.78 610
2 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 030721 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1.78 610
3 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1.69 536
Skok vysoký - Ženy (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.84 1029
2 Kateřina CachováKateřina Cachová 905226 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.75 916
3 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.75 916
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 995126 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1.75 916
2 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.75 916
3 Nikola GavendováNikola Gavendová 005413 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.69 842
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.60 736
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.60 736
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1.57 701
Skok vysoký - Dorostenky (pátek, 9.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.75 916
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.72 879
3 Daniela VolnáDaniela Volná 025613 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.72 879
Skok vysoký - Žákyně (pátek, 9.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1.66 806
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.66 806
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 035103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1.66 806
Skok o tyči - Muži (neděle, 11.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Trpimir ŠirokiTrpimir Široki 980924 CroatiaCroatia 4.90 880
2 Jan DoležalJan Doležal 960606 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4.90 880
3 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4.80 849
Skok o tyči - Muži (neděle, 11.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David HájekDavid Hájek 960223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4.50 760
2 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.50 760
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4.30 702
Skok o tyči - Junioři (neděle, 11.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 990621 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4.20 673
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 4.00 617
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 3.80 562
Skok o tyči - Junioři (neděle, 11.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel PadělekPavel Padělek 000209 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.30 431
2 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 3.20 406
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 3.10 381
Skok o tyči - Dorostenci (neděle, 11.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.60 509
2 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3.50 482
3 František DoubekFrantišek Doubek 020404 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3.40 457
Skok o tyči - Dorostenci (neděle, 11.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3.50 482
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3.10 381
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 3.10 381
Skok o tyči - Žáci (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.00 617
2 Karel VeličkaKarel Velička 030104 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.50 482
3 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 030721 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3.50 482
Skok daleký - Muži (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležalJan Doležal 960606 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7.59 957
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7.41 913
3 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7.22 866
Skok daleký - Junioři (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 6.60 720
2 Jan RejhaJan Rejha 991006 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6.60 720
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 6.50 697
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6.69 741
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.56 711
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.45 686
Skok daleký - Žáci (pátek, 9.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan RabaJan Raba 030312 AC PardubiceAC Pardubice 6.19 628
2 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 030721 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5.89 563
3 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5.80 544
Skok daleký - Ženy (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 905226 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.31 946
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.26 930
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6.17 902
Skok daleký - Juniorky (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 995126 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.73 768
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.69 756
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.61 732
Skok daleký - Dorostenky (pátek, 9.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 AC PardubiceAC Pardubice 5.88 813
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.85 804
3 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.83 798
Skok daleký - Žákyně (pátek, 9.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5.45 686
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5.38 665
3 Ester BendováEster Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5.35 657
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (pátek, 9.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.36 685
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.33 683
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12.10 668
Vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 9.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.00 595
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 045514 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.39 555
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 046215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.07 534
Vrh koulí 4kg - Žáci (pátek, 9.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16.72 896
2 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 12.85 658
3 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 030721 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.81 595
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.52 829
2 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 12.36 685
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.24 677
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.59 700
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.52 629
3 Eliška PernáEliška Perná 995212 AC PardubiceAC Pardubice 10.64 571
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.56 701
2 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.84 657
3 František DoubekFrantišek Doubek 020404 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12.52 638
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 13.48 697
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 12.83 657
3 Pavel PadělekPavel Padělek 000209 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.68 648
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 10.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.65 768
2 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.41 753
3 Jan DoležalJan Doležal 960606 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.31 747