výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (9. - 11. 2. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Doležal, Jan 96 PSK Olymp Praha, z.s. 6021,00
2 Helcelet, Adam Sebastian 91 PSK Olymp Praha, z.s. 5951,00
3 Lukáš, Marek 91 PSK Olymp Praha, z.s. 5824,00
4 Široki, Trpimir 98 Croatia 5413,00
5 Kopecký, Ondřej 98 AC Pardubice 5333,00
6 Pulíček, Tomáš 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5200,00
7 Hájek, David 96 SSK Vítkovice, z.s. 5147,00
8 Rykl, Radoš 95 TJ Sokol Hradec Králové 5073,00
9 Kuthan, Lukáš 99 AC Pardubice 4971,00
10 Svoboda, Aleš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 4955,00
11 Dvorský, Tobiáš 01 TJ Spartak Třebíč, spolek 4866,00
12 Adamec, Vojtěch 99 AC Pardubice 4786,00
13 Jindřich, Petr 88 SK Aktis Praha z.s. 4706,00
14 Pospíšil, Jonáš 01 Atletický klub Olomouc z.s. 4674,00
15 Klučinová, Eliška 88 Univerzitní sportovní klub Praha 4663,00
16 Sadirov, Vladislav 99 ASK Slavia Praha 4582,00
17 Baše, Roman 01 A. C. Sparta Praha 4563,00
18 Franěk, Matyáš 00 AC Pardubice 4539,00
19 Mikeš, Ondřej 02 AC Pardubice 4535,00
20 Kaplan, Filip 01 USK PROVOD Ústí n/L. 4527,00
21 Kolomazník, Jonáš 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4523,00
22 Cachová, Kateřina 90 Univerzitní sportovní klub Praha 4464,00
23 Schubert, Štěpan 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4432,00
24 Vacátko, Petr 01 Atletika Jižní Město z.s. 4341,00
25 Vadlejch, Lucia 88 Slovakia 4320,00
26 Rejha, Jan 99 AC TJ Jičín 4303,00
27 Holek, Jakub 95 TJ Sokol Opava 4278,00
28 Horejš, Ondřej 01 Atletika Jižní Město z.s. 4272,00
29 Páleník, Ondřej 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4246,00
30 Šenk, Richard 04 TJ Sokol Opava 4182,00
31 Raba, Jan 03 AC Pardubice 4165,00
32 Höfner, Michael 02 ASK Slavia Praha 4152,00
33 Šínová, Tereza Elena 01 Atletika Jižní Město z.s. 4130,00
34 Doubek, František 02 TJ SOKOL Nová Paka 4127,00
35 Štancl, Jáchym 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4127,00
36 Padělek, Pavel 00 ASK Slavia Praha 4123,00
37 Novotná, Jana 99 TJ Dukla Praha 4045,00
38 Dvořáková, Kateřina 97 TJ Dukla Praha 4042,00
39 Zatloukalová, Barbora 97 Univerzitní sportovní klub Praha 4036,00
40 Starý, Adam 02 Spartak Praha 4 4009,00
41 Kadla ml., Jiří 97 SKM Valašské Meziříčí 3962,00
42 Paták, Vojtěch 02 ASK Slavia Praha 3910,00
43 Špicar, Miroslav 02 AC Pardubice 3880,00
44 Zámečníková, Sára 01 AC Pardubice 3870,00
45 Kerbachová, Anna 00 Univerzitní sportovní klub Praha 3866,00
46 Žerava, Cyril 03 AC Turnov, z. s. 3817,00
47 Majerová, Denisa 97 AK ŠKODA Plzeň 3813,00
48 Nečinová, Anna 96 ŠAK Novoborská Praha 3793,00
49 Volná, Daniela 02 AC TJ Jičín 3692,00
50 Sláčík, Tomáš 00 Atletický klub Zlín, z.s. 3690,00
51 Burajová, Patricie 99 Univerzitní sportovní klub Praha 3655,00
52 Vodička, Dušan 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3654,00
53 Hromčík, Adam 89 VSK Univerzita Brno 3652,00
54 Suchá, Linda 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3648,00
55 Šafář, Jakub 04 AC Turnov, z. s. 3600,00
56 Frontzová, Kamila 01 AK Bílina 3596,00
57 Skřivanová, Dorota 98 TJ Slavoj BANES Pacov 3580,00
58 Tamchynová, Kateřina 01 AC Pardubice 3575,00
59 Gieselová, Michaela 99 Atletický klub Olomouc z.s. 3560,00
60 Dorňáková, Nikita Gabriela 01 ASK Slavia Praha 3454,00
61 Janků, Valerie 02 AK Olymp Brno, spolek 3449,00
62 Jaroš, Adam 03 Spartak Praha 4 3420,00
63 Hůlková, Barbora 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3413,00
64 Duchoňová, Andrea 99 ASK Slavia Praha 3405,00
65 Žohová, Kateřina 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3400,00
66 Červená, Eliška 04 TJ Svitavy, z. s. 3389,00
67 Špác, Marek 03 AK ŠKODA Plzeň 3388,00
68 Samuel, Filip 98 Atletický klub Olomouc z.s. 3387,00
69 Štvrtňová, Kristýna 01 SSK Vítkovice, z.s. 3380,00
70 Cymbálová, Zuzana 01 ASK Slavia Praha 3378,00
71 Kremel, Patrik 04 SKM Valašské Meziříčí 3357,00
72 Kostič, Vladimir 00 ASK Slavia Praha 3352,00
73 Hlávková, Kateřina 01 SK Dobruška z.s. 3338,00
74 Bucha, František 03 SK Kotlářka Praha, z.s. 3331,00
75 Bendová, Ester 03 PSK Olymp Praha, z.s. 3293,00
76 Olivová, Natálie 03 TJ Sokol Kolín-atletika 3268,00
77 Krejčí, Ondřej 03 TJ Sokol Hradec Králové 3259,00
78 Bažoutová, Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 3234,00
79 Procházková, Renata 99 TJ Spartak Třebíč, spolek 3222,00
80 Trafina, Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. 3219,00
81 Kosielská, Pavla 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 3217,00
82 Dyrynková, Nikola 99 ASK Slavia Praha 3123,00
83 Štanclová, Vendula 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3120,00
84 Chudomel, Václav 01 AC Pardubice 3113,00
85 Paťavová, Natálie 03 SKM Valašské Meziříčí 3107,00
86 Fejfar, Lukáš 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 3100,00
87 Perná, Eliška 99 AC Pardubice 3092,00
88 Lepeška, Jan 00 AK Bílina 3086,00
89 Krejčí, Jiří 03 TJ Sokol Hradec Králové 3060,00
90 Kováčová, Natálie 03 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3059,00
91 Treglerová, Michaela 99 ASK Slavia Praha 3051,00
92 Velička, Karel 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2978,00
93 Kadavá, Kateřina 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2966,00
94 Patalová, Gabriela 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2960,00
95 Maršálková, Jitka 04 T. J. Sokol České Budějovice 2958,00
96 Kotková, Daniela 02 Spartak Praha 4 2915,00
97 Duchoslavová, Sabina 00 AC Vysoké Mýto z.s. 2892,00
98 Gavendová, Nikola 00 SSK Vítkovice, z.s. 2881,00
99 Staňková, Klára 00 ASK Slavia Praha 2872,00
100 Čihulová, Sára 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2861,00
101 Prokešová, Kristýna 04 SKP Nymburk, z.s. 2861,00
102 Oborná, Denisa 03 SSK Vítkovice, z.s. 2853,00
103 Mastná, Kateřina 00 TJ Lokomotiva Rakovník 2848,00
104 Dvořáková, Kristýna 03 A. C. TEPO Kladno 2782,00
105 Hájková, Kateřina 99 AC Vysoké Mýto z.s. 2764,00
106 Němcová, Eva 99 TJ Nová Včelnice, z.s. 2727,00
107 Korhoňová, Tereza 02 Atletický klub Prostějov, z. s. 2637,00
108 Šimůnková, Adéla 03 Spartak Praha 4 2398,00
109 Chaloupková, Stella 04 PSK Olymp Praha, z.s. 2385,00
110 Gonda, Pavel 03 TJ Sokol Hradec Králové 1987,00
111 Stádník, Daniel 01 AC Slovan Liberec, z.s. 1189,00
112 Šustáková, Zuzana 00 TJ Sokol Opava 785,00
113 Žák, Adam 02 Spartak Praha 4 625,00