výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (9. - 11. 2. 2018)

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 9.2.2018 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 17 16.72 15.4416.72X16.72 896
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 15 12.85 12.0612.8512.2312.85 658
3 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 14 11.81 11.2511.81X11.81 595
4 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 13 11.58 10.3811.5810.9211.58 581
5 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 12 11.43 10.78X11.4311.43 572
6 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 11 11.06 09.6411.0610.8311.06 549
7 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 16 10.99 10.9910.9110.4610.99 545
8 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 10.72 08.5308.8910.7210.72 529
9 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 10 10.06 09.9209.5610.0610.06 489
10 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 7 09.66 09.6609.2509.2009.66 465
11 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 9 09.52 09.5209.2209.3009.52 457
12 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 09.11 08.5009.1108.9809.11 432
13 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3 08.91 07.96X08.9108.91 420
14 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 08.66 08.5208.6608.6008.66 406
15 Lukáš FejfarLukáš Fejfar
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 1 08.66 08.6607.6808.3308.66 406
16 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 08.49 X08.2208.4908.49 395
17 Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 08.48 07.6708.4807.3408.48 395
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 10.2.2018 - 14:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 8 14.52 13.3913.5114.5214.52 829
2 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 7 12.36 X12.3611.8212.36 685
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 6 12.24 12.2410.6712.2112.24 677
4 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 5 12.20 11.9711.9912.2012.20 674
5 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 4 12.04 X11.1212.0412.04 664
6 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 3 11.80 10.5811.8010.2311.80 648
7 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 2 09.89 09.8909.8008.2209.89 522
8 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1 09.83 09.8109.8309.4909.83 518
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 10.2.2018 - 14:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 16 12.59 12.5712.59X12.59 700
2 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 15 11.52 10.4711.5211.1411.52 629
3 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 14 10.64 9.759.7010.6410.64 571
4 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 12 10.55 9.9510.559.8610.55 566
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10 09.23 8.818.919.239.23 479
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 8 09.13 8.109.137.859.13 473
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 9 08.87 8.448.538.878.87 456
8 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 13 08.86 8.518.867.848.86 455
9 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 4 08.65 8.578.657.518.65 441
10 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 11 08.08 7.928.087.618.08 405
11 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 6 08.00 7.637.968.008.00 399
12 Renata ProcházkováRenata Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 7 08.00 7.428.007.458.00 399
13 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 5 07.98 7.987.58X7.98 398
14 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 1 07.47 7.476.606.277.47 365
15 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3 07.20 7.207.157.037.20 348
Celkem 15 závodníků